Klinika Stomatologiczna MedicoDent

(27 opinii)

Klinika stomatologiczna MedicoDent powstała w 2000 roku z myślą o najbardziej wymagających Pacjentach, dla których jakość leczenia jest równie istotna co atmosfera. Udało nam się zbudować zespół, któr... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Klinika Stomatologiczna MedicoDent

Powstania Styczniowego 23

81-519 , Gdynia , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Klinika stomatologiczna MedicoDent powstała w 2000 roku z myślą o najbardziej wymagających Pacjentach, dla których jakość leczenia jest równie istotna co atmosfera. Udało nam się zbudować zespół, który cenimy jako specjalistów i ludzi. Nasza wiedza, doświadczenie a przede wszystkim podmiotowe podejście do każdego Pacjenta stanowią bezcenną wartość, która daje nam radość i satysfakcję w naszej codziennej pracy. Stworzyliśmy dla naszych Pacjentów miejsce, gdzie komfort jest połączony z najnowocześniejszym kompleksowym leczeniem stomatologicznym. Każdy uśmiechnięty Pacjent uświadamia nas o wyjątkowości naszej profesji, do której podchodzimy z ogromnym szacunkiem i zaangażowaniem.
Serdecznie zapraszamy
Dr Iwona Dawlidowicz-Basir
Dr .n.med. Aaron Basir

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Kamila Poborca konsultacja dermatologiczna

  bardzo miła i kompetentna; szczegółowo stworzyła i wyjaśniła plan leczenia, widać zaangażowanie w stan zdrowia pacjenta


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Anna Okonek Inny

  Doktor z cierpliwością odpowiedziała na każde moje pytanie, szczegółowo wyjaśniła cały proces leczenia oraz najlepsze rozwiązania. Brawo za indywidualne podejście do pacjenta oraz przygotowanie do każdej wizyty.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marta Sworczak-Gołąbowska Inny

  Konkretna Pani Doktor ze świetnym podejściem. Zabieg wykonany z delikatnością. Jestem bardzo zadowolona, szczerze polecam!


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aaron Basir Inny

  Wszystkie moje zęby mądrości były problematyczne dlatego cieszę się, ze trafiłam w profesjonalne ręce dr Basira. Kilku lekarzy nie chciało podjąć się usunięcia ponieważ dolna ósemka przebiegała blisko nerwu, natomiast doktor bez problemu sobie z nią poradził. Sam zabieg był zupełnie bezbolesny, dr Aaron dokładnie i cierpliwie tłumaczył każdy kolejny etap. Polecam!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Iwona Dawlidowicz-Basir leczenie wad zgryzu

  Jestem pacjentką p. doktor od wielu lat. Nosiłam aparat ortodontyczny będąc w średnim wieku. Wyprostowałam zęby, doktor zadbała o moje zdrowie i wygląd za co jestem wdzięczna. Leczę też zęby. Pani dr Iwona jest wyjatkowo miłym i zaangażowanym w pracę człowiekiem. Dziękuję i polecam każdemu takiego lekarza.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Anna Szematowicz Inny

  Korzystam z wizyt u p. doktor od wielu lat. Leczenie kanałowe pod mikroskopem , licówki , uzupełnienie zęba do protezy. Wiem, że praca p.doktor jest bardzo dobra i widoczna. Podejście do pacjenta, wiedza ,terminowość i precyzja wykonania usług jest na bardzo wysokim poziomie. Cieszę się, że korzystam z usług stomatologicznych w wykonaniu takiego specjalisty. Polecam takiego specjalistę każdemu.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aaron Basir Inny

  Polecam Pana Doktora z całego serca. Bardzo życzliwy człowiek, potrafi wszystko rzeczowo wyjaśnić i mimo moich obaw co do samego zabiegu, jestem bardzo zadowolony - szybko i bezboleśnie! Polecam!


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aaron Basir Inny

  Indywidualne podejście do pacjenta. Super atmosfera już od samego wejścia. Przemiła Pani rejestratorka. Polecam


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Iwona Dawlidowicz-Basir badania stomatologiczne

  Jestem bardzo zadowolony, pełen profesjonalizm. Nie sądziłem, że wizyta może przebiec w tak wspaniałej atmosferze. Moja ocena 10/10. Polecam z całego serca.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aaron Basir Inny

  Świetny specjalista. Wizyta przebiegła bezstresowo, Doktor bardzo zaangażowany przez cały proces począwszy od wizyty konsultacyjnej po każdą wizytę kontrolną. Z cierpliwością odpowiada na każde pytanie pacjenta. Poczułam się dobrze zaopiekowana oraz bezpieczna, co przy zabiegach chirurgicznych jest bardzo ważne. Szczerze polecam!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania