O nas

Wierzymy, że uśmiech daje swobodę ekspresji i pozwala być sobą w każdej sytuacji. Powstrzymując go, tłumimy emocje i obniżamy poczucie własnej wartości. Dlatego w Medicover Koneser dajemy z siebie wszystko, pomagając pacjentom w uzyskaniu ich wymarzonego uśmiechu. Pewność siebie, która budzi się w oczach uśmiechającej się z pełną swobodą osoby jest dla nas źródłem nieustającej motywacji i satysfakcji.

Możesz nam zaufać, ponieważ pracujemy z najlepszymi ekspertami z każdej dziedziny stomatologii. Łączymy umiejętności z innowacyjnymi metodami leczenia i cyfrową technologią, dążąc do perfekcyjnego rezultatu w każdym przypadku klinicznym.

Wiemy, jak ważnym jest dla Ciebie poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Tworząc Medicover Koneser poświęciliśmy dużą uwagę atmosferze, opartej na spokoju oraz pozytywnym, ludzkim podejściu do pacjenta.
Dowiedz się więcej
Języki
 • Angielski
 • Rosyjski

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (30)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Maciej Chałubiński leczenie próchnicy

  Miło, przyjemnie, bez bólu i baaaardzo profesjonalnie!
  Bardzo polecam Pana Doktora! :)

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Jakub Norkowski fizjoterapia stomatologiczna

  Serdecznie polecam Pana Doktora. To wspaniały profesjonalista, który dba o komfort pacjenta, odpowiada na wszelkie pytania i zawsze tłumaczy co robi i dlaczego. Czasem wręcz sam dopytuje, czy pacjent nie ma jakichś pytań. Nie można mu absolutnie niczego zarzucić. Jeden z najlepszych lekarzy jakiego w życiu spotkałam.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Piotr Gutowski Inny

  Profesjonalista, zabieg ekstrakcji zęba i wstawienia implantu przebiegł bardzo sprawnie, bezboleśnie i z ogromnym wsparciem chirurga na każdym etapie procesu. Zabieg i każda wizyta była punktualnie. Czułam się zaopiekowania, uspokojona i bardzo dobrze poinformowana, świadoma kosztów i wszystkich opcji alternatywnych. Bardzo bałam się tego zabiegu wręcz panicznie i jestem wdzięczna, że byłam pod opieką dr Gutowskiego. Czytałam poprzednie opinie w sumie niepotrzebnie. Zdecydowanie polecam usługi dr Gutowskiego osobom, które widzą wartość nie tylko w cenie. Połączenie energii spokoju, wiedzy, doświadczenia, wyczuwalnej wewnętrznej misji pomagania ludziom, czyste intencje u doktora sprawiają, że jako pacjent w tak trudnej dla siebie sytuacji jestem bardzo szczęśliwa i wdzięczna. W tej wdzięczności mam nadzieję, że swoją opinią pomogę wielu innym pacjentom, którzy szukają takiego profesjonalisty lub nie są pewni swojego wyboru i wahają się gdzie i u kogo przeprowadzić zabieg.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Piotr Gutowski Inny

  Świetny lekarz, cała wizyta w dobrym humorze, wszystko sprawnie i tym sposobem pozbyłem się zęba mądrości - zdecydowanie wrócę do tego lekarza, by usunąć resztę ósemek. Polecam!

  B
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Jakub Norkowski fizjoterapia stomatologiczna

  Jestem po usunięciu ósemki, po zabiegu miałem obrzęk i szczękościsk. Pan Jakub pomógł mi już po pierwszej wizycie. Polecam!

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marcin Sójka Leczenie endodontyczne

  Od ponad 3 lat korzystam z usług dr Marcina Sójki - od leczenia kanałowego po odbudowę zębów i wstawianie koron. Jestem niezmiennie pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu doktora. Pan Marcin jest bardzo zaangażowany w diagnozę oraz dobór najbardziej optymalnej metody leczenia dla pacjenta. Dodatkowo wszystkie usługi wykonuje na najwyższym poziomie z dbałością o każdy szczegół. Z ambicją podchodzi do tak zwanych "trudnych przypadków" biorąc odpowiedzialność za jak najlepszy rezultat. Wysoka kultura osobista doktora oraz poczucie humoru sprawia że każda wizyta jest przyjemna. Polecam z całego serca doktora Marcina oraz asystującą mu Panią Patrycję, z którą razem tworzą doskonały zespół - profesjonalny, rzetelny i przemiły.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Błażej Derda Inny

  Pan Doktor to bardzo dobry profesjonalista z szeroką wiedzą i doświadczeniem. Słuchający potrzeb pacjenta, doradzający najlepsze rozwiazania. Cierpliwie i wyczerpująco tłumaczy aspekty protetycznych rozwiązań. Człowiek otwarty i wesoły, z ludzkim podejsciem. Polecam z pełną odpowiedzialnością. 100 % zadowolenia jest gwarantowane.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Maciej Chałubiński konsultacja protetyczna

  Na wizycie otrzymałam kompetentne i szczegółowe informacje od lekarza. Przedstawił jasno wszystkie opcje poprawy wyglądu uśmiechu, odpowiedział na każde nawet najdziwniejsze pytanie z mojej strony.
  Nawet udało się przedstawić wstępny kosztorys leczenia, co w dobie rosnących w zaskakującym tempie kosztów usług jest ważne.
  Plusem jest to, że cała diagnostyka odbyła się w jednym miejscu.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Maciej Chałubiński odbudowa zębów

  Pan doktor dokładnie przeprowadził całościowe leczenie moich zębów: wymienił stare wypełnienia, elegancko odbudował zęby, które tego potrzebowały i uratował ząb przed kanałowym. Dziękuję i do zobaczenia!

  E
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Piotr Gutowski konsultacja chirurga stomatologicznego

  Do dr Gutowskiego trafiłam z polecenia mojego stomatologa. Dr Gutowski to wspaniały i miły Doktor, który dokładnie wytłumaczył mi cały zabieg. Ma bardzo dużą cierpliwość, podczas wszczepiania implantów dbał o moje samopoczucie, na drugi dzień miałam telefon kontrolny czy wszystko u mnie dobrze. Zabieg przebiegł bezboleśnie, wszystko zagoiło się idealnie. Dziękuję za opiekę i bardzo polecam dr Gutowskiego.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania