Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Malvita

Traugutta 30

05-825, Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Pajkowska

  Pediatra, Lekarz Rodzinny, lek.

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz.Super podejście do dziecka i do rodziców:-)Polecam i dziękuję Pani doktor.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: konsultacja pediatryczna

   Pani doktor kompleksowo zbadała syna szukając rzeczywistej przyczyny jego dolegliwości. Odpowiedziała na wszystkie pytania i wątpliwości. Oceniam bardzo pozytywnie.

  Zobacz wszystkie opinie (171) o tym lekarzu


 • Danuta Górska

  Pediatra,

  • Przemiła, rzeczowa i bardzo pomocna. Zawsze z uśmiechem na twarzy, indywidualnie traktuje każdy przypadek, nie "szprycuje" antybiotykami. Nigdy nie odmówiła pomocy w razie nagłego wypadku, niezależnie od pory dnia. Polecam.

  • A

   Wspaniała,kontaktowa,rzeczowa Pani doktor.Super podejście do dzieci,wiem co piszę ponieważ prowadziła moją córkę od urodzenia do pełnoletności obecnie mój 14-to letni syn jest również pod opieką Pani doktor.Zbieżność nazwisk przypadkowa.


 • Magdalena Biela

  Ginekolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: MalvitaUsługa: prowadzenie ciąży

   Pani doktor prowadziła moją ciążę. Bardzo dokładny i konkretny z niej lekarz, a przy tym uprzejmy i sympatyczny. Oby takich więcej!


 • Krzysztof Błaszczak

  Chirurg, Chirurg Dziecięcy,

  • Lokalizacja: Szpital

   Wedle mojej opinii bardzo fajny lekarz. Na badaniu bioder pomógł nam chetnie w 3 kwestiach ktore budzily naszą wątpliwosc mimo ze bylo duzo ludzi na poczekalni nie ponaglał. Byl otwarty grzeczny i bardzo mily.
   Nie mam watpliwosci co do profesjonalizmu tego lekarza. Na koniec wizYty zachęcil nas na kolejną w razie naszych obaw. Zaznaczam ze wizyta nfz.

  • B
   Lokalizacja: SzpitalUsługa: konsultacja

   Mieliśmy wątpliwą przyjemność zapisać dziecko do tego lekarza na wizytę. Wyjątkowo tego dnia pomagała mi mama i to ona poszła do rejestracji z książeczką synka, gdy ja miałam wejść do gabinetu. Na dzień dobry lekarz dwukrotnie spytał o książeczkę, więc powiedziałam, że mama ją za moment przyniesie. Usłyszałam "Proszę rozebrać dziecko". Gdy zaczęłam, pan stwierdził "Chyba potrzebuje pani praktyki. To też mama za panią robi?!" Przesunął mnie, o ile tak to można nazwać, sam rozpiął śpiochy synka i zaczął badanie, które było zdecydowanie niedelikatne. Pierwszy raz synek wrzeszczał na wizycie u lekarza. Chirurg ten nawet nie umył rąk przed badaniem, co jest koniecznością, zwłaszcza badając pacjentów z osłabioną odpornością (mimo, że w gabinecie nad umywalką standardowo wisiała tabliczka z instrukcją jak poprawnie myć ręce przed kontaktem z pacjentem). Następnie lekarz B. kazał mi usiąść na leżance. Gdy zapytałam z której strony (stała na środku gabinetu), odwarknął "Inaczej się nie da". Dało się. Po chwili, przewracając oczyma, kazał się przesiąść. Złośliwości trwały dopóki moja mama nie weszła do gabinetu. Niestety podczas badania lekarz nie powiedział nic. Nie uzyskałam żadnej informacji, oprócz zdawkowego "Biodra ok" na koniec. Wpisu w książeczce zdrowia dziecka niestety nie jestem w stanie rozszyfrować. Nie otrzymałam również wydruku usg. Poziom kultury nie jest istotny, jednak stosunek do pacjenta już tak, a ten pozostawia wiele do życzenia. Po tej wizycie zdecydowanie potrzebuję konsultacji u specjalisty, żeby poznać konkretną, rzeczową diagnozę. Wizyty u tego pana zdecydowanie nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu