Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

MED-FIX Centrum Medyczne

Skwierzyńska 28a, Fabryczna

53-522, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jolanta Tunikowska

  Internista, Reumatolog, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Oławska 27/29Usługa: USG więzadeł mięśni drobnych stawów

   Badanie USG przeprowadzone zostało niezwykle dokładnie. Pani doktor z cierpliwością sprawdzała badany obszar na wszystkie możliwe sposoby nie patrząc na upływający czas. Jako pacjent czułem wyraźnie, że mój problem jest dla Pani doktor ważny, a badanie jest wykonywane profesjonalnie. Pani doktor była przy tym wszystkim bardzo empatyczna i udzieliła szczegółowych wyjaśnień.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Wrocław, ul. Oławska 27/29

   W idealnym świecie każdy lekarz byłby tak sumienny i poświęcał tyle uwagi swojemu pacjentowi... a w realnym - doktor Tunikowska jest jedyna w swoim rodzaju :)

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Barbara Stefanicka

  Internista, lek.

  • A

   Pani Doktor jest skromna, wyważona, sumienna, dobro pacjenta stawia na planie pierwszym.
   Generalnie bardzo dobry lekarz, stale poszukujący wiedzy, ustawicznie uczący się, tak,
   że to przekłada się na trafność decyzji medycznych. Generalnie wysokiej klasy specjalista,
   polecam wszystkim.

  • B

   Unikać!!!

   Do pani Stefanickiej zgłosiłem się po tułaczce po wielu lekarzach i ich eksperymentach z antybiotykami, z przewlekłą infekcją płuc, licząc na wprawne oko specjalisty. Zanim pokazałem symboliczny język, doktor zawyrokowała problemy psychiczne. Zanegowała widoczne gołym okiem symptomy (pogłębiająca się astma, paskudnie czerwone gardło i pokryty krostami/nalotem język, silne pocenie), nie przyjęła do wiadomości informacji o silnym bólu w klatce piersiowej i totalnym rozbiciu. Roczny pobyt zagraniczny skwitowała zdaniem: "nie ma możliwości, aby się tam zarazić". Wymieniła kilka podejrzeń nietrywialnych chorób, jednocześnie odmawiając diagnostyki w ich kierunku. W desperacji zaproponowałem wykonanie wszystkich badań odpłatnie, lecz usłyszałem, że "nie ma takiej potrzeby". Otrzymałem skierowanie na badanie pod kątem jednej choroby (mononukleozy) i obietnicę, że "jeśli to coś innego, to na pewno z czasem dojdziemy". Dodam, że na każdą kolejną wizytę czeka się kilka tygodni - więc jest szansa, że pani doktor dochodzi do prawdy w trakcie sekcji zwłok swoich pacjentów. Nie otrzymałem nawet najmniejszej porady, jak postępować (nie wspominając o zwolnieniu lekarskim - jedynym lekarstwie mononukleozy). Jestem zszokowany jej arogancją, cynizmem i nieprofesjonalizmem. Polecam omijać szerokim łukiem, a tego typu postawy piętnować, gdyż w przypadku lekarzy chorób zakaźnych, grożą ich rozprzestrzenianiem.