Lekarskie Poradnie Specjalistyczne Omega

(84 opinie)

Nasz strona www: http://omegaprzychodnia.wix.com/katowice Przyjmuje u nas prof. dr hab. n. med. Zbigniew Gonciarz - hepatolog i gastroenterolog (leczenie dolegliwości wątroby, trzustki, dróg żółci... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Lekarskie Poradnie Specjalistyczne Omega

Moniuszki 8

40-005, Katowice, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Nasz strona www:
http://omegaprzychodnia.wix.com/katowice

Przyjmuje u nas prof. dr hab. n. med. Zbigniew Gonciarz - hepatolog i gastroenterolog (leczenie dolegliwości wątroby, trzustki, dróg żółciowych oraz przewodu pokarmowego).

MEDYCYNY PRACY
INTERNISTYCZNA
NEUROLOGICZNA
HEPATOLOGICZNA
GASTROENTEROLOGICZNA

konsultacje prof. Zbigniew Gonciarz
leczenie dolegliwości wątroby,trzustki , dróg żólciowych , przewodu pokarmowego

Choroby

 • Gastrolog
 • Neurolog
 • Seksuolog
 • Psycholog
 • Ginekolog
 • Medycyna pracy
więcej

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dagmara Kuczyńska -­ Ginko

  Psycholog, Terapeuta, lek.

  • B

   Polecam Panią Dagmarę jest świetnym terapeutą. Bardzo mi pomogła, chciałabym jeszcze raz bardzo podziękować za pomoc.

  • K

   Witam. Chciałabym polecić Panią Dagmarę tym, którzy poszukują dobrego psychologa i terapeuty. W moim przypadku terapia zaowocowała tym, że uporałam się z napadami lęku i ciągłym zamartwianiem się. Chciałabym podziękować Pani za poświęcony czas.


 • Piotr Buchacz

  Ginekolog, Endokrynolog,

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Doktor to specjalista w swojej dziedzinie.Kiedy 5 innych lekarzy rozłożyło ręce dr Buchacz postawił trafna diagnozę i podjął skuteczne leczenie. Dziś jestem mamą wspaniałego syna. Po 1 nie donosznej ciazy i długim okresie starań. Moja ciaza należała do skomplikowanych i wymagała szybkiej reakcji. Kontakt telefoniczny z panem doktorem nawet w weekend pomógł uratować moja ciążę przed poronieniem. Poród przez cc również wykonany przez pana dr na medal. Brak zdjęć z usg to jedyny mankament. Pan doktor nie zleca wykonywania zbędnych badań za miliony monet jak to jest w innych gabinetach.

  • T

   Potwierdzam niektóre opinie o doktorze tzn. Faktycznie miły odbieram telefony od pacjentów to na Plus. Leczyliśmy się u doktora 2 lata. Po sześciu inseminacjach skapitulował I stwierdził z ratunkiem dla nas jest tylko in vitro. Skonsultowaliśmy się innym mniej utytułowanym lekarzem, całkowicie podważył i obalił diagnozy doktora, skierował nas na badania po których briśmy szczepionki I dzisiaj jesteśmy rodzicami. Kończąc z prostymi przypadkami OK, ale jak jest głębszy problem To absolutnie, szkoda straconych lat.

  Zobacz wszystkie opinie (74) o tym lekarzu


 • Zbigniew Gonciarz

  Gastrolog, Internista, prof. dr hab. n. med.

  • I
   Lokalizacja: Lekarskie Poradnie Specjalistyczne OmegaUsługa: chora wątroba

   Polecam Pana Profesora! W czerwcu tata trafił do szpitala z chorą wątrobą - encefalopatia wątrobowa. Po 2 tygodniach został wypisany, nie dawano nam nadziei, że z tego wyjdzie. Nie chodził, pojawiło się upośledzenie funkcji poznawczych i zmiany osobowości. Po wizycie u Pana Profesora i zmianie leków, po tygodniu tata wrócił do nas. Z tygodnia na tydzień stan się poprawiał. Wczoraj odbyła się 4 wizyta na którą tata przyszedł na własnych nogach. Jest samodzielny jak przed chorobą. Pan Profesor to świetny lekarz i polecam go wszystkim. Dzięki Niemu możemy dalej się sobą cieszyć, choć żaden lekarz w szpitalu i lekarz rodzinny, nie dawał nam nadziei.
   Izabela z Mysłowic

  • K
   Lokalizacja: Lekarskie Poradnie Specjalistyczne Omega

   Trafiłem do Pana profesora po niejednoznacznej diagnozie z bardzo złymi wynikami, miedzy innymi z nieprawidłowymi próbami wątrobowymi. Pan Profesor nie postawił pochopnie diagnozy lecz zalecił szereg badan. Opierając się na wynikach zleconych badan podjął leczenie. Po kilku miesiącach stan zdrowia jak i wyniki badan uległy znacznej poprawie. Pan profesor jest godnym polecenia specjalista, któremu można zaufać.

   Wdzięczny pacjent, Marek z Cieszyna

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu