Informacje o placówce

Gabinety

Linea Medica

Wyszogrodzka 18A

09- 401, Płock, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Nasz sprzęt

 • Tomograf 3D

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dorota Sitkiewicz

  Stomatolog, lek. dent.

  • Lokalizacja: Linea MedicaUsługa: leczenie wad zgryzu

   Pani Dorota to świetny człowiek. 2,5 roku temu zgłosiłem się z dużą wadą zgryzu, nie byłem przekonany, że za dużo nie da się zrobić, będę musiał usuwać zęby do leczenia. A jest zupełnie inaczej. Dzisiaj, gdy mam już zdjęty aparat górny, jestem zachwycony efektem, nie spodziewałem się, że mam aż tak piękne zęby. Ceny nie zawyżone, nie ma mowy o jakimkolwiek przedłużaniu leczenia. W moim mniemaniu Pani Dorota to świetny ortodonta, nie ma mowy o jakimś braku profesjonalizmu. Wszystkim gorąco polecam!!
   Piotr M

  • B
   Lokalizacja: Linea MedicaUsługa: ortodoncja dzieci i dorosłych

   Ponad rok temu chciałem poprawić swój zgryz. Wada była niewielka. Doradzono mi dr Sitkiewicz. Zacząłem nosić aparat stały na dolny i górny łuk (5000 zł) na planowane 2 lata. Cena jednej wizyty kontrolnej (raz na 2 miesiące) - 400 zł. Wizyty są pośpieszne, pani Sitkiewicz niechętnie rozmawia z pacjentem, efektów po wizycie zero. Wytrzymałem trzy. Podczas ostatniej pani doktor dostrzegła 6 ubytków bo po 6 miesiącach noszenia drogiego aparatu pani Sitkiewicz przyjrzała się zdjęciom zrobionym w jej klinice (250 zł). Oczywiście ubytki miały być leczone przez panią doktor. Postanowiłem zweryfikować diagnozę u innych stomatologów. Okazało się, że nie mam żadnych dziur. Więcej do gabinetu pani Sitkiewicz nie wróciłem.
   Po dokładnym przeczytaniu umowy pacjent przekona się, że Dorota Sitkiewicz nie studiowała ortodoncji, ale za to zrobiła kilka kursów. Ja swoje leczenie dokończyłem za granicą, gdzie specjalista musiał się najpierw napocić aby wszystko odwrócić. Aparat był źle założony. Na dolny łuk był w ogóle niepotrzebny (2500 zł zmarnowane). Żaden ze specjalistów których odwiedziłem nie znał tego modelu aparatu. Został zdjęty i wyrzucony do kosza. Założono mi nowy, lepszy i tańszy. Leczenie, po poprawkach, okazało się krótkie. Odradzam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Eryk Pawlik

  Laryngolog, Lekarz Medycyny Estetycznej, lek.

  • Lokalizacja: Linea Medica

   Fantastyczny lekarz z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. W moim przypadku zniwelował bezdech centralny i obturacyjny z 57,8 na godzinę do 2,5 na godzinę. Polecam Pana Doktora, wysłucha,doradzi i pomoże.

  • N
   Lokalizacja: Linea MedicaUsługa: Inny

   Ze strony medycyny estetycznej.
   Przede wszystkim cudowny człowiek , spokojny ,bardzo uprzejmy profesjonalista,nic nie narzuca.Miałam kwasem hialuronowym likwidowaną lwią zmarszczkę bardzo głęboką efekt rewelacyjny
   Dziękuje
   Polecam wszystkim Dr.Pawlika

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu