KlinikaGutkowska

(117 opinii)

Jesteśmy zespołem składającym się z psychologów, seksuologów, psychoterapeutów i edukatorów seksualnych. Prowadzimy terapie indywidualne, par, rodzin, dzieci i młodzieży. Udzielamy porad, konsultacji,... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

KlinikaGutkowska

Gdańska 90, lok. 12, Polesie

90-508, Łódź, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe +48 608...

O nas

Jesteśmy zespołem składającym się z psychologów, seksuologów, psychoterapeutów i edukatorów seksualnych. Prowadzimy terapie indywidualne, par, rodzin, dzieci i młodzieży. Udzielamy porad, konsultacji, prowadzimy warsztaty z zakresu psychologii oraz seksuologii. Przeprowadzamy badania psychologiczne, diagnozy, tworzymy opinie z zakresu psychologii i seksuologii na potrzeby prokuratur i sądów.

Nasza oferta

- psychoterapia indywidualna
- konsultacja psychologiczna
- konsultacja seksuologiczna
- terapia par
- terapia seksuologiczna
- psycholog dziecięcy
- biegły sądowy (psycholog-seksuolog)
- grupy wsparcia
- warsztaty

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Jurek

  Seksuolog, Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • K
   Lokalizacja: KlinikaGutkowskaUsługa: poradnictwo psychologiczne

   Od niedawna miałam dość ciężkie chwile w życiu, popadła mnie lekka depresja po pewnych wydarzeniach, postanowiłam zasięgnąć pomocy psychologa. Była nim właśnie mgr Anna, wybrałam ją z powodu dobrych opinii i mogę je potwierdzić, ma wiele empatii w sobie, wie jak rozmawiać aby człowiek jej zaufał i się przed nią otworzył. Mi pomogła, jestem naprawdę zadowolona.

  • Lokalizacja: KlinikaGutkowskaUsługa: psychoterapia

   Jestem wdzięczny, że spotkałem tę osobę na swojej drodze. Ona pierwsza otworzyła mi oczy, wskazała drogę zmian i spowodowała, że znalazłem motywację by tym razem nie przerwać terapii. Nigdy nie było tak dobrze. dziękuję

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Karolina Gutkowska

  Psycholog, Seksuolog, Psychoterapeuta,

  • W
   Lokalizacja: KlinikaGutkowska

   Jestem bardzo zadowolony że trafiłem właśnie do tej psycholog, dzięki jej pomocy i wsparciu udało mi się pokonać problemy emocjonalne z którymi miałem do niedawna duży problem. Jest sympatyczna, słucha uważnie, zawsze ma cenne porady którymi się chętnie dzieli. To prawdziwa specjalistka, dbająca o swoich pacjentów.

  • J
   Lokalizacja: KlinikaGutkowska

   To dobra psychoterapeutka, mi pomogła w ciężkich chwilach które przeżywałam kilka miesięcy temu, nie miałam nadziei na to że jeszcze kiedykolwiek będę szczęśliwa ale rozmowy z nią pomogły mi na tyle że doszłam do siebie. Ma wiele empatii w sobie, jest uśmiechnięta i sympatyczna. Wiem że w razie potrzeby wrócę właśnie do niej.

  Zobacz wszystkie opinie (63) o tym lekarzu


 • Ewelina Tarnowska

  Psycholog, Seksuolog, Psychoterapeuta,

  • K
   Lokalizacja: KlinikaGutkowska

   Pani Ewelina potrafi wysłuchać i nakierować na indywidualną analizę problemu. Można z łatwością rozmawiać z nią bezpośrednimi i prostymi zwrotami. Pomaga zidentyfikować, nazwać oraz poradzić sobie z naszymi niedoskonałościami. Rozmowy są na tyle przyjemne, że czas wizyty mija naprawdę błyskawicznie, a dni dla kolejnego spotkania są niecierpliwie odliczane. Szczerze polecam współpracę z Panią Eweliną.

  • P
   Lokalizacja: KlinikaGutkowska

   Leczyłam się u tej seksuolog z problemów łóżkowych, moje pożycie nie było takie jakbym chciała, z partnerem mieliśmy duże różnice. Pomogła mi, pokazała że warto też zwrócić uwagę na potrzeby partnera, miesięczna terapia naprawiła to co wcześniej wydawało się nie do odratowania. Polecam ją, to prawdziwa specjalistka w tych tematach.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Martyna Pietrzak

  Psycholog, Seksuolog, Psycholog Dziecięcy,

  • W
   Lokalizacja: KlinikaGutkowska

   To bardzo dobra psycholog którą wybrałam z polecenia mojej kuzynki, było warto. U mnie był problem z zaburzeniami lękowymi przebudzałam się w nocy z wielkim strachem, nie mogłam spać, bałam się wychodzić do ludzi. Ale pani Martyna mi pomogła, cierpliwie tłumaczyła, z każdym spotkaniem było lepiej. Teraz już mam to za sobą.

  • Lokalizacja: KlinikaGutkowskaUsługa: problemy w związku

   Zdecydowaliśmy się z żoną na wizytę z powodów problemu w życiu erotycznym. Przyznam że nie byłem pozytywnie nastawiony ale zrobiłem to za namową żony. I teraz nie żałuje. Była to bardzo dobra decyzja. Jednak rada specjalisty to rada specjalisty

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Łukasz Cybułka

  Psycholog, Seksuolog, Psycholog Dziecięcy,

  • W
   Lokalizacja: KlinikaGutkowska

   Potrzebowałem terapii psychologicznej po pewnym zdarzeniu w życiu, udałem się do tego specjalisty i szczerze go polecam. Wie jak słuchać pacjenta, posiada dużo empatii, wie jak spowodować aby mu zaufać i się przed nim otworzyć. Terapia przyniosła pozytywne skutki, teraz czuję się znacznie lepiej psychicznie.


 • Magdalena Grzelik

  Psycholog, Psychoterapeuta, Psycholog Dziecięcy,

  • A
   Lokalizacja: KlinikaGutkowska

   Byłam u tej psycholog z moim dzieckiem na terapii, pani Magda ma w sobie wiele empatii, to bardzo ciepła i sympatyczna osoba. Mój maluch zaufał jej szybko, a nie często się to zdarza w stosunku do innych ludzi. Terapia przyniosła pozytywne rezultaty, jestem naprawdę zadowolona i polecam tą specjalistkę.

  • Lokalizacja: KlinikaGutkowskaUsługa: lęki

   Pracuje na wysokim stanowisku które wiążę się z dużą ilością przepracowanych godzin i ogromnym stresem. W pewnym momencie to człowieka przytłacza i przychodzi wypalenie. Mnie własnie wtedy pomogła Pani Magda. Dziękuje

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Magdalena Koronowska

  Psycholog, Seksuolog, Terapeuta,

  • L
   Lokalizacja: KlinikaGutkowska

   Byłem na terapii i pani Magdaleny, było to kilka miesięcy temu. Teraz już wiem że była w 100% skuteczna, lęki i problemy które miałem ustały, wszystko dzięki długim rozmowom z nią, tym jak cierpliwie słuchała i jak dobre rady mi dawała. To prawdziwa specjalistka, wiem że w razie potrzeby z pewnością do niej wrócę.

  • C
   Lokalizacja: KlinikaGutkowska

   Ja miałam problemy ze współżyciem z moim chłopakiem, do tego stopnia że potrzebowałam profesjonalnej pomocy. Wybrałam tą seksuolog, z powodu pozytywnych opinii. Po leczeniu również je podzielam, bardzo dobrze sam się 'współpracowało', rozmowy były owocne, pomału wyjaśniała mi gdzie jest problem i co zrobić aby się go pozbyć. Terapia przyniosła pozytywne efekty, za co jestem wdzięczna.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu