Love Orthodontics

(44 opinie)

Love Orthodontics gabinet ortodontyczno - chirurgiczny. Wykonujemy kompleksowe leczenie ortodontyczne aparatami stałymi i ruchomymi oraz skomplikowane zabiegi chirurgiczne - usunięcie zębów zatrzymany... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Love Orthodontics

Adama Asnyka 92

96-100 , Skierniewice , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Love Orthodontics

Marmurowa 53, lokal 2

05-110 , Jabłonna , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Love Orthodontics gabinet ortodontyczno - chirurgiczny. Wykonujemy kompleksowe leczenie ortodontyczne aparatami stałymi i ruchomymi oraz skomplikowane zabiegi chirurgiczne - usunięcie zębów zatrzymanych, torbieli, implanty, regenerację kości.

Choroby

 • Wady zgryzu, braki zębowe
 • Próchnica

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Katarzyna Ferschke

  Stomatolog, lek. dent.

  • M
   Lokalizacja: Love OrthodonticsUsługa: stomatologia zachowawcza

   Pełen profesjonalizm. Wizyta z 4 latkiem. Cudowne podejście, doskonały kontakt z dziećmi. Polecam.

  • M
   Lokalizacja: Love OrthodonticsUsługa: stomatologia zachowawcza

   Doskonale podejście do pacjenta który boi się wszystkiego co związane z gabinetem stomatologicznym!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Magdalena Sikorska

  Stomatolog, lek. dent.

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Bardzo dobra komunikacja z pacjentem, w przyjaznej atmosferze.
   Wprowadzenie do leczenia poprzez jasny przekaz, konkretne komunikaty w trakcie zabiegu i bardzo dobre wytyczne dla utrzymania właściwej higieny jamy ustnej.
   Dokładność i staranność w wykonywanej pracy.
   Leczę się u Pani Magdaleny od kilku lat bez żadnych reklamacji. Polecam!

  • W
   Lokalizacja: DENTA-LINEUsługa: Inny

   Bardzo wybitna specjalistka, która podejdzie do każdego klienta indywidualnie. Ja na przykład uwielbiam słuchać, co dokładnie jest teraz wiercone, nakładane itp. (Bo mam wstręt z dzieciństwa do dentystow). Pani doktor chociaż, jak twierdzi niezbyt gadatliwa na co dzień, w czasie mojej wizyty opowiadała ze szczegółami co się dzieje, co pozwoliło mi się nie skupiać na bólu i z uśmiechem wyjść po 30 minutach z gabinetu. Super sprawa, że Pani doktor poleca, czego używać do zębów między wizytami, aby wszystko było jak najlepiej.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Grzegorz Orlov

  Ortodonta, lek. dent.

  • A
   Lokalizacja: Love OrthodonticsUsługa: Inny

   Wspaniały lekarz. Przemiły i przesympatyczny. Podczas każdej wizyty Pan doktor dokładnie wyjaśnia co robi i w jakim celu. Gabinet czyściutki. Wszelkie zasady bezpieczeństwa są zachowane i przestrzegane. Wizyty umawiane są tak, aby pacjenci nie mieli ze sobą kontaktu w poczekalni. Bezpieczeństwo na 1 miejscu. No i najważniejsze, że z każdą wizyta widoczne są skutki leczenia. Polecam z pełną odpowiedzialnością i dziękuję za profesjonalne podejście. Dzięki Panu wiem, że "uśmiech to krzywa, która wszystko prostuje".

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Love OrthodonticsUsługa: konsultacja ortodontyczna

   Gorąco Polecam:))) Przemiła obsługa... Wszystko jasno i zrozumiale wytłumaczone odnośnie przebiegu leczenia:)))Zapisałam się na kolejną wizytę odnośnie założenia aparatu już niebawem będę go Mieć :)))) Super ????

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


 • Bartosz Bielecki-Kowalski

  Chirurg, Stomatolog, lek. dent.

  • W
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Moja pierwsza wizyta w gabinecie u pana Bartosza to kilka miesięcy temu usunięcie zatrzymanej ósemki, przebiegło bez bólu i komplikacji. Przy stosowaniu przepisanych leków przeciwbólowych nie odczuwałem także większego dyskomfortu w pierwszych dniach po zabiegu, chociaż od przeszło dwudziestu lat cierpię na neuralgię nerwu trójdzielnego. Po zabiegu podał numer telefonu do kontaktu, jeśliby wystąpiły jakieś problemy, a obecnie zaangażował się aby pomóc mi ograniczyć dolegliwości związane z neuralgią. Rzeczywista chęć niesienia pomocy, wykorzystania swojej wiedzy i zaangażowanie to cechy dobrego lekarza. Tu jest to wszystko w jednej osobie a przy tym naprawdę sympatyczny człowiek.

  • O
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Fantastyczny chirurg i stomatolog, profesjonalny specjalista. Polecam doktora z czystym sumieniem za zaangażowanie, dokładność, skuteczność leczenia trudnych przypadków oraz przyjazną atmosferę podczas wizyty.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu