Medin Klinika

(105 opinii)

Informacje o placówce

Gabinety

Medin Klinika

Częstochowska 54

45-424 , Opole , opolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jolanta Muszyńska-Chowaniec

  Laryngolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Wspaniała! Bardzo profesjonalna i konkretna, a przy tym niezwykle empatyczna i pomocna. Pani Doktor nie tylko jako jedyna zleciła mi odpowiednie badania i postawiła słuszną diagnozę, lecz także bardzo mi pomogła w dalszym leczeniu, co wynikało po prostu z Jej zaangażowania. Bardzo polecam!

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   odpowiednia osoba na tym miejscu. Przede wszystkim bardzo kompetentna i niezwykle pomocna. Bardzo polecam

  Zobacz wszystkie opinie (41) o tym lekarzu


 • Marta Urbańczyk

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • A
   Lokalizacja: Medin KlinikaUsługa: interwencja kryzysowa

   Pani Marta to bardzo miła, ciepła i kompetentna osoba. Podczas wizyty ze spokojem mnie wysłuchała, czasem też dopytywala przez co czułam, że jest skupiona na tym co mówię i rzeczywiście chce mi pomóc. Bardzo się cieszę, że trafiłam na Panią Martę i juz wiem, że będę korzystała z jej pomocy. Gorąco polecam wszystkim.

  • M
   Lokalizacja: Konsultacje onlineUsługa: konsultacja online

   Pani Marta jest osobą sympatyczną i uśmiechniętą. Od pierwszej chwili wzbudza zaufanie i czułam, że w niczym mnie nie ocenia, a wręcz akceptuje mnie i moje skrajne emocje związane z problematycznymi sytuacjami. Podczas spotkań czułam się zrozumiana, akceptowana. Pani Marta cierpliwie wysłuchiwała moich przeżyć, parafrazowała, dopytywała i przeprowadziła mnie przez te trudne sytuacje. Pomoc Pani Marty jest skuteczna i po każdym spotkaniu czułam, że idziemy do przodu, że jest lepiej. Wiem, że gdy kiedyś będę potrzebowała pomocy psychologa na pewno wrócę do Pani Marty :)

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Kamila Zabłocka

  Dietetyk, mgr

  • M
   Lokalizacja: Kamila Zabłocka dietetyk

   Serdecznie polecam, przemiła pani! Ułożyła dietę, spytała się co mi smakuje, a co nie, więc nie musiałam jeść np. Selera, którego nie lubię, produkty są dostępne i niedrogie. W jadłospisie są przepisy, więc nie trzeba nic samemu kombinować. Pani bardzo miła i pomocna, odpowiedziała na wszystkie pytania, widać, że zna się na rzeczy. Nie mam żadnych zastrzeżeń, polecam!


 • Robert Warnecki

  Ortodonta, Stomatolog,

  • Lokalizacja: NZOZ Praxi-DentUsługa: aparaty stałe

   Niedawno zakończyłam leczenie aparatem stałym. Jestem bardzo zadowolona z osiągniętego efektu. Pan Doktor to przesympatyczny człowiek, ze świetnym podejściem do pacjenta. Cały zespół zasługuje na ogromne brawa za świetną atmosferę w czasie każdej wizyty i oczywiście pełen profesjonalizm. Bardzo dziękuję i polecam!

  • F
   Lokalizacja: DENTAL CLINICUsługa: wada zgryzu

   Pan Warnecki od pierwszych wypowiedzianych zdań wzbudził moje zaufanie. Jako nastolatka przez dwa lata nosiłam stały aparat ortodontyczny (wcześniej ruchomy) i po jego zdjęciu zęby po około miesiącu zaczęły wracać do poprzedniej pozycji. Podobno powinnam mieć usunięty wówczas jeden ząb, by pozostałe zyskały miejsce na "rozejście" się. Ponownie, już jako osoba dorosła, kilka lat temu udałam się do innej pani ortodonty, wybranej - przyznaję - z uwagi na niedużą odległość od mojego miejsca zamieszkania. W ciągu kilku wizyt zastanawiała się, czy powinna założyć mi aparat stały, czy może jednak wyjmowany; dumała, który ząb usunąć, a co za tym idzie - prześwietlenie jedno, drugie. Uprzedzała, że zostanie niewielka przerwa po usuniętym zębie nawet, kiedy pozostałe wyprostujemy... Uznałam w końcu, że kobieta chyba nie do końca wie, co ze mną zrobić. Wracając do pierwszego zdania mojej wypowiedzi - pan Robert Warnecki po krótkim spojrzeniu rzuconym na mój zgryz wyjaśnił, co można zrobić, a czego nie; co ewentualnie jest wskazane, ale nie jest konieczne (prostowałam górę; dół też jest do zrobienia, jednak nie jest tak widoczny i nie przeszkadza mi w żaden sposób, a z przyczyn finansowych nie mogłam zdecydować się na korygowanie). Okazało się także, że wcale nie trzeba usuwać żadnego zęba. Opisałam swoje poprzednie doświadczenia, by dać wyraz tego, jak bardzo podejście p. Warneckiego różniło się od innych i dlaczego - choć daleko mi do znajomości stomatologii i ortodoncji - uważam Jego podejście za fachowe, profesjonalne. Ja po prostu, zwyczajnie od pierwszych słów odniosłam wrażenie, że ten mężczyzna doskonale wie, czego się podejmuje. Wizyty szybkie, konkretne. Za niektóre z wizyt nie płaciłam - to tak na marginesie ;-) (typu wymiana łańcuszka). W tej chwili mija 5.miesiąc odkąd aparat został zdjęty. Na noc zakładam jeszcze przezroczystą nakładkę, ale w niczym nie przeszkadza. Mogłabym nosić ją i przez kolejne lata, by utrzymać efekt, jaki pan Warnecki uzyskał. Polecam, przyjmując pełną odpowiedzialność za napisane słowa :-).
   Fabiola M.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Jerzy Jakubiszyn

  Laryngolog,

  • A
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Wspaniały człowiek lekarz który jest z pewnością z powołania zasługuje na miano najlepszego laryngologa i onkologia z pewnością stwierdze że tytuł profesora w tym wypadku jest jak najbardziej zasłużony dla tego człowieka leczył mnie osobiście i wrażenie że mam do czynienia z profesjonalnym lekarzem są jak najbardziej uzasadnione wielki i skromny człowiek


 • Natalia Wieteska

  Psychoterapeuta, mgr

  • A
   Lokalizacja: Medin KlinikaUsługa: Inny

   Przez dłuższą chwilę myślałam jak ocenić Panią Natalię...Ciężko ubrać to w kilka zdań. Jest absolutnie zaangażowana w to, co robi, totalnie oddana osobie, z którą pracuje. Czuję się w 100% otoczona opieką specjalisty, czuję się wysłuchana, zrozumiana. Spotkania z Natalią często powodowały, że wracając do domu płakałam/krzyczałam/śmiałam się...Bywało też, że wydawało mi się, że nie zostało nam zbyt wiele tematów do poruszenia, a nagle okazywało się, że wychodziłam z gabinetu totalnie przepełniona bagażem przemyśleń. Jest rzeczowa, konkretna, nieinfantylna. Zbierałam się do terapii przez kilka lat. Dziś każdemu polecam spotkanie z terapeutą...to pomaga, porządkuje doznania życiowe, upraszcza życie.
   A Natalia? jak dla mnie - najlepsza!

  • M
   Lokalizacja: Natalia Wieteska

   Pani Natalia jest osobą pełną empatii i zrozumienia. Zawsze wychodząc z gabinetu czuję jakbym dopiero co zaczynał mówić w dodatku często odnoszę wrażenie, że minęło tylko kilka minut.
   Uczęszczam na terapię od dwóch i pół miesięcy a już odczuwam bardzo dużą poprawę jakości mojego życia. Polecam z całego serca! Pozdrawiam oraz dziękuję.

  Zobacz wszystkie opinie (31) o tym lekarzu


 • Piotr Klimczak

  Ginekolog, Onkolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Jakie tu uczucie, gdy stajesz nad przepaścią? Strach, bezsilność... A jakie to uczucie, gdy pojawia sie ktoś kto mówi "ja wiem jak tędy przejść i Ci pomogę". Każdej kobiecie z całego serca życzę by trafiła na swej drodze na lekarza takiego jak Doktor Klimczak. Lekarz z olbrzymią wiedzą, inteligencją, kulturą osobistą i przede wszystkim empatią. Po bezradnym miotaniu się między" wielkimi autorytetami" nie usłyszałam ponownie - "ma Pani stan przednowotworowy, proszę przyjść za pół roku" tylko miałam przedstawione możliwe formy postępowania, a po wybraniu jednej z nich Doktor szczegółowo omówił każdy etap. Zostałam otoczona niesamowitą troską i z obserwacji własnych na taką troskę liczyć może każda pacjentka. Każda konsultacja i rozmowa kończy się dopiero po odpowiedziach na wszystkie pytania i szczegółowym omówieniu każdej kwestii, a nie upływie zarezerwowanego czasu. To nie koniec drogi, ale mam poczucie, że czuwa nade mną ktoś komu przede wszystkim chce się pomagać i robić użytek ze swojej niesamowitej wiedzy i zdolności. Poza samym procesem leczenia na każdym kroku Doktor dba o poszanowanie intymności, komfort psychiczny i zwraca uwagę na dalsze funkcjonowanie, a co z tym związane i często pomijane dalszą jakość życia pacjentki. Z całego serca bardzo dziękuję za wszystko.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Dziękuję za dzisiejszą konsultację. Czuć fachowość i spokój na odległość. Cudowny człowiek! Oby więcej takich lekarzy. Pozdrawiam. Paulina Walczak

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu