Klinika Stomatologiczna MedicoDent

Klinika Stomatologiczna MedicoDent

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Klinika stomatologiczna MedicoDent powstała w 2000 roku z myślą o najbardziej wymagających Pacjentach, dla których jakość leczenia jest równie istotna co atmosfera. Udało nam się zbudować zespół, który cenimy jako specjalistów i ludzi. Nasza wiedza, doświadczenie a przede wszystkim podmiotowe podejście do każdego Pacjenta stanowią bezcenną wartość, która daje nam radość i satysfakcję w naszej codziennej pracy. Stworzyliśmy dla naszych Pacjentów miejsce, gdzie komfort jest połączony z najnowocześniejszym kompleksowym leczeniem stomatologicznym. Każdy uśmiechnięty Pacjent uświadamia nas o wyjątkowości naszej profesji, do której podchodzimy z ogromnym szacunkiem i zaangażowaniem.
Serdecznie zapraszamy
Dr Iwona Dawlidowicz-Basir
Dr .n.med. Aaron Basir
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Klinika Stomatologiczna MedicoDent
Powstania Styczniowego 23, 81-519 Gdynia
Klinika Stomatologiczna MedicoDent logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (40)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Karolina Gwizdała Inny

  Doktor Karolinę Gwizdałę mogę śmiało polecić. Zainteresowała się moimi starymi, rozległymi wypełnieniami, wymagającymi już interwencji. Żadnemu lekarzowi, u których wcześniej byłam, nie chciało się wymieniać tych plomb. Doktor Gwizdała skrupulatnie omówiła każdą plamę na zębie wyjaśniając, czy to próchnica, czy coś innego. Plomby udało się skutecznie wymienić (5 sztuk). Doktor jest specjalistką od leczenia kanałowego, ale nie było ono wcale konieczne. Poza tym doktor poinstruowała mnie jak czyścić zęby, by nie osadzał się kamień. Niestety, mimo że jestem nadszarpnięta zębem czasu, robiłam to całkiem źle. Serdecznie za to pani doktor dziękuję. Dodam jeszcze, pani doktor jest osobą miłą, spokojną, cierpliwą, uprzejmą, zainteresowaną pacjentem.

  W
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Aaron Basir Zwykła wizyta

  Najlepszy specjalista na jakiego trafiłam! Ogromna wiedza, doświadczenie, dokładność i staranność wykonywanych zabiegów jest na światowym poziomie, Pan Doktor udziela szczegółowych odpowiedzi na każde zadane pytanie, a idzie to w parze z wielkim dobrym sercem i empatią do pacjenta! Atmosfera w gabinecie jest wspaniała! Z czystym sumieniem polecam każdemu! Mądrość zawodowa z życiową w jednym człowieku

  H
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Karolina Gwizdała Inny

  Pani Doktor Karolina Gwizdała jest stomatologiem, którego cierpliwe, fachowe, pełne empatii podejście do pacjenta zwraca szczególną uwagę i sprawia, że z całym przekonaniem ją rekomenduję. Pani Doktor ze znakomitym skutkiem wyleczyła mi już trzy zęby, wyprowadzając "na prostą" po wcześniejszej, nietrafionej terapii. Kolejne wizyty przede mną. Zamierzam się bezwzględnie trzymać Pani Doktor! Jej opieka daje mi spokój, pewność najlepszej merytorycznie formy leczenia i poczucie, że obcuję ze świetnym, pełnym ciepła i serdeczności człowiekiem.

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Karolina Gwizdała Inny

  Pani Karolina jest profesjonalną stomatolożką. Jej spokój wewnętrzny szybko się udziela. Duży nacisk kładzie na omówienie sytuacji oraz proponowanych rozwiązań, na polu bitwy. Posiada duże pokłady empatii oraz humoru. Po wykonaniu leczenia 5 zębów, mogę z pełną odpowiedzialnością polecić Twoje, pod opiekę Pani Karoliny. Zwłaszcza dla tych co niosą traumę z dzieciństwa. Carpe diem

  I
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Aaron Basir Inny

  Byłam z córką na podcięcie wędzidełka górnego laserem. Mała pacjentka bardzo się bała tej wizyty, jednak doktor ze swoim podejściem, rozmową, dokładnym wytłumaczeniem co będzie się kolejno działo, spokojem, spowodował, że zabieg przebiegł szybko i bezboleśnie. Mimo strachu wszystko w ciągu kilku minut zakończyło się sukcesem. Polecam Doktora!!!

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Karolina Gwizdała Inny

  Niesamowite podejście do dzieci :)
  Pani jest bardzo cierpliwa i przesympatyczna. Takiego stomatologa ze świecą szukać!
  W 100% Polecam!

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Karolina Gwizdała Inny

  Największe podziękowania dla Pani Dokotr Gwizdały. kilku innych lekarzy przekonywalo mnie, że mój ząb nadaje się już tylko do usunięcia i jedyne wyjście to wstawienie implantu. Natomiast Pani Doktor podjęła sie jego uratowania tego zęba. Poprawiła poprzednie leczenie kanałowe i wręcz ulepiła go na nowo. Aż chce się powiedzieć "jednak się dało". Naprawdę gratuluję umiejętności i cierpliwości. Bardzo dziękuję!

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Kamila Poborca konsultacja dermatologiczna

  Najlepsza Pani Doktor u jakiej byłam. Po 4 miesiącach leczenia mogę w końcu dodać opinie. Zawsze się spieszę z tą opinia i później jestem rozczarowana. W przypadku Pani dr jestem wręcz bardzo pozytywnie zaskoczona. Po 1 ma wiedzę i to widać! Po 2 odpowiada na wszystkie pytania! Po 3 jest bardzo troskliwa. Po 4 jak do niej przychodzę mam wrażenie jakbyśmy się znały długo jakbym rozmawiała z koleżanka. Zero wywyższania jak to często u lekarzy widać. Miałam poważne problemy z cerą po zabiegach kosmetycznych.. przez półtora roku się chowałam mimo iż przepisywali mi lekarze antybiotyki.. Pani Dr wyciągnęła mnie z okropnej cery ze stanem przelweklym zapalnym po zabiegach medycyny estetycznej i to bez antybiotyków a konkretnymi zaleceniami szczegółowo rozpisanymi i rozjasnilysmy przebarwienia również po tych cudownych zabiegach które były źle dobrane do mojej cery. Została nam tylko głęboka ostuda (również po zabiegu mającym zapobiegać przebarwieniom- tak mi wyjaśnił lekarz który mi ten zabieg wtedy przeprowadził) Ponad to od razu zauważyła (czego nie widział żaden lekarz) że w przypadku mojej wiotkość stawów mam również rzadką przypadłość Ehlers-Danlosa dotyczącej wiotkość skóry.. mimo moich ogromnych obaw ze stan się pogorszy (do tej pory każdy kto miał stan wyleczyć to go pogarszał) moja cera jest cudna. Jedynie do czego mogę się doczepić to ceny zabiegów, bowiem czyszczą moje oszczędności ale wiem że to nie jest kwestia Pani Dr tylko placówki która te ceny ustala. Ale uważam że jest to najlepsza inwestycja w siebie. Polecam z czystym sercem tą Panią Dr. Na prawdę jest rzetelna i nie wróży z fusów jak większość lekarzy leczących „na oko”.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Aaron Basir Inny

  Jestem wdzięczna doktorowi za jego pomoc, usunięcie zęba z dłutowaniem było bezbolesne i szybkie.
  W gabinecie czułam się zaopiekowana, doktor przesympatyczny z super podejściem do pacjenta wraz z asystentką.
  Oby więcej takich specjalistów z powołania.
  Doradzi, szczegółowo wyjaśni a w trakcie zabiegu pyta o samopoczucie.
  Na wejściu do kliniki od razu czuć przyjazny klimat poprzez przesympatyczne panie rejestratorki.
  Dla mnie, jest to najlepszy chirurg w Trójmieście.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Aaron Basir Inny

  Parę lat temu miałam usuniętą dolną osemkę właśnie przez tego Pana. Po usunięciu jakiś czas wychodziły mi pozostałości po zębie, był niedokładnie usunięty. Do dziaiaj mam bóle szczęki i w okolicach gdzie była usunięta ósemka. Tak jak by zostało coś uszkodzone jakiś nerw czy coś. Nie polecam i ostrzegam innych.

  dr n. med. Aaron Basir

  Dzień dobry
  Pani Marto
  Mam nadzieję, że nie pomyliła Pani adresata tej opinii. Nie będę komentował treści tej opinii, gdyż standardowo po każdym zabiegu chirurgicznym Pacjentka/Pacjent ma następnego dnia wizytę kontrolną oraz za 10-12 dni kolejną wizytę celem usunięcia szwów. Ponadto jestem w klinice od poniedziałku do piątku od 9,00 - 19,00 i Pacjentka / Pacjent po zabiegu w przypadkach nagłych może zadzwonić i zawsze jest przyjęta/przyjęty tego samego dnia.
  A więc jeśli Pani była moją Pacjentką to zapraszam na bezpłatną wizytę kontrolną, żeby zweryfikować powyższą opinię.
  Pozdrawiam
  Aaron Basir

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania