Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Med

Hutnicza 20

38-400 , Krosno , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Doktor Wołejsza

  Chirurg,

  • M

   Trafiliśmy do niego przypadkiem , z pogotowia. Operował , ratując życie. Było ciężko. Uratował nam jedyne dziecko, niech Bóg zawsze będzie z nim.

  • S

   Ten "świetny" lekarz właśnie z grupą lekarzy, jako szef ZZL rozwala krosnieński szpital, bo mu się dyrektor nie podoba.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Andrzej Bazia

  Chirurg,

  • P

   Polecam, bardzo życiowe podejście do pacjenta ! dobry specjalista ze specyficznym poczuciem humoru.


 • Karol Martynek

  Pulmonolog, dr n. med.

  • A

   Jest ordynatorem. tylko dlatego, że pił wódę z rządzącymi. Wiedza- 0, brak szacunku, badanoe dziwne... Żeby odwalić i kase na chleba dostać. Po za pijaństwem robil różne straszne rzeczy, znam przykłady ludzi, którzy przez niego umarli. Wstyd panie karolu, wstyd.

  • A

   Totalny brak szacunku do pacjenta, brak zainteresowania, brak kultury osobistej, nic się nie można od niego dowiedzieć. Jeśli ktoś potrzebuję pomocy pomocy od Pana Martynka to definitywnie odradzam!!

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Magdalena Gładysz-Guzik

  Okulista, lek.

  • M

   Od 2 lat noszę okulary, poszłam na wizytę kontrolną, ponieważ wydawało mi się, że szkła są już za słabe. Wchodzę do gabinetu, za biurkiem siedzi jakaś Pani, myślę: to pewnie Pani doktor. Każe mi usiąść, przeprowadza wstępne badanie, zakrapla oczy, po czym, do gabinetu wchodzi druga Pani, która okazuje się być właściwą Panią doktor i pyta: co się dzieje? Opowiadam o problemie, ta ponownie wykonuje badania (z okularami i bez), bardzo szybko i bez żadnych informacji, dodatkowych pytań, po czym, asystentka ponownie zakrapla oczy i każe mi wyjść z gabinetu. Czekam na - najprawdopodobniej - badanie dna oka, bo informacji co się dzieje, na co czekamy itd. nie uzyskuje od żadnej z Pań. Czekam 30 minut, jestem proszona do gabinetu. Pani doktor jest bardzo znudzona swoją pracą, a więc wybierając się na wizytę do niej, trzeba być przygotowanym na jej głośne wzdychanie, nieustanne przewracanie oczami, komentarze "proszę nie mrugać, bo nie mogę przeprowadzić badania" czy też brak jakiegokolwiek komunikatu (czy stać, czy usiąść, czy wyjść...) - Może by tak delikatniej, Pani doktor? Może wystarczy poprosić o przytrzymanie powieki na te 2-3 sekundy? Może zechciałaby Pani poczytać o odruchach bezwarunkowych? Otrzymuje informacje: "z oczami wszystko dobrze, tu są wyniki badań i recepta na okulary". A okulary muszą być mocniejsze? (nieśmiało pytam) "Nie, takie same". Pani asystentka kasuje 100 zł.


 • Jadwiga Gierad - Pietrzkiewicz

  Ginekolog, lek.

  • Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Krosno-Zdrowie" w KrośnieUsługa: wizyta kontrolna

   Pani Doktor jest przemiłą osobą ze świetnym podejściem do pacjenta. Cierpliwie tłumaczy i słucha - sprawia, że pacjentka czuje się komfortowo.

  • W
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: odebranie porodu

   Moim zdaniem Pani Doktor jest dobrą tylko dla swoich pacjentek . Trafilam do szpitala gdy konczyl sie 41 tydzien ciąży . W 3 dniu poszłam na porodówkę . Mialam zaledwie 3 cm rozwarcia poprzez balonik . Pani Doktor przebiła mi wtedy wody . Dostalam kroplowke na skurcze, czopki na rozwarcie i nic skurcze były coraz mocniejsze przechodzily juz do partych a rozwarcie 4 centymetry do tego doszly wymioty . Od godziny 8 do godziny15 męczylam sie okropnie . Chociaż o 12 ordynator stwierdził że można zrobić cięcie cesarskie poniewaz nie ma postępu porodu to Pani Doktor nie byla na to zgodna . Dopiero gdy calkiem opadlam z sił stwierdZiła że nie ma do mnie cierpliwości i zawołała innego lekarza . Inny lekarz odrazu zdecydowal sie na cesarkę . Dziecko bylo bez wód plodowych bardzo długo . Bardzo sie bałam o nie . Lecz dzięki innemu lekarzowi mam teraz cudownego synka ktory ma juz 8 tygodni

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Andrzej Sawicki

  Urolog,

  • H
   Lokalizacja: NZOZ S.A.-MED

   Znakomity lekarz, który wykonuje swoją pracę bardzo sumiennie. Doktor dokładnie przebada, wszystko powie, jest konkretny i wie, co robić. Najlepszy doktor w Krośnie, bardzo polecam!

  • L

   Jestem pełen wdzięczności dla Pana Dra. Jeszcze mnie nie wyleczył, ale podczas badania wszystko dokładnie objaśnił jak ma wyglądać obraz, jaki jest, czy zagraża to życiu. Miałem do czynienia z wieloma lekarzami ale Ten zasługuje na najwyższe oceny.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Mateusz Sawicki

  Stomatolog,

  • M
   Lokalizacja: Przychodnia S.A.-MED

   Polecam, bardzo kontaktowy człowiek. Przykłada się do swojej pracy, informuje o wszystkim co robi. Dodatkowo ma poczucie humoru, rozluźnia atmosferę.

  • P

   Świetny stomatolog. Leczy bezboleśnie. Najlepszy stomatolog na podkarpaciu. Informuje co będzie robić np. że teraz może zaboleć.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Ewelina Gładysz

  Ginekolog,

  • G
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Bardzo polecam panią doktor. Czułam się zaopiekowana. Pani doktor odpowiednio dobrała leczenie, wszystko tłumaczyła. Kontynuuje wizyty już 3 rok.

  • M
   Lokalizacja: Medicus

   Pani doktor jest bardzo kompetentna, dobiera odpowiednie leczenie na podstawie badań a nie w ciemno. Po jedenastu latach bezskutecznego leczenia u innego lekarza to ona w końcu skierowała mnie na badania i do lekarza specjalisty, który jest potrzebny w moim przypadku. Jeśli widzi głębszy problem nie ma problemu w kierowaniu na dalszą diagnozę, nie uważa się za wszechwiedzącą. Poza tym jest bardzo miła i uprzejma, dokładnie tłumaczy co się dzieje i dlaczego jest takie postępowanie z leczeniem. Gorąco polecam, a także młodym kobietom, które idą na pierwszą w życiu wizytę do ginekologa. Pani doktor jako jedyna po 11 latach bezskutecznego i bezsensownego leczenia u jednego lekarza, zauważyła zmiany objawy poważnej choroby, dzięki niej mam nadzieję, że uda się poprawić komfort życia. Z całego serca dziękuję za zainteresowanie :)

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania