Medcom

(17 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Medcom

Wojkowice, ul. Zdrowa 6

55-020, Żórawina, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Szymon Przywitowski

  Stomatolog, Chirurg,

  • M
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDCOMUsługa: ekstrakcja zęba

   Wspaniały człowiek, fachowiec.
   Miałem usuwane u Pana Doktora 5 zębów. (trzy ósemki + dwie czwórki) zero powikłań, wszystko sprawnie i bezboleśnie tak jak powinno być.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja chirurgiczna

   Pełen profesjonalizm, fachowa obsługa.
   Szczerze polecam Pan doktor naświetlił wszystko jak mógł.pozdrawiam
   Wytłumaczył jak będzie wyglądała operacja szczęki naświetlił możliwe powikłania.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Ewa Mazurec

  Stomatolog,

  • M
   Lokalizacja: Medcom

   Atmosfera leczenie pozostawia wiele do życzenia. Zapewnienia pani doktor przed rozpoczęciem leczenia mijają się z efektami. Doktor pozostaje obojętna na prośby pacjenta, a wręcz denerwuje się. Leczenie obejmowało założenie aparatu oraz comiesięczne wizyty ortodontyczne. Wizyta trwa jedynie około 10 minut, lecz potrafi zniechęcić pacjenta niemiłą atmosferą.

  • P
   Lokalizacja: MedcomUsługa: leczenie próchnicy

   Leczyłem zęby u dr Ewy Mazurec ogólnie i ortodontycznie. Klinika oraz gabinety są profesjonalnie wyposażone. Pani doktor jest profesjonalistką i bardzo miłą osobą. Zawsze uzyskałem dokładne informacje o stanie zdrowia i o leczeniu. Leczenie nie przeciągało się. Według mojej opinii ceny nie są wygórowane, zaś czas oczekiwania na wizytę jest zadowalający. Z pełną odpowiedzialnością polecam leczenie u dr Ewy Mazurec w Klinice Medcom

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Jerzy Mazurec

  Stomatolog,

  • Lokalizacja: MedcomUsługa: konsultacja implantologiczna

   Dr. Jerzy Mazurec to nie tylko najlepszy stomatolog ale również najlepszy specjalista i profesjonalista w dziedzinie implantologii, od 14 lat jestem pacjentką Dr. Mazurec, nigdy nie spotkałam tak wspaniałego człowieka, lekarza - cudotwórcę. Moje zęby były leczone za czasów komuny na kasę chorych i też tak wyglądały, później w Niemczech (gdyż mieszkam tu 27 lat ) i ciagle miałam problemy, wstydziłam się uśmiechać gdyż wyglądało to bardzo nieestetycznie. Dr. Jerzy Mazurec podarował mi uśmiech o jakim zawsze marzyłam 7 implantów i kilka skomplikowanych operacji doprowadziły do wspaniałego efektu końcowego, mam niesamowite zaufanie do tego wspaniałego człowieka i nigdy nikomu więcej nie powierzę swoich zębów, wolę przyjechać 750 km i mieć pewność, że jestem otoczona wspaniałą opieka. Polecam z całego serca ❤️

  • G

   Pana doktora znam od pierwszych dni kiedy otworzył osirodek w wojkowich jest wspaniałym człowiekiem i oczywiści lekarzem .

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu