Klinika Stomatologiczna MedicoDent

(31 opinii)

Klinika stomatologiczna MedicoDent powstała w 2000 roku z myślą o najbardziej wymagających Pacjentach, dla których jakość leczenia jest równie istotna co atmosfera. Udało nam się zbudować zespół, któr... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Klinika Stomatologiczna MedicoDent

Powstania Styczniowego 23

81-519 , Gdynia , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Klinika stomatologiczna MedicoDent powstała w 2000 roku z myślą o najbardziej wymagających Pacjentach, dla których jakość leczenia jest równie istotna co atmosfera. Udało nam się zbudować zespół, który cenimy jako specjalistów i ludzi. Nasza wiedza, doświadczenie a przede wszystkim podmiotowe podejście do każdego Pacjenta stanowią bezcenną wartość, która daje nam radość i satysfakcję w naszej codziennej pracy. Stworzyliśmy dla naszych Pacjentów miejsce, gdzie komfort jest połączony z najnowocześniejszym kompleksowym leczeniem stomatologicznym. Każdy uśmiechnięty Pacjent uświadamia nas o wyjątkowości naszej profesji, do której podchodzimy z ogromnym szacunkiem i zaangażowaniem.
Serdecznie zapraszamy
Dr Iwona Dawlidowicz-Basir
Dr .n.med. Aaron Basir

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aaron Basir Inny

  Parę lat temu miałam usuniętą dolną osemkę właśnie przez tego Pana. Po usunięciu jakiś czas wychodziły mi pozostałości po zębie, był niedokładnie usunięty. Do dziaiaj mam bóle szczęki i w okolicach gdzie była usunięta ósemka. Tak jak by zostało coś uszkodzone jakiś nerw czy coś. Nie polecam i ostrzegam innych.

  dr n. med. Aaron Basir

  Dzień dobry
  Pani Marto
  Mam nadzieję, że nie pomyliła Pani adresata tej opinii. Nie będę komentował treści tej opinii, gdyż standardowo po każdym zabiegu chirurgicznym Pacjentka/Pacjent ma następnego dnia wizytę kontrolną oraz za 10-12 dni kolejną wizytę celem usunięcia szwów. Ponadto jestem w klinice od poniedziałku do piątku od 9,00 - 19,00 i Pacjentka / Pacjent po zabiegu w przypadkach nagłych może zadzwonić i zawsze jest przyjęta/przyjęty tego samego dnia.
  A więc jeśli Pani była moją Pacjentką to zapraszam na bezpłatną wizytę kontrolną, żeby zweryfikować powyższą opinię.
  Pozdrawiam
  Aaron Basir


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Anna Szematowicz Inny

  Skorzystałam i będę korzystać. Świetni lekarze i przemiła obsługa. Zaproponowano mi kompleksowe leczenie na moją kieszeń. Polecam serdecznie!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Kamila Poborca medycyna estetyczna

  Pani Kamilo dziękuje za wszystko co dla mnie Pani zrobiła.
  Ps. Medycyna estetyczna na najwyższym poziomie , moje blizny niewidoczne a Usta o jakich marzyłam w końcu są moimi. Moja skóra z dnia na dzień na leczeniu coraz zdrowsza i jaśniejsza. Zawsze wracam i polecam


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Kamila Poborca konsultacja dermatologiczna

  Pani Kamila to najlepszy dermatolog u jakiego byłam , pomogła mi i moje siostrze , bardzo wypadają nam wlosy w sumie od zawsze , dzięki Pani Kamili możemy bez strachu w końcu udać się do fryzjera . Zmieniła nam tryb życia odżywianie wprowadzila zindywidualizowaną suplemetacje co wyszło nam nie tylko pod względem włosów na dobre bo obie czujemy się najlepiej na świecie! Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnej wizycie! Siostry


  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Kamila Poborca konsultacja dermatologiczna

  bardzo miła i kompetentna; szczegółowo stworzyła i wyjaśniła plan leczenia, widać zaangażowanie w stan zdrowia pacjenta


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Anna Okonek Inny

  Doktor z cierpliwością odpowiedziała na każde moje pytanie, szczegółowo wyjaśniła cały proces leczenia oraz najlepsze rozwiązania. Brawo za indywidualne podejście do pacjenta oraz przygotowanie do każdej wizyty.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marta Sworczak-Gołąbowska Inny

  Konkretna Pani Doktor ze świetnym podejściem. Zabieg wykonany z delikatnością. Jestem bardzo zadowolona, szczerze polecam!


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aaron Basir Inny

  Wszystkie moje zęby mądrości były problematyczne dlatego cieszę się, ze trafiłam w profesjonalne ręce dr Basira. Kilku lekarzy nie chciało podjąć się usunięcia ponieważ dolna ósemka przebiegała blisko nerwu, natomiast doktor bez problemu sobie z nią poradził. Sam zabieg był zupełnie bezbolesny, dr Aaron dokładnie i cierpliwie tłumaczył każdy kolejny etap. Polecam!

  dr n. med. Aaron Basir

  Bardzo dziękuję za zaufanie i cieszę się, że wszystkie problematyczne zęby mamy już usunięte.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Iwona Dawlidowicz-Basir leczenie wad zgryzu

  Jestem pacjentką p. doktor od wielu lat. Nosiłam aparat ortodontyczny będąc w średnim wieku. Wyprostowałam zęby, doktor zadbała o moje zdrowie i wygląd za co jestem wdzięczna. Leczę też zęby. Pani dr Iwona jest wyjatkowo miłym i zaangażowanym w pracę człowiekiem. Dziękuję i polecam każdemu takiego lekarza.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Anna Szematowicz Inny

  Korzystam z wizyt u p. doktor od wielu lat. Leczenie kanałowe pod mikroskopem , licówki , uzupełnienie zęba do protezy. Wiem, że praca p.doktor jest bardzo dobra i widoczna. Podejście do pacjenta, wiedza ,terminowość i precyzja wykonania usług jest na bardzo wysokim poziomie. Cieszę się, że korzystam z usług stomatologicznych w wykonaniu takiego specjalisty. Polecam takiego specjalistę każdemu.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania