MaD Clinic

Fizjoterapia

(10 opinii)

MaD Clinic jest placówką medyczno-szkoleniową świadczącą usługi dla lekarzy w zakresie promowania idei odontojatrii czyli kompleksowego i zintegrowanego diagnozowania oraz leczenia chorób w obrębie tw... więcej

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

O nas

MaD Clinic jest placówką medyczno-szkoleniową świadczącą usługi dla lekarzy w zakresie promowania idei odontojatrii czyli kompleksowego i zintegrowanego diagnozowania oraz leczenia chorób w obrębie twarzoczaszki, szyi oraz kręgosłupa oraz dla pacjentów w zakresie laseroterapii, dermatologii, dermatochirurgii, medycyny estetycznej, wcielając w życie promowane idee leczenia zintegrowanego.
Takie holistyczne podejście do przeprowadzanej diagnozy zapewnia pacjentom unikatowy i maksymalny poziom bezpieczeństwa w trakcie leczenia, skuteczność podejmowanych działań oraz uzyskanie długotrwałych i przewidywalnych efektów. Wszystkie działania poprzedzone są bowiem staranną diagnostyką i planowaniem, a pacjent jest pełnoprawnym i aktywnym uczestnikiem całego procesu.

Podstawą podejmowanych działań jest fakt, iż większość problemów estetycznych, z wyłączeniem tych spowodowanych wyłącznie procesami starzenia, powiązana jest z problemami o podłożu czynnościowym (mięśnie i stawy) jak i poważnymi schorzeniami metabolicznymi czy niezdiagnozowanymi chorobami przewlekłymi.
Staranna diagnostyka tych problemów PRZED rozpoczęciem leczenia estetycznego zapewnia uzyskanie oczekiwanego przez pacjenta efektu. Bezpieczeństwo zabiegów gwarantują także doświadczeni lekarze specjaliści pracujący w placówce.
Honorujemy płatność kartami płatniczymi.

Typ placówki

 • Przychodnia

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Emilia Cholewa

  Fizjoterapeuta,

  • A

   Witam

   Moja córka Ala trafiła do Pani Emilii w wieku 7 lat ze skoliozą kręgosłupa i wadą stóp.
   Profesjonalna opieka, bardzo dobrze dobrane i systematycznie prowadzone ćwiczenia z córką spowodowały bardzo dużą poprawę. Bardzo ważne jest także to, że córka chętnie ćwiczyła z Panią Emilią, która okazała się być bardzo sympatyczną i przyjazną dla dzieci osobą, a to jest bardzo ważne w powodzeniu każdej terapii.
   Bardzo gorąco polecam Panią mgr Emilię Cholewę jako fizjoterapeutę.
   Agnieszka - mama Alicji

  • P

   Pani Emilia , ujęła mnie swoim profesjonalizmem oraz podejściem do nastolatka. Skuteczność Pani Emilii jest nieoceniona, jesteśmy bardzo zadowolenia z pracy jaka wykonała niosąc nam pomoc. w całej gamie pozytywnych uwag Pani Emila jest również bardzo miłą osobą, którą z całą pewnością mogę Polecić Pacjentom potrzebującym tak fachowej diagnozy oraz całości pracy jaką wykonuje.!!!!
   Mama Mateusza

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu