Zobacz lekarzy

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Radomiu jest największą tego typu placówką w południowej części województwa mazowieckiego, która otacza opieką pacjentów wymagających leczenia kardio- i neurochiru... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Radomiu

J. Aleksandrowicza 5

26-617, Radom, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Radomiu jest największą tego typu placówką w południowej części województwa mazowieckiego, która otacza opieką pacjentów wymagających leczenia kardio- i neurochirurgicznego oraz specjalizującą się w otolaryngologii, chirurgii dziecięcej i onkologii klinicznej. Dysponujemy doświadczoną kadrą medyczną, która nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, aby zapewnić Państwu usługi najwyższej jakości. Dzięki wysokim kompetencjom naszych specjalistów jesteśmy również odpowiednio przygotowani do przeprowadzania nowatorskich zabiegów.

Świadczymy zarówno usługi z zakresu specjalistycznej opieki zdrowotnej jak i diagnostyki oraz rehabilitacji.

Nasi lekarze udzielają świadczeń w dziedzinie leczenia chorób wewnętrznych, chirurgii ogólnej i onkologicznej, neonatologii, pulmonologii, reumatologii, endokrynologii, pediatrii, anestezjologii, kardiologii, okulistyki, ginekologii oraz położnictwa.

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Artur Harabin

  Neurochirurg,

  • D

   Ja do dr Pęskiej trafiłem w 2000 roku na Oddział Neurochirurgiczny z pododdziałem neurologii dziecięcej. Pani dr mówi wszystko pacjętom językiem prostym.


 • Leopold Szepanowski

  Ginekolog,

  • B

   Byłam u lekarza Szczepanowskiego w czasie pierwszej ciąży po badaniu stwierdził, że jest wszystko dobrze (chodź miałam plamienie) po tygodniu zwiększyło się i do niego wróciłam a On głupio zapytał po co tak często przychodzę, faktycznie dał mi skierowanie do szpitala ale powinien mi je dać tydzień wcześniej. Ciąża zakończyła się nie powodzeniem.... Dałam mu kolejną szanse prosiłam o tabletki antykoncepcyjne za każdym razem przybierałam na wadze i to sporo nie dał mi skierowania na badanie by mi je dobrać i tak zgadywał dwa lata aż miałam dość i przestałam już do niego chodzić... Nie polecam.

  • P

   Zapisywał mi niewłaściwe lekarstwa, a właściwie środki antykoncepcyjne, którymi jak twierdził miał leczyć krwawienia międzymiesiączkowe. Niestety środki te doprowadziły do jeszcze większych krwawień. Z rozmowy z innym lekarzem wynika, że nie wolno mu było tych środków zapisywać, gdyż bardzo zaszkodziły. Podczas badania usg uderzył mnie głowicą aparatu, co spowodowało jeszcze większe komplikacje. Po roku czasu stwierdził, że mnie wyleczył. Niestety w końcu przeszłam abrazję. Zdecydowanie nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Aleksander Marczenko

  Chirurg,

  • Doktor Marczenko usuwał mi znamię barwinkowe na moim podbródku. Blizna jest niewielka, praktycznie nie widoczna. Jak na razie nikt z moich znajomych nie zauważył blizny. Polecam

  • D

   Lekarz kompetentny, bardzo miły, nie narzuca metod leczenia. Byłem na konsultacjach u kilu lekarzy....jedyna diagnoza, to zabieg chirurgiczny. Doktor Marczenko załatwił sprawę bez zabiegu, skończyło się na trzech ukłuciach igłą oraz bardzo profesjonalnym podejściem do pacjęta. Polecam wizyty w ramach NFZ, u dr Aleksandra Marczenko w gabinecie na ul. Osiedlowej 9.
   Dzięki Panie doktorze. Asystującej pielęgniarce, też bardzo dziękuję, za poczucie humoru....Wdzięczny pacjęt.


 • Katarzyna Bogucka

  Pediatra, Pulmonolog, lek.

  • T

   Pani doktor jest bardzo niemila i niesympatyczna lekarz, powinna juz siedziec w domu na emeryturze a nie leczyc dzieci. Nie polecam.

  • R

   Załamałam się że są jeszcze tacy lekarze i że nie robi się selekcji wśród tego gatunku ona sama potrzebuje lekarza prosi o to swoimi gestami ,mową i oczyma tylko jest nieśmiała i wstydzi się poprosić.Masakra omijajcie szerokim łukiem .

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Aneta Król-Iwaniuk

  Stomatolog,

  • Super lekarz pierwszy raz znalazłam tak miła dla dzieci i dorosłych.Moja 6letnia corka NIE MOZE SIE DOCZEKAC OD WIZYTY DO WIZYTU.


 • Marek Karaś

  Ortopeda, Fizjoterapeuta, lek.

  • J

   Miałem zerwane więzadło krzyżowe przednie w kolanie. Lekarz przy pierwszej wizycie (na nfz) tylko rzucił okiem na nogę i odesłał mnie na rentgen. Po obejrzeniu zdjęcia rentgenowskiego stwierdził, że nic nie widać i dał skierowanie na USG. Po prywatnym badaniu usg stwierdził, że nie widać, aby cokolwiek złego działo się z kolanem i dał do zrozumienia, że sobie coś ubzdurałem, ale dał kolejne skierowanie na USG (na którym też nic nie zobaczył). Po upływie paru miesięcy, gdy chciałem wrócić do rekreacyjnego uprawiania sportu notorycznie, w sytuacjach, w których absolutnie nie powinno się to zdarzyć "skręcałem" kolano. Poszedłem prywatnie do innego lekarza, który tylko poruszał moją nogą i stwierdził całkowite przerwanie ciągłości więzadła krzyżowego i dla pewności odesłał na badanie rezonansem magnetycznym, które to potwierdziło. Pan Karaś w moim odczuciu zlekceważył mnie jako pacjenta, absolutnie nie polecam.

  • B

   powiem tak bylem u niego w Mediconie.. totalna olewka z jego strony, nawet mi nie przebadał kolana tylko spojrzał i wysłał na badanie USG. Przy kolejnej wizycie po badaniu tak samo bez żadnego sprawdzania. Totalny lekceważenie pacjenta. Nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Małgorzata Stolarek

  Internista, Onkolog,

  • R

   moja mama trafiła do Pani Stolarek w stadium ostatnim, inni lekarze nie dawali jej już żadnych szans a Pani doktor podarowała jej jeszcze 11 lat życia! nie odmówiła leczenia wręcz przeciwnie wysyłała nas na nowe terapie na leczenie nowatorskie radioizotopami pomagała jak tylko mogła, odbierała nawet nocne telefony jeśli cos się działo. W stadium terminalnym zapewniła mamie najlepszą opiekę osobną salę by mogła odejśc w spokoju, żeby rodzina się mogła pożegnać. Prawdziwy lekarz z powołania, któremu nie chodzi tylko o pieniądze i prestiż oby było więcej takich z takim podejściem do chorych i ich rodzin. wspaniały wykwalifikowany lekarz z ogromnym sercem!

  • M

   Nie polecam!!!!
   Z dala od takich lekarzy jak Pani doktor, pierwszy kontakt z Panią dr był na wizycie prywatnej była oczywiście bardzo miła, dokładnie badała, pytała o przebieg choroby, później mama korzystała z poradni onkologicznej przy szpitalu, gdzie Pani dr Stolarek w ostatnim stadium choroby mamy (zaawansowane wodobrzusze) odmówiła pomocy, wysłała mamę na SOR, gdzie ponad 5 godz. mama męczyła się w bólu, po czym została przyjęta na oddział onkologi, gdzie ta Pani dr pracuję.
   Ten przykład pokazuje jak bardzo lekarz może być pozbawiony szacunku w stosunku do ludzi umierających. Ludzie, gdzie nas zaprowadzi tolerancja otaczającego nas chamstwa? Czy lekarz nie jest po to, aby pomagać? O tym lekarzu mówię każdemu,żeby był ostrożny. Jedno jest jednak pewne moja noga u niego w gabinecie nigdy nie zostanie postawiona, a jego nazwisko i twarz zapamiętam do końca życia. Ten lekarz jest przegrany!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Janusz Pasierb

  Neurochirurg, lek.

  • M

   pełen profesjonalizm w mistrzowskim wydaniu ,super lekarz i człowiek, całkowicie oddany pacjentowi dzięki niemu jeszcze funkcjonuję i dziękuję za dotychczasową super opiekę jest wzorem dla wszystkich lekarzy ,naprawdę polecam tego wspaniałego lekarza specjalistę

  • Jest to znakomity lekarz oraz oddany pacjentom człowiek.Poświęca swoim pacjentom bardzo dużo czasu. Pełny profesjonalista w swoim zawodzie. Jestem Mu bardzo wdzięczna. Polecam każdemu, kto ma problemy zdrowotne.


 • Jan Ziębiński

  Ginekolog,

  • E

   Uwielbiam tego lekarza prowadze u niego ciaze. Delikatny mily kompetentny i do rzeczy. Nie musze nic wyciskac z niego. Oby wiecej takich lekarzy. Uwazam ze odpowiedni czlowiek na odpowiednim miejscu.

  • B

   Fakt, Pan doktor jest bardzo miły. Niestety według mnie nie kompetentny; przepisał mi za małą dawkę leku, lekarze w szpitalu łapali się za głowę jak można było popełnić taki błąd. Tylko dzięki nim i własnemu trzeźwemu myśleniu dzisiaj jestem mamą. Gdybym posłuchała Pana doktora straciłabym dziecko. Nie polecam, mimo iż słyszałam same dobre opinie, lekarzowi o takiej renomie nie mają prawa zdarzać się tak głupie błędy.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Ewa Czerwińska

  Laryngolog,

  • G

   Lekarka jest miła. Dokładnie bada pacjenta. Przeprowadza dokładny wywiad. Co do leczenia nie wiem, ponieważ miałem dopiero pierwszą wizytę, lecz wrażenie dobre.