Lecznica Rodzinna - Alfa

(5 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Lecznica Rodzinna - Alfa

Powstańców Warszawy 8

05-840, Brwinów, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Nestor Nestoros

  Okulista, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Moja wizyta odbyła się w LUX MED'zie na Postępu. Nie znałam wcześniej tego lekarza i będąc zapisana do lekarza medycyny pracy nie wiedziałam na kogo trafię. Miłe było moje zaskoczenie co do niego. Polecam jak najbardziej wszystkim. U mnie były to standardowe badania, jednak lekarz dodatkowo polecił mi inne krople na moją przypadłość zespołu suchego oka i co najważniejsze wypisał zaświadczenie dla pracodawcy o potrzebie wymiany szkieł w okularach, dzięki czemu będę miała je częściowo refundowane. Myślę, że inny lekarz nawet by o tym nie pomyślał, bo moja wada wzroku nie jest zbyt wielka. Ma na pewno dużo empatii i widać, że zależy mu na dobru pacjenta. Wiedzę rzecz jasna - również ;). Dziękuję Panie doktorze i myślę, że przyjdę jeszcze kiedyś na inną wizytę, a na pewno będę Pana polecać! Pozdrawiam - Marta J.

  • Nestor Nestoros Odebrałam dziś męża ze szpitala po zabiegu usunięcia gałki ocznej. Opieka jaką otoczył pacjenta doskonała. Konkretny, troskliwy, wyrozumiały i pełen empatii. Z niebywałą cierpliwością i życzliwością uczył mnie zmieniania opatrunku, co nie jest łatwe w tak traumatycznej sytuacji.
   Taki powinien być każdy lekarz.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Robert Staniszewski

  Pulmonolog, Alergolog, Internista, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: astma oskrzelowa

   Pan doktor jest jednym z najserdeczniejszych i życzliwych lekarzy, na jakich trafiłam. Słucha, rozmawia, tłumaczy - jest w dobrym kontakcie z pacjentem i jest cierpliwy. Czułam się bardzo zaopiekowana, a na leczeniu włączonym przez doktora czuję się dobrze. Bardzo polecam.