LANCET Chirurgia Klasyczna i Estetyczna

(10 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

LANCET Chirurgia Klasyczna i Estetyczna

Świerczewskiego 38

44-336 , Jastrzębie-Zdrój , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Wacławik Inny

  Leczę się wiele lat u pani dr. Anny Wacławik w Poradni Hematologicznej w Katowicach przy ulicy Powstańców. Pani doktor jest bardzo komunikatywna i pomocna by pomóc choremu pacjentowi , przeprowadza dokładny wywiad diagnozowała mnie nawet w Klinice w Katowicach , bardzo mądra , oddana chorym tak ją odbieram jako lekarza , dodam że pani dr . pracuje w Klinice Hematologii i posiada duże doświadczenie , jest bardzo wnikliwa , uważam że posiada wielkie doświadczenie i bardzo lubię chodzić do pani dr. na wizyty kontrolne , jest warta czekania w kolejce do niej , a dodam że przyjmuje do póżnych godzin . Bardzo polecam .


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Wacławik Inny

  Pani doktor, kompetentna, rzeczowa, serdeczna. Przyszłam w sumie z podejrzeniem poważnej choroby, a po paru minutach rozmowy z Panią doktor stres zupełnie minął. Aż żal było wychodzić z gabinetu, bo wszelkie rady Pani doktor były bezcenne. Zauważyłam też ogromne zaangażowanie w problemy pacjenta i radość, gdy pacjent wygrywa z chorobą.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Wacławik Inny

  Wspaniały lekarz cierpliwie tłumaczy wszystko.odnosi się wrażenie że jest się tym najważniejszym jedynym pacjentem. Dalszej tak zaangażowanej pracy i
  wielu "ozdrowialych"pacjentów


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Danuta Sarrazin USG dzieci

  Pani dr bardzo miła, konkretna. USG głowy niemowlaka przeprowadzone bardzo szczegółowo, delikatnie, wizyta bezstresowa. Polecam.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Wacławik TTP

  To Anioł! DR z powołania. Profesjonalna a jednocześnie miła i sympatyczna. Każda wizyta to dokładny wywiad oraz analiza wyników krwi. Jej wiedza medyczna naprawdę wykracza poza specjalność. Bardzo pomogła mi w ciężkiej przewlekłej chorobie. Jestem z całego serca wdzięczny za jej poświęcenie .Wzór dla innych lekarzy.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Danuta Sarrazin

  Bardzo miła, sympatyczna Pani Doktor. Badanie przeprowadzone w profesjonalny sposób, dzięki ciągłej rozmowie łatwo zapomnieć o stresie.


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Mieczysław Pośpiech

  Pan Doktor jest bardzo dobrym lekarzem i specjalistą w swojej dziedzinie. Potrafi wytłumaczyć pacjentowi tak jego schorzenie by on sie nie przestraszył. Polecam wizyty u Pana Doktora bo warto.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Wacławik

  Polecam całym sercem! Pani doktor jest fachowa i profesjonalna. Dokładnie bada, dopytuje, sprawdza wyniki, dobiera leki. Poświęca bardzo dużo czasu każdemu pacjentowi. Potrafi doskonale postawić diagnozę. Polecam!!! To dzisiejsza "doktor Judym" :-)


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Danuta Sarrazin

  Byłam u pani doktor z niemowlakiem robić usg główki. Odpowiadała na moje pytania, ogólnie zrobiła na mnie pozytywne wrażenie, choć przeczytałam wiele negatywnych opinii na jej temat.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Danuta Sarrazin

  Z takim pojeściem do pacjenta jakie zaprezentowała ta pani, jeszcze się nie spotkałam. Naprawdę godne złożenia jakiejś skargi czy zażalenia. Wstrętna, odpychająca kobieta, która potrafi niemal ubliżyć pacjentowi. Na temat jej kompetencji też mam niestety bardzo niską opinię. Słabo i mało dokładnie opisuje zdjęcia. Odradzam!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania