Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Malvita
Traugutta 30, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
Malvita logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (7)

Ogólna ocena

  G
  Profil zweryfikowany
  lek. Anna Pajkowska Inny

  Pani przepisuje środki homeopatyczne bez informowania.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  M
  Profil zweryfikowany
  dr Magdalena Biela USG

  Wspaniała Pani Doktor.
  Cudowna.
  Jedyny lekarz ginekolog do którego uwielbiam chodzić bez skrępowania.
  Niesamowita wiedza.
  Polecam każdej pacjentce Panią Doktor.
  Do tego cudowny Człowiek, każdy czuje się zaopiekowany.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Anna Pajkowska Inny

  Nie polecam. Byliśmy u Pani doktor na wizycie kontrolnej z 3 miesięcznym dzieckiem. Na informację, iż córka karmiona jest butelką reakcja doktor była jednoznaczna, cytuję:"Robicie krzywdę córce. Cobyście nie zrobili i tak już gorzej jej nie skrzywdzicie". Nieważne były powody dla których córka nie była karmiona piersią. Jeśli chcecie Państwo zaoszczędzić sobie niepotrzebnego stresu zdecydowanie odradzam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  K
  Profil zweryfikowany
  dr Magdalena Biela badania ginekologiczne

  Bardzo profesjonalny lekarz.
  Zawsze zbada, doradzi i pomoże jak dalej postępować. Podchodzi do pacjenta indywidualnie i pamięta swoich pacjentów.
  Pani doktor przeprowadzała tez u mnie histeroskopie była bardzo delikatna iwszystko tłumaczyła. Polecam

  Profil zweryfikowany
  Krzysztof Błaszczak

  Wedle mojej opinii bardzo fajny lekarz. Na badaniu bioder pomógł nam chetnie w 3 kwestiach ktore budzily naszą wątpliwosc mimo ze bylo duzo ludzi na poczekalni nie ponaglał. Byl otwarty grzeczny i bardzo mily.
  Nie mam watpliwosci co do profesjonalizmu tego lekarza. Na koniec wizYty zachęcil nas na kolejną w razie naszych obaw. Zaznaczam ze wizyta nfz.

  J
  Profil zweryfikowany
  dr Magdalena Biela prowadzenie ciąży

  Pani doktor prowadziła moją ciążę. Bardzo dokładny i konkretny z niej lekarz, a przy tym uprzejmy i sympatyczny. Oby takich więcej!

  B
  Profil zweryfikowany
  Krzysztof Błaszczak konsultacja

  Mieliśmy wątpliwą przyjemność zapisać dziecko do tego lekarza na wizytę. Wyjątkowo tego dnia pomagała mi mama i to ona poszła do rejestracji z książeczką synka, gdy ja miałam wejść do gabinetu. Na dzień dobry lekarz dwukrotnie spytał o książeczkę, więc powiedziałam, że mama ją za moment przyniesie. Usłyszałam "Proszę rozebrać dziecko". Gdy zaczęłam, pan stwierdził "Chyba potrzebuje pani praktyki. To też mama za panią robi?!" Przesunął mnie, o ile tak to można nazwać, sam rozpiął śpiochy synka i zaczął badanie, które było zdecydowanie niedelikatne. Pierwszy raz synek wrzeszczał na wizycie u lekarza. Chirurg ten nawet nie umył rąk przed badaniem, co jest koniecznością, zwłaszcza badając pacjentów z osłabioną odpornością (mimo, że w gabinecie nad umywalką standardowo wisiała tabliczka z instrukcją jak poprawnie myć ręce przed kontaktem z pacjentem). Następnie lekarz B. kazał mi usiąść na leżance. Gdy zapytałam z której strony (stała na środku gabinetu), odwarknął "Inaczej się nie da". Dało się. Po chwili, przewracając oczyma, kazał się przesiąść. Złośliwości trwały dopóki moja mama nie weszła do gabinetu. Niestety podczas badania lekarz nie powiedział nic. Nie uzyskałam żadnej informacji, oprócz zdawkowego "Biodra ok" na koniec. Wpisu w książeczce zdrowia dziecka niestety nie jestem w stanie rozszyfrować. Nie otrzymałam również wydruku usg. Poziom kultury nie jest istotny, jednak stosunek do pacjenta już tak, a ten pozostawia wiele do życzenia. Po tej wizycie zdecydowanie potrzebuję konsultacji u specjalisty, żeby poznać konkretną, rzeczową diagnozę. Wizyty u tego pana zdecydowanie nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania