Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Jesteśmy jedną z największych, prywatnych placówek medycznych w Szczecinie.
Zapewniamy pacjentom kompleksową opiekę medyczną. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym. W naszych gabinetach porad udziela ponad 150 lekarzy medycyny i stomatologii.
Gabinety są w pełni skomputeryzowane, cała dokumentacja prowadzona jest elektronicznie, także recepty drukowane są elektronicznie.
Pomieszczenia są klimatyzowane, co jest ważne szczególnie latem, na każde piętro można wjechać windą, nie ma progów, posiadamy toalety przystosowane dla osób niepełnospraw

Nasza Oferta:

Lekarze Specjaliści – porady, zabiegi

Stomatologia – zachowawcza, chirurgia stomatologiczna
http://medicus.szczecin.pl/cennik?item=14

Protetyka - Implanty

Laboratorium – szeroki panel badań podstawowych i specjalistycznych

Pracownie:
USG
RTG – pełen zakres badań, wyniki są do odebrania w dniu badania
EKG – spoczynkowe, test wysiłkowy, Holter
Psychologiczną – badania pracowników, kierowców, marynarzy

Wykonujemy:
Gastroskopię
Kolonoskopię
EEG
OCT
Spirometrię
Szczepienia Ochronne

Medycyna Pracy – badania pracowników, kierowców, marynarzy, nurków, pracowników ochrony
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Medicus Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów
Plac Zwycięstwa 1, 70-233 Szczecin
Medicus Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (189)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Medicus Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów Inny

  Bardzo miły o kompetentny doktor, wysłuchał, zbadał dłoń, dopytał czy wcześniej występowały pewne objawy i wszystko się zgadzało, co świadczy o wysokiej wiedzy lekarskiej. A przyznam, że po przeczytaniu opinii bałam się iść na wizytę. Polecam.

  B
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Paweł Traczewski konsultacja dermatologiczna

  Rzeczowo i na temat. Każde moje zapytania i wątpliwości ws. dolegliwości były mi wyjaśnione. Pełen profesjonalizm. Podejście do pacjenta bardzo pozytywne. Pan Doktor, przynajmniej mi, nie pozwolił odczuć krępacji. Takich lekarzy nam (pacjentom) trzeba. Polecam.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Jarosław Agapow Inny

  Pan doktor Jarosław Agapow jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Profesjonalny, skuteczny i wyjątkowo taktowny zważywszy na intymną okolicę ciała którą m.in. się zajmuje. Pan doktor zasługuje na najwyższą ocenę i polecenie Jego usług innym potrzebującym pomocy chorym.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Kazimierz Kowalski Inny

  Jestem rozczarowana wizytą. Za kwotę którą zapłaciłam 680zl liczyłam na holistyczne podejście, a nie skupienie na swojej wąskiej "działce". Na poczatku lekarz mówi, że wysłucha, a później mocno przerywa i czuje się narzucone tempo rozmowy. Nie wziął pod uwagę, że choruje na neuropatie malych włókien nerwowych i na zespół poposiłkowy. Nie zadaje ani jednego pytania o to. W zamian za to, lekarz odsyła mnie do psychiatry, po tym jak mówię, że mam bardzo dużą wrażliwość na leki i nietypowe na nie reakcje - zupełnie nie wiążąc tego z neuropatiami, które przecież zmieniają aktywność nerwową. Jak dla mnie stereotypowe podejście, zdenerwowana pacjentka lepiej odesłać do psychiatry niż wnikać co jej jest. Lekarz standardowo zaleca nie czytać w internecie, a wyraża oburzenie, że nie mialam w ciąży zrobionego usg piersi. Jak miałam mieć zrobione skoro lekarze też popełniają błędy i nie informują o wszystkim, a ja mam nie czytać w internecie?

  D
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wiesława Wojciechowska Inny

  Zmarnowany czas i pieniądze. Lekarka bezużyteczne. Przez 30min wizyty nie usłyszałam ani jednej porady, tylko otrzymałam skierowanie do poradnii alergologicznej, które mogłam otrzymać od lekarza pediatry - darmowo. Lekarz, który wysyła do innego lekarza, żeby wystawił diagnozę - porażka .

  Ż
  Profil zweryfikowany
  Dorota Pilecka Inny

  Polecam Panią Doktor. W Medicusie miałam od razu dwa badania: gastroskopię i kolonoskopię. Badania w przyjaznej atmosferze. Pani Doktor bardzo sympatyczna, kompetentna, wszystko wytłumaczyła, czułam się bardzo dobrze zaopiekowana. Pani Doktor- jeszcze raz dziękuję.

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Justyna Marzęcka Inny

  Wspaniała Pani doktor, bardzo przyjazna i życzliwa, zaangażowana w leczenie pacjenta. Uważnie słucha i nie zbywa pacjenta. Z troską podeszła do moich problemów i nawet gdy okazało się, że inny specjalista może bardziej pomóc w moich dolegliwościach wytłumaczyła jakie badania powinnam zrobić i jakie są możliwości leczenia. Jeden z lekarzy których bardzo dobrze i ciepło zapamiętam.

  B
  Profil zweryfikowany
  Stanisław Paradowski Inny

  Prawdziwy lekarz , empatyczny i zna się na rzeczy Serdecznie Polecam

  B
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Kazimierz Kowalski Inny

  Za wizytę gin. należy z góry uiścić opłatę 210zł, która w zasadzie się nie odbyła, gdyż problem dotyczył piersi. Wykonano USG, za które lekarz wystawił dodatkowy rachunek 180zł. Lekarz opisał przypadek, ale nie mógł podjąć decyzji o sposobie leczenia bez wyników krwi, na które zostałam wysłana na cito. Kazał zgłosić się kolejnego dnia. Byłam przekonana, że kolejna wizyta to kontynuacja, a w zasadzie zakończenie wizyty z dnia poprzedniego. Niestety Pan doktor kazał opłacić nową wizytę gin. 210zł, która polegała na wystawieniu recepty. Przyjął mnie między pacjentkami. Pomijam fakt, że obie wizyty były ekspresowe, gdyż rozumiem, że Pan doktor taki ma styl. Pomijam fakt, że został mi przepisany słaby antybiotyk, z którego kolejni lekarze wręcz drwili. Pomijam fakt, że leczenie mojej piersi ciągnie się do dziś, problem eskalował a ból jest nie do zniesienia. Jestem niezadowolona z kosztów jakie poniosłam, gdyż jeden pacjent z jednym problemem opłacił trzy wizyty tj. 600zł.Niesmak ogromny...

  Z
  Profil zweryfikowany
  Halina Anna Szumiłowicz Inny

  Tragedia jadąc 100 km weszłam do gabinetu na 7 min. Pani dr nawet nie raczyła dotknąć miejsca która okazałam jej, z którym jest problem. Zero empatii zauważyłam zmęczenie. Szczerze zawiodlam się i nie polecam. Szkoda wydanych pieniędzy.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania