Małopolskie Centrum Diagnostyczne Medical Sp. z o.o.

(99+ opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Małopolskie Centrum Diagnostyczne Medical Sp. z o.o.

Okulickiego 51/292, Mistrzejowice

31-637, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Daniel Płomiński

  Ortopeda, Chirurg, lek.

  • X

   Konkretny, profesjonalny, a przy tym naprawdę sympatyczny specjalista, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta :) Szczerze polecam!

  • K
   Lokalizacja: Małopolskie Centrum Diagnostyczne Medical Sp. z o.o.Usługa: skręcenie

   Super lekarz, bardzo rzeczowy polecam 100%. Pan doktor rzeczowo opisał stan kostki. Szybka i trafna diagnoza.

  Zobacz wszystkie opinie (135) o tym lekarzu


 • Urszula Bukowska-Nowak

  Dermatolog,

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Małopolskie Centrum Diagnostyczne Medical Sp. z o.o.Usługa: Zwykła wizyta

   Polecam serdecznie. Pani doktor zainteresowana pacjentem, poświęca czas na wytłumaczenie problemu i leczenia. Wizyta przebiega w miłej atmosferze. Ciepła i kompetentna osoba.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Małopolskie Centrum Diagnostyczne Medical Sp. z o.o.

   Polecam Panią doktor za profesjonalne podejście do pacjenta. Rzeczowo i dokładnie wyjaśnia przyczyny objawów i wybranego leczenia.

  Zobacz wszystkie opinie (60) o tym lekarzu


 • Marta Leśniak

  Reumatolog, Internista, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Kraków

   Zdecydowanie odradzam. Zglosiłam się do Pani doktor z katarem i lekkim bólem gardła, które trwały dopiero dobę, jednakże że względu na fakt, iż poprzednie przeziębienie przechodziłam zaledwie 3 tygodnie temu i towarzyszył mu silny katar zgłosiłam się tak szybko. Dostałam antybiotyk Augmentin. Na pytanie dlaczego po dopiero dobie od pierwszych objawów od razu jest mi przepisywany antybiotyk, Pani doktor stwierdziła, że trzeba przerwać te infekcje skoro ostatnią przechodziłam 3 tygodnie temu (moje pytanie czy antybiotyk który wyleczy mnie teraz, dodatkowo osłabi, da mi odporność na kolejne prezeziębienia? nie sądzę). Dodatkowo Pani doktor stwierdziła, że może mi to przeziębienie spowodować ataki astmy (nigdy sie na nią nie leczyłam, słaby wynik spirometrii konsultowany byl z ordynatorem szpitala, który nie stwierdził tej choroby). Próbowałam wyjaśnić to Pani doktor, niestety zbyła mnie stwierdzeniem "to tym bardziej (???) przeleczy to Pani w 7 dni ".


 • Wojciech Gąsior

  Chirurg, lek.

  • M
   Lokalizacja: Małopolskie Centrum Diagnostyczne Medical Sp. z o.o.Usługa: Inny

   Trafiłem do dr z polecenia urologa, do którego chodziłem - zgrubienie w okolicach pachwiny. Wizyta nic nie wniosła. Nie można odmówić podejścia i prób diagnozy. Za wizytę trzeba było zapłacić mimo, że nic się nie dowiedziałem - a jedynie czego się dowiedziałem to, że zgrubienie nie posiada "cech przepukliny". Kolejny chirurg od razu zdiagnozował przepuklinę pachwinową. Na dzień dzisiejszy jestem już po operacji, po której dowiedziałem się, że była przepuklina była rozległa i wrodzona.

  • D

   Doktor Wojciech Gąsior to wspaniały lekarz i specjalista w swoim fachu. A do tego taktowny i życzliwy człowiek. Miałam szczęście, że do niego trafiłam - bardzo bałam się operacji, ale pan doktor wszystko dokładnie mi wyjaśnił przed zabiegiem, cierpliwie odpowiadał na moje pytania. Jestem mu bardzo wdzięczna i pełna podziwu dla jego pracy.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Stanisław Rusek

  Neurolog,

  • I
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w KrakowieUsługa: podejrzenie SM

   Byłam u dr. Ruska ponieważ skierował mnie do niego lekarz że szpitala Jana Pawła II z podejrzeniem SM.
   Nie wiem z czego to wynikało (Nie była to wizyta prywatna) ale p.dr nawet mnie nie zbadał. Pooglądał wyniki, stwierdził że są niejednoznaczne i kazał przyjść za rok to zobaczymy czy te rzuty się nadal powtarzają. Nic dodać nic ująć. Dodam że MRI głowy są zmiany sugerujące SM.

  • N

   Jedyny lekarz, który nie owijał w bawełnę, nie bal się /nie ociągał się postawić diagnozy i przejść do leczenia. Zorientowany w nowych lekach.. Podawał realne terminy refundacji czy faktycznego rozpoczęcia leczenia, biorące pod uwagę administracje. Zawsze czyta wnikliwie wyniki, nie przelatuje pobieżnie. Jeśli szukasz lekarza, który będzie z tobą szczery to polecam. Ostrzegam, że szczerość ta, jest przekazywana bezlitośnie, bez ogródek czy współczucia. Wypowiada się zwięźle, tylko konkrety, ale wystarczy zadawać pytania a na wszystkie zawsze udziela odpowiedzi, aż pacjent zrozumie (nie stara się zbyć trudnymi pojęciami w łacinie, tylko opowiada na prostych przykładach, tak żeby mozna było to pojąć ). Może niektórym sie wydaje oschły ale tak naprawdę można sobie z nim pożartować i na luzie pogadać.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu