Informacje o placówce

Gabinety

MANAMEDICA Centrum Medyczne

Inwalidów Wojennych 13

56-100, Wołów, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Renata Romaszkiewicz

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • 1
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: VenoMedica Specjalistyczne Centrum Medyczne

   Pani Doktor bardzo miła,wysłucha wytłumaczy, doradzi.Bez pośpiechu w miłej atmosferze. Polecam . Ania

  • K
   Lokalizacja: VenoMedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: nadciśnienie

   Pani Doktor bardzo sympatyczna i kompetentna. Wizyta przebiegła bez pospiechu, wszysyko zostalo mi wytlumaczone na spokojnie i dokladnie.

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


 • Mirosław Muszkiewicz

  Laryngolog, Lekarz Medycyny Estetycznej,

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Magnolia ParkUsługa: konsultacja laryngologiczna z endoskopią

   Jestem bardzo zadowolona z konsultacji. Bardzo dużo się dowiedziałam, wszytko zostało mi szczegółowo wyjaśnione. Gorąco polecam

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Magnolia Park

   Bardzo rzeczowe badanie. Doktor zdiagnozował stan zapalny ucha, którego nie zdiagnozowali inni. Wiem więcej o moim stanie zdrowia. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (33) o tym lekarzu


 • Jolanta Sawko

  Laryngolog, Audiolog, Foniatra,

  • A

   To nie jest lekarz... leczyłem się u tej kobiety na zatoki, przez kilka miesięcy. Wreszcie stwierdziła, że mam migrenę i przepisała mi kropeli na tą migrene... i na koniec powiedziała mi, że za dużo oczekuje od lekarzy. A ja miałem polipy w zatokach... zoperowałem je o innego lekarza. No ale jak miała je wykryś jak nie dała mi skierowania na żadne badania... o które sam prosiłem m/in o rezonans. Nie polecam tego lekarza.


 • Adam Paszkowski

  Ortopeda, Chirurg,

  • J
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Miałam złamaną piąta kość śródstopia. Pierwsza wizyta była u chirurga, który powiedział że kość sama się zrośnie. Po kilku dniach pojechałam do ortopedy, ponieważ ciągle bolała stopa i nie było poprawy. Pan doktor Paszkowski zrobił USG i założył gips. Po 6 tygodniach doktor ściągnął gips i stopa nie boli, wszystko się prawidłowo zrosło. Gdyby nie pan doktor noga dalej by mnie bolała i ograniczała w codziennym funkcjonowaniu. Dziękuje panu doktorowi za wspaniałą troskę i pomoc <3

  • A

   Trafiłam na do dr.Paszkowskiego z urwanym (do kości) opuszkiem palca wskazującego prawej ręki.Najprościej byłoby uciąć palca na wysokości 2/3,zrobić opatrunek i wysłać do domu.Ale dr.wykonał taki zabieg(nacięcie dłoni i wszycie doń palca),że po kilku tygodniach leczenia,codziennej zmiany opatrunku (w przychodni chirurgicznej na Latawcu)opuszek nie tylko odrósł ale prawie nie ma śladu po dość poważnym urazie.Chciałabym serdecznie Mu i całemu personelowi przychodni za to podziękować!Oby więcej takich lekarzy i pielęgniarek! :)


 • Łukasz Matusiak

  Dermatolog,

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne PERINATEA

   Najlepszy dermatolog jakiego spotkałam . Posiada ogromną wiedzę, trafnie stawia diagnozy i dobiera optymalne metody leczenia. Dzięki Panu doktorowi przeżyłam półtora roku bez objawów łuszczycy. Szczerze polecam!

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medicover Grabiszyńska - Wrocław

   Świetny lekarz, stawiający trafne diagnozy - mogłabym nawet napisać, bezbłędnie za pierwszym razem! Dokładnie przeprowadza wywiad, bardzo słucha pacjenta i tego co dolega. Jedynym minusem jest trudność w dostaniu się na wizytę.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu