Lekarskie Poradnie Specjalistyczne Omega

(108 opinii)

Nasz strona www: http://omegaprzychodnia.wix.com/katowice Przyjmuje u nas prof. dr hab. n. med. Zbigniew Gonciarz - hepatolog i gastroenterolog (leczenie dolegliwości wątroby, trzustki, dróg żółci... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Lekarskie Poradnie Specjalistyczne Omega

Moniuszki 8

40-005 , Katowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Nasz strona www:
http://omegaprzychodnia.wix.com/katowice

Przyjmuje u nas prof. dr hab. n. med. Zbigniew Gonciarz - hepatolog i gastroenterolog (leczenie dolegliwości wątroby, trzustki, dróg żółciowych oraz przewodu pokarmowego).

MEDYCYNY PRACY
INTERNISTYCZNA
NEUROLOGICZNA
HEPATOLOGICZNA
GASTROENTEROLOGICZNA

konsultacje prof. Zbigniew Gonciarz
leczenie dolegliwości wątroby,trzustki , dróg żólciowych , przewodu pokarmowego

Choroby

 • Gastrolog
 • Neurolog
 • Seksuolog
 • Psycholog
 • Ginekolog
 • Medycyna pracy
więcej

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Teresa Zielińska konsultacja neurologiczna

  Zachowanie lekarki podczas wizyty spowodowalo, ze czulam, iz jako pacjent, nie mam zadnych praw.Podniesiony ton glosu, krzyki, obrazanie pacjenta.Niestety, moge tylko potwierdzic z autopsji wszystkie negatywne opinie o Pani doktor, ktore znalazlam w internecie.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Teresa Zielińska Inny

  Ciężko się wypowiedzieć co do kompetencji i metod leczenia, być może jest świetnym fachowcem.
  Lekarka pojawiła się z opóźnieniem, była bardzo nieuprzejma, nie chciała w ogóle słuchać tego co mam do powiedzenia, tak naprawdę nie zapytała nawet z czym przyszłam. Mówiła podniesionym tonem, z nieuzasadnionymi pretensjami, w końcu krzyczała. Wizyta odbyła się w ramach NFZ.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Zbigniew Gonciarz Inny

  Niesamowity człowiek, spokojny , wyważony, szczegółowo i spokojnie wszystko tłumaczy, nie czułam presji czasu, bardzo swobodnie się czułam, po prostu człowiek. Szacunek i chylę czoła. Niesamowity. Jeśli będzie potrzeba na pewno bedzie to ten lekarz.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Zbigniew Gonciarz chora wątroba

  Polecam Pana Profesora! W czerwcu tata trafił do szpitala z chorą wątrobą - encefalopatia wątrobowa. Po 2 tygodniach został wypisany, nie dawano nam nadziei, że z tego wyjdzie. Nie chodził, pojawiło się upośledzenie funkcji poznawczych i zmiany osobowości. Po wizycie u Pana Profesora i zmianie leków, po tygodniu tata wrócił do nas. Z tygodnia na tydzień stan się poprawiał. Wczoraj odbyła się 4 wizyta na którą tata przyszedł na własnych nogach. Jest samodzielny jak przed chorobą. Pan Profesor to świetny lekarz i polecam go wszystkim. Dzięki Niemu możemy dalej się sobą cieszyć, choć żaden lekarz w szpitalu i lekarz rodzinny, nie dawał nam nadziei.
  Izabela z Mysłowic


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Buchacz

  Doktor to specjalista w swojej dziedzinie.Kiedy 5 innych lekarzy rozłożyło ręce dr Buchacz postawił trafna diagnozę i podjął skuteczne leczenie. Dziś jestem mamą wspaniałego syna. Po 1 nie donosznej ciazy i długim okresie starań. Moja ciaza należała do skomplikowanych i wymagała szybkiej reakcji. Kontakt telefoniczny z panem doktorem nawet w weekend pomógł uratować moja ciążę przed poronieniem. Poród przez cc również wykonany przez pana dr na medal. Brak zdjęć z usg to jedyny mankament. Pan doktor nie zleca wykonywania zbędnych badań za miliony monet jak to jest w innych gabinetach.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Zbigniew Gonciarz

  Trafiłem do Pana profesora po niejednoznacznej diagnozie z bardzo złymi wynikami, miedzy innymi z nieprawidłowymi próbami wątrobowymi. Pan Profesor nie postawił pochopnie diagnozy lecz zalecił szereg badan. Opierając się na wynikach zleconych badan podjął leczenie. Po kilku miesiącach stan zdrowia jak i wyniki badan uległy znacznej poprawie. Pan profesor jest godnym polecenia specjalista, któremu można zaufać.

  Wdzięczny pacjent, Marek z Cieszyna


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Zbigniew Gonciarz Konsultacja gastrologiczna

  Niestety nie poleciłabym tego lekarza. Przyszłam z problemem bólu brzucha, uczucia goryczki w żołądku, cofającej się żółci do żołądka i w związku z tym wymiotami i silnym bólem głowy. Miałam ze sobą wyniki gastroskopi w której widać zbierająca się żółć, nadżerki i przepuklinę.Pan doktor obejrzał to i przekierował mnie do neurologa powiedział że żółć nie ma znaczenia w żołądku i te wymioty są następstwem bólu głowy i to jest prawdopodobnie migrena z aurą.

  prof. dr hab. n. med. Zbigniew Gonciarz

  Małgorzata Olejnik :Opinia Pani ,Pani Agato wysłana przez facebook 11 sierpnia jest w sprzeczności z faktami ,a także z oceną pacjentów i nosi w moim odczuciu znamiona hejtu .Dlatego oczekujemy jej usunięcia .W przeciwnym wypadku będę wnosić aby Pani wypowiedź uznano jako naruszenie dóbr ze skutkami prawnymi.Łączę pozdrowienia Małgorzata Olejnik


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Buchacz

  Potwierdzam niektóre opinie o doktorze tzn. Faktycznie miły odbieram telefony od pacjentów to na Plus. Leczyliśmy się u doktora 2 lata. Po sześciu inseminacjach skapitulował I stwierdził z ratunkiem dla nas jest tylko in vitro. Skonsultowaliśmy się innym mniej utytułowanym lekarzem, całkowicie podważył i obalił diagnozy doktora, skierował nas na badania po których briśmy szczepionki I dzisiaj jesteśmy rodzicami. Kończąc z prostymi przypadkami OK, ale jak jest głębszy problem To absolutnie, szkoda straconych lat.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Zbigniew Gonciarz

  More than a good doctor, I value the fact that you were a good listener. More than being just professionals, I value the fact that your staff’s attitude was exceptional. Thank you. Regards Orhan


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Zbigniew Gonciarz

  Szanowny Panie Profesorze,

  chciałbym, aby każde z napisanych tutaj słów niosło ogrom podziękowań i wdzięczności dla Pana Profesora za uratowanie życia mojej Mamie, która została przyjęta w ciężkim stanie do Szpitala Specjalistycznego nr 5 w Sosnowcu, gdzie miała mieć przeprowadzoną diagnostyczną endoskopową pankreatocholangiografię wsteczną (EPCW, ERCP). Jednak w wyniku komplikacji została skierowana w trybie pilnym do Szpitala MSWiA w Katowicach dzięki błyskotliwej reakcji Pana Profesora gdzie podjęto leczenie w trybie pilnym...
  Dziś trudno wyrazić mi słowami moją radość kiedy patrzę na uśmiech mojej Mamy, której mogę wręczyć kolejny piękny bukiet kwiatów z okazji Dnia Matki...

  Dziękuję każdego dnia Panie Profesorze za ocalenie tego pięknego uśmiechu na jej twarzy...


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania