Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Klinika Zdrowia DUO-MED

św. Franciszka Salezego 6, Śródmieście

00-392, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Joanna Azarkiewicz

  Laryngolog, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Krajmed Centrum MedyczneUsługa: konsultacja laryngologiczna

   Pani Joanna to bardzo dokładny lekarz, szczegółowy wywiad i badanie, cierpliwie, bez pośpiechu. Mogę z czystym sercem polecić.

  • D
   Lokalizacja: Krajmed Centrum MedyczneUsługa: badanie uszu u dziecka

   Bardzo sympatyczna i kompetentna pani doktor. Ze spokojem wytłumaczyła i pokazała co zalega w uchu naszej córki, nie była nachalna. Bardzo miła w stosunku do dzieci. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Renata Zgiep

  Pediatra,

  • G

   Jestem Jej pacjentem od kilkunastu lat i z wielkim przekonaniem mogę o Niej napisać, że jest świetnym lekarzem, miłym i uczciwym człowiekiem, a co najważniejsze wkłada w swoją pracę serce i chce pomóc swoim pacjentom jak najlepiej. Nigdy sie na Niej nie zawiodłem. Serdecznie polecam!

  • B

   Pani Doktor powinna się zastanowić czy prawidłowo wybrała zawód.Czy pracuje dla ludzi czy dla pieniędzy. Jako lekarz rodzinny nie chce dawać skierowań na badania (nawet podstawowe) np. krwi, które zlecił specjalista, a które są niezbędne do dalszego leczenia. Zamiast zrobić szczegółowe badania przepisuje coraz to inne antybiotyki prowadząc do zmniejszenia odporności organizmu. Potrafi dać jasno do zrozumienia, ze badania kosztują i nawet jeśli są zagwaranatowane przez NFZ oczekuje zapłaty. Z uwagi na fakt, że pracuje w małej miejscowości gdzie jest tylko dwóch lekarzy i mała świadomość społeczna wykorzystuje to i zamiast skupić się na chorobie pacjenta myśli o tym aby osiągnąć jak najwyższą korzyść majątkową.
   Jej postawa i brak chęci pomocy doprowadza do braku odpowiedniego leczenia konkrentej choroby, co skutkuje później tym, ze przez wiele lat pacjent jest leczony nie na to co trzeba. Takie \"zaangażowanie\" powoduje cierpienia pacjenta, szukanie nowych lekarzy w innych miejscowościach (koszty dojazdów) nie mówiąc już o stopniu zaawansowania choroby- na który ma wpływ a który wykorzystuje w nieodpowiedni sposób.
   Zdecydowanie nie polecam!


 • Urszula Cwyl

  Kardiolog, lek.

  • Tak zajęła się moją żoną,że w stanie agonalnym ,po 7 godz.pobytu na Barskiej,przewieźli ją na Banacha.Efekt - moja zona ma tylko 28 % pracującego serca !!!


 • Władysław Gajowniczek

  Chirurg, Onkolog,

  • K

   Wspaniały lekarz. Jeżeli już musimy się leczyć i konsultować to tylko u takich lekarzy. Przesympatyczny człowiek z ogromną wiedzą i niesamowitą cierpliwością, wszystko dokładnie wytłumaczy, a pacjent wychodzi z odbytej wizyty z gabinetu bardzo zadowolony i naprawdę w dobrym nastroju :). Takich lekarzy nam potrzeba w dzisiejszym świecie. Polecam wszystkim.

  • P

   Wspaniały fachowiec, a przy tym dobry, uczynny człowiek. Jest to nie tylko moje zdanie. Rozmawiałam z kilkoma obcymi osobami, które ogromnie chwaliły tego lekarza, za to jak operuje i za podejście do pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Agnieszka A. Krawczyk

  Flebolog, Lekarz Medycyny Estetycznej, Chirurg, dr n. med.

  • Z
   Lokalizacja: AMBASADA URODY

   Bardzo sympatyczna osoba. Zabieg mezoterapii przeprowadziła troskliwie i delikatnie. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Samego zabiegu się bałam, ale pani doktor przeprowadziła go w serdecznej atmosferze. Chętnie wrócę na kolejny.

  • E

   Serdecznie polecam - cierpliwy, kompetentny, delikatny lekarz, Ogromna wiedza medyczna i bardzo holistyczne podejście. Dziękuję Pani Doktor :)

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Katarzyna Lewicka

  Ginekolog, lek.

  • M

   Zdecydowałam się napisać żeby inne dziewczyny będące w ciąży omijały tą Panią szerokim łukiem. O USG trzeba prosić. W 9 miesiącu na USG (sprawdzenie wagi dziecka, ilość wód plodowych) daje skierowanie. Inny lekarz kazał kontrolować poziom wód plodowych, które były w górnych granicach i zasugerował że na kolejnej wizycie u lekarza prowadzącego trzeba to sprawdzić. Pani Katarzyna zasłaniala się praca w "korporacji" i że "będzie miała problemy, jeżeli zrobi usg" na moją prośbę, nie chętnie wykonała badanie nie dała wyników i strzeliła wynik poziomu wód po wcześniejszym przejrzeniu wyników od innego lekarza. Podbiła się na jego wydruku i wpisała swoj pomiar. Wizyta ogranicza się do wpisania zwolnienia i Pregny plus.

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: kontrola

   Bardzo empatyczna, ciepła, profesjonalna Osoba, niesamowicie delikatna jeśli chodzi o badanie. Wizyta u niej przebiega bezstresowo. Bardzo, bardzo polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (48) o tym lekarzu


 • Michał Hampel

  Chirurg,

  • E
   Lokalizacja: Centralny Szpital Kliniczny MSW w Warszawie

   Chciałabym wyrazić ogromną wdzięczność Panu Doktorowi w imieniu moim i mojej rodziny. Półtora miesiąca temu moja mama przeszła operację resekcji trzustki i śledziony w szpitalu MSWiA. Doktor Hampel asystował przy operacji oraz informował nas o szczegółach zabiegu zarówno przed, jak i po operacji.

   Dziękujemy bardzo! Przede wszystkim za psychiczne wsparcie, odpowiadanie na wszystkie nasze wątpliwości i pytania. Jesteśmy wdzięczni za przesympatyczne podejście i otwartość. Wspominamy Pana z szacunkiem, sympatią i jeszcze raz dziękujemy za pomoc.

   Z poważaniem,
   Ewa Rybak i Barbara Kruszyńska-Rybak

  • L

   Dr Hampel super lekarz. Operował mnie na mswia. Kontakt świetny, wszystko wytłumaczy. Polecam z czystym sumieniem.