Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Medicus Tadeusz Kozubski

Wojska Polskiego 35

09-500 , Gostynin , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Monika Lejmanowicz

  Pediatra, Lekarz Rodzinny, lek.

  • M

   Najlepszy lekarz pediatra jakiego można sobie wymarzyć.Miła, kompetentna osoba, życzliwa dzieciom i rodzicom.Cierpliwie i dokładnie wszystko wyjaśnia. stawia trafne diagnozy.


 • Danuta Parzęczewska-Rydołowska

  Lekarz Rodzinny,

  • A

   Bardzo dobry lekarz, stawia trafne diagnozy, miła, sympatyczna, dba o pacjenta. Polecam!!


 • Barbara Domańska-Ulińska

  Pulmonolog,

  • P

   Wspaniały lekarz z ogromną empatią do pacjenta.Bardzo trafne diagnozy poparte dyscypliną leczenia przynoszącego oczekiwane,dobre skutki.Wspaniały pulmonolog.Wspaniała kobieta ratująca ludzkie zdrowie i życie.Bardzo polecam.


 • Agnieszka Dąbkowska

  Lekarz Rodzinny,

  • P
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medicus" Tadeusz Kozubski Spółka Jawna

   Moja opinia o Pani Doktor jest bardzo dobra. Byłam u niej dwa razy. Parę lat temu i dzisiaj. Była miła, dokładnie mnie zbadała, dostałam antybiotyk, wszystko mi dobrze wyjaśniła. Jedynym minusem jest to, że mimo że zapisana byłam na 8 i Pani doktor powinna przyjmować od 8 to pierwsza osoba weszła dopiero przed 9.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zaświadczenie

   Zgłosiłam się na wizytę do Pani Dr Agnieszki Dąbkowskiej, jako lekarza rodzinnego, z prośbą o wypełnienie zaświadczenia dla mojego syna (8 lat). Ubiegam się o indywidualne nauczanie w domu z powodu wczepionego cewnika do dializ otrzewnowych, który fizycznie wystaje bezpośrednio z brzucha. Kontakt z równieśnikami na korytarzu w szkole nie jest kontrolowany na tyle aby w 100% chronił zdrowie i życie mojego dziecka, dlatego wyjście z sytuacji jest proste, na czas dializ (czyli do momentu przeszczepu) mój syn będzie uczył się w domu. Pani A.D. nie rozumiała o co ją proszę, mówiąc że nie ma trzech godzin na zapoznanie się z chorobą mojego syna, żebym jej nie pouczała co ma robić i nie może mi pomóc bo nie jest specjalistą.
   W.w. zaświadczenie jest tylko zaświadczeniem o stanie faktycznym zdrowia mojego syna a rozpatrywane jest, z szeregiem innych dokumentów, przez komisję skaładającą się ze specjalistów w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Nic wielkiego a dla Pani Dąbkowskiej było to wyzwanie, którego się nie podjęła, podczas wizyty jest arogancką i nieżyczliwą kobietą. Pani Dr Agnieszka Dąbkowska, która przymuje również w przychodni w Dobrzykowie, jest pierwszym lekarzem, który odmówił mi pomocy w długotrwałym leczeniu mojego syna.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Paweł Traczyk

  Urolog, Chirurg, lek.

  • M
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medicus" Tadeusz Kozubski Spółka JawnaUsługa: Inny

   Lekarz postawił błędną diagnozę. Nawet się nie zapytał o choroby przewlekłe. Od razu zdiagnozował nowotwór... Przepisał antybiotyk... Nie zlecił żadnych dodatkowych badań. Nie wykonał badania. A wystarczyło zapytać czy choruję jeszcze na coś. Nie polecam.

  • E

   Chodząc do niego prywatnie miły człowiek. Po przyjęciu na oddział w szpitalu totalna obojętność, zbywa pacjenta, ciągle nie ma czasu, trudno się czegokolwiek dowiedzieć. Zdecydowanie nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu