Laryngologia Poradnia Otolaryngologiczna

(8 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Laryngologia Poradnia Otolaryngologiczna

Medyczna 6

96-500 , Sochaczew , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Zbigniew Kisiel

  Laryngolog, lek.

  • E
   Lokalizacja: NZOZ LARYNGOLOGIA s.c.Usługa: badania przesiewowe z wynikiem nieprawidlowym

   Od 2-3 lat chodzę z dzieckiem do tego lekarza, doktor twierdził że dziecko symuluje. Gdy poprosiłam lekarza o wydanie historii/kopii historii choroby, stwierdził że mi jej nie wyda, gdyż każdy lekarz robi swoje badania.. Zmieniliśmy lekarza i dziecko jak się okazało wcale nie symuluje, rzeczywiście nie słyszy i wyszło to w badaniach. Dr Kisiel nie dał nam nawet żadnego skierowania na pełne badania, twierdził że był korek w uchu dziecka i że będzie już dobrze bo zostało odkorkowane, po czym dziecko nadal nie słyszało i 2 tygodnie później dziecko miało przesiewowe badania w szkole z wynikiem nieprawidłowym. Będąc u obecnego lekarza - uszko dziecka zostało odkorkowane przy nas - mimo to dziecko ma mieć operację, bo odkorkowanie to za mało. Tu chodziło o słuch dziecka.

  • A

   Do Pana Doktora chodzę ze sobą i z synkiem. Bardzo symaptyczny z podejściem do dzieci zawsze bezbłędnie diagnozuje pacjenta :) Serdecznie polecam

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Monika Wronisz

  Reumatolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Lecznica św. ŁukaszaUsługa: Inny

   Pani doktor jest bardzo miła i uczynna. Jest wspaniałym specjalistą. Łatwo nawiązuje kontakt, udziela wyczerpujących informacji, wizyta trwa długo. Bardzo polecam!

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zapalenia stawów, zmiany łuszczycowe

   Pierwszy lekarz, który podszedł do moich dolegliwości holistycznie. Poprzedni lekarze dawali ketonal i jak minął stan zapalny zamykali sprawę. Pani doktor przeprowadziła szczegółowy wywiad, po którym powiedziała jakie ma podejrzenia. Następnie zleciła szczegółowe badania, które potwierdziły chorobę autoimmunilogiczną. Wszystko dokładnie wyjaśniła. Opisała możliwe formy leczenia. W sytuacji, gdy pod wpływem silnego stresu choroba znowu się uaktywniła, wykazała się bardzo duża empatia. Bardzo polecam. Wspaniały lekarz.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu