Medicadent Stomatologia

Medicadent Stomatologia

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

W naszej klinice stosujemy podejście zespołowe, co oznacza, że każdy przypadek konsultujemy i diagnozujemy razem, uwzględniając specjalistów na różnych etapach leczenia. Dzięki temu pacjent ma możliwość przeprowadzenia kompleksowego leczenia pod nadzorem doświadczonych lekarzy w jednym miejscu. Lekarze z naszej kliniki regularnie dzielą się swoją wiedzą na temat postępów w leczeniu, aby kontrolować efekty i zapewnić najlepszą opiekę stomatologiczną. Dzięki temu, nasi pacjenci nie muszą każdorazowo opowiadać historii swojej choroby od początku, ponieważ nasi lekarze już posiadają tę wiedzę.

Nasz pacjent może umówić się do lekarzy wszystkich specjalności stomatologicznych: leczenie zachowawcze, stomatologia estetyczna, protetyka, chirurgia, implantologia, periodontologia, endodoncja, ortodoncja. Ponadto przeprowadzamy profesjonalne zabiegi higienizacyjne oraz wybielanie.

Zapraszamy! :)
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • Tomograf komputerowy Stern Weber
 • RVG (radiowizjografia) Stern Weber
 • Mikroskop stomatologiczny Carl Zeiss
 • Lampa do wybielania Beyond
 • Skaner 3D
Dowiedz się więcej

Języki

 • Polski
 • Angielski
 • Ukraiński
Zobacz więcej

Adresy (3)

Medicadent Stomatologia
Piątkowska 110A/U2, 60-649 Poznań
Medicadent Stomatologia logo
Zobacz więcej
Medicadent Stomatologia
Strzelecka 8a, 64-200 Wolsztyn
Medicadent Stomatologia logo
Zobacz więcej
Medicadent Stomatologia
Żabikowska 45/3, 60-031 Luboń
Medicadent Stomatologia logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (5)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Katarzyna Guzik Inny

  Moja wizyta u Pani Kasi to była sama przyjemność. Atmosfera w gabinecie była swobodna i przyjazna. Czułam się zaopiekowana. A co dla mnie najważniejsze Pani Kasia dokładnie omówiła każdy etap zabiegu, wyjaśniając, co robi i dlaczego. Zabieg higienizacji przeprowadzony bezboleśnie, profesjonalnie. Dodatkowo ma cudowne podejście do dzieci. Córeczka była mile zaskoczona, że na fotelu stomatologicznym może być tak komfortowo i przyjemnie. Bardzo polecam Panią Kasię, jest delikatna, uprzejma i zawsze uśmiechnięta Dziękuję za opiekę nad naszym uśmiechem

  D
  Profil zweryfikowany
  Katarzyna Guzik Inny

  Profesjonalne podejście do pacjenta, wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze, szybko i sprawnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń, polecam jak najbardziej.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Jacek Lorych Inny

  Byłem u Pana doktora na wyrwaniu zatrzymanego zęba po nieudanej próbie w innym gabinecie, bardzo profesjonalne podejście, cierpliwość, szczegółowy wywiad i opieka na każdym etapie. Jestem ogromnie wdzięczny!

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Katarzyna Juda Inny

  Jestem wdzięczna Pani dr za jej profesjonalizm i poczucie bezpieczeństwa w leczeniu. Jest lekarzem, któremu ufa się od 1 wizyty a w leczeniu zębów to szczególnie istotne. Jej plan leczenia jest skuteczny, nie zostawia pacjenta z problemem, ale zapewnia poczucie opieki az do zakończenia leczenia. Ma niesamowite wyczucie taktu, jest człowiekiem o wielkim sercu. Bardzo doceniam i polecam Panią dr.

  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Paweł Wendland porada, przegląd i leczenie ubytku

  Cytuję mojego 7.letniego syna:
  "...Tato, to najlepszy dentysta every!..."
  Dodam,że mój syn panicznie dotychczas bał się nawet fotela w kilku różnych gabinetach.
  Polecamy!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania