LUX MED Diagnostyka Warszawa - Pory

LUX MED Diagnostyka Warszawa - Pory

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

LUX MED Diagnostyka jest częścią Grupy LUX MED – lidera prywatnych usług zdrowotnych w Polsce. Grupa LUX MED zapewnia Pacjentom pełną opiekę: ambulatoryjną, stomatologiczną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową. Pod opieką Grupy jest ponad 1 900 000 Pacjentów, mających do dyspozycji ponad 200 własnych i 1600 placówek partnerskich. Grupa LUX MED zatrudnia ponad 6300 lekarzy i 3800 wspierającego personelu medycznego. Jako Główny Partner Medyczny Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego troszczy się o zdrowie najlepszych polskich sportowców. Więcej informacji: www.luxmed.pl Zapraszamy do wykonania badań tomografii komputerowej w pracowni LUX MED Diagnostyka przy ul. Pory 78. Badania wykonujemy przy użyciu 40-rzędowego tomografu komputerowego Philips Brilliance 40, a opisują je doświadczeni lekarze radiolodzy.
Każdorazowo decyzję o podaniu środka kontrastowego podejmuje lekarz radiolog nadzorujący badanie, w oparciu o wskazania diagnostyczne, przeszłość chorobową (przebieg choroby), oraz wyniki badań laboratoryjnych (w tym kreatyniny). Cena podania kontrastu przy badaniu TK to: 290 zł.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

LUX MED Diagnostyka Warszawa - Pory
ul. Pory 78, Warszawa
LUX MED Diagnostyka Warszawa - Pory logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (1)

Ogólna ocena

    J
    LUX MED Diagnostyka Warszawa - Pory

    Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Bardzo serdeczne podziękowania w szczególności dla personelu obsługi TK.

    Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Pytania do placówki

Jakie udogodnienia oferujecie pacjentom?

Pracownia Tomografii Komputerowej LUX MED Diagnostyka mieści się w budynku Carolina Medical Center na warszawskich Stegnach, w dogodnym punkcie komunikacyjnym. Na zewnątrz budynku dostępny jest bezpłatny parking dla Pacjentów oraz miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych na parkingu wewnątrz budynku.


Czy wykonujecie badania dzieciom?

Badania Tomografii Komputerowej wykonywane są u Pacjentów od 5 r.ż.


Jakie metody płatności przyjmujecie?

Pracownia przyjmuje płatności w formie gotówki, płatności kartą, możliwe jest wystawienie zobowiązania z odroczonym terminem płatności.


Co wyróżnia Was od innych placówek diagnostycznych?

Badania wykonywane są przy użyciu 40-rzędowego tomografu komputerowego Philips Brilliance 40, a opisywane przez doświadczonych lekarzy.

Pracownia posiada umowę z NFZ na realizację badań Tomografii Komputerowej oraz spełnia wymagania normy Systemu Zarządzania Jakością: ISO 9001:2015


W jaki sposób pacjent otrzymuje wyniki?

Pacjent otrzymuje do kilkunastu minut po badaniu CD z obrazami. Opis z badania jest możliwy do odbioru w Placówkach grupy LUX MED lub poprzez Portal Pacjenta.


Czy Wasza placówka jest dostosowana do przyjmowania pacjentów z niepełnosprawnościami?

Pracownia Tomografii Komputerowej znajduje się na parterze, infrastruktura budynku dostosowana jest do przyjmowania Pacjentów z niepełnosprawnościami. Dostępny jest parking dla osób niepełnosprawnych, podjazdy na wózki oraz toaleta dla osób niepełnosprawnych.

Najczęściej zadawane pytania