Klinika Stomatologiczna MedicoDent

(79 opinii)

Klinika stomatologiczna MedicoDent powstała w 2000 roku z myślą o najbardziej wymagających Pacjentach, dla których jakość leczenia jest równie istotna co atmosfera. Udało nam się zbudować zespół, któr... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Klinika Stomatologiczna MedicoDent

Powstania Styczniowego 23

81-519 , Gdynia , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Klinika stomatologiczna MedicoDent powstała w 2000 roku z myślą o najbardziej wymagających Pacjentach, dla których jakość leczenia jest równie istotna co atmosfera. Udało nam się zbudować zespół, który cenimy jako specjalistów i ludzi. Nasza wiedza, doświadczenie a przede wszystkim podmiotowe podejście do każdego Pacjenta stanowią bezcenną wartość, która daje nam radość i satysfakcję w naszej codziennej pracy. Stworzyliśmy dla naszych Pacjentów miejsce, gdzie komfort jest połączony z najnowocześniejszym kompleksowym leczeniem stomatologicznym. Każdy uśmiechnięty Pacjent uświadamia nas o wyjątkowości naszej profesji, do której podchodzimy z ogromnym szacunkiem i zaangażowaniem.
Serdecznie zapraszamy
Dr Iwona Dawlidowicz-Basir
Dr .n.med. Aaron Basir

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Aleksandra Aleksandrowicz

  Stomatolog,

  • Bardzo profesjonalna, delikatna Pani Stomatolog. Super podejście do klienta. Numer do Pani Oli otrzymałam z polecenia i teraz sama przekazuje go znajomym. Polecam na 100 % !


 • Marta Sworczak-Gołąbowska

  Stomatolog, lek. dent.

  • M

   Do Dr. Sworczak trafiłem trochę z ukruszonym kawałkiem zęba. Okazało się, że był to ząb leczony wcześniej kanałowo, ale kanały nie zostały prawidłowo wypełnione. Dr. Sworczak szczegółowo wyjaśniła mi na czym polega problem oraz do jakich konsekwencji może on prowadzić. Leczenia tego zęba zajęło kilka długich wizyt, ale jestem bardzo zadowolony. Na bieżąco byłem informowany o tym jak leczenie idzie do przodu, o tym co zostało zrobione, a co jeszcze przede mną. Doktor doradziła również najlepszą dla mnie metodę odbudowy ukruszonego fragmentu zęba przedstawiając za i przeciw dla każdej z nich. Bardzo polecam wizyty u Dr. Sworczak

  • M

   bardzo przykłada się do swojej pracy i w przeciwieństwie do niektórych innych lekarzy, ma bardzo dużą motywację żeby swoją pracę wykonać perfekcyjnie. Ma też dobre podejście do klienta, u poprzedniej dentystki czułem się jak na taśmie produkcyjnej, tutaj czuje się jak człowiek ;) Jestem zadowolonym klientem, polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Agnieszka Łyzińska

  Stomatolog, lek. dent.

  • H
   Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna MedicoDent

   U dr Łyzińskiej wykonywałem kompleksowe leczenie uzębienia przed założeniem aparatu ortodontycznego. Bardzo cenię sobie profesjonalne podejście do pacjenta i podmiotowe traktowanie w gabinecie, a na to u tego lekarza mogę liczyć. Byłem na bieżąco informowany o wykonywanych czynnościach.
   W gabinecie wykonywałem ponowne przeleczenie wcześniejszych kanałówek oraz leczenie próchnicy.
   Po trzech latach od tych zabiegów wypełnienia trzymają się jak należy, a ból zęba to dawno niewidziany znajomy.
   Doceniam dużą staranność i dokładność Dr Łyzińskiej, chociażby przy doborze koloru wypełnienia ;).

   Zdecydowanie polecam!

  • K

   Postanowiłam dołączyć swoją laurkę dla dr Łyzińskiej. Oprócz profesjonalizmu,zaangażowaniu w każdy zabieg, cechuje Ją wielka cierpliwość, naturalna serdeczność wobec pacjentów- co przy zabiegach stomatologicznych jest niezwykle istotne... Naprawdę warto umówić się na wizytę- pani doktor nie boi się żadnych wyzwań, wytrwale dąży do celu, nawet w trudnych przypadkach! Polecam.
   Julita K.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Iwona Dawlidowicz-Basir

  Stomatolog, lek. dent.

  • K
   Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna MedicoDent

   Leczę zęby w Medicodent u Pani doktor Iwony Dawlidowicz- Basir już od 18 lat. Pani doktor zawsze leczy profesjonalnie, w przemiłej atmosferze i zupełnie bez bólu. Od kiedy mam rodzine chodzimy cała rodzina do Medicodent. Zęby mojemu synowi również leczy Pani doktor Iwona Dawlidowicz-Basir, która ma również świetne podejście do dzieci i dzięki niej syn nie boi się leczenia zębów oraz prewencji. Pani doktor Iwona Dawlidowicz-Basir oprócz leczenia zębów szybko i skutecznie wyprostowała mi zęby aparatem stałym. Ostatnio zdecydowałam się na założenie koronki na górnej jedynce. Pani doktor wykonała prace w błyskawicznym tempie używając najnowszej metody na bazie skaneru. Efekt jest taki, ze mam piękny ząb, mogę się uśmiechać do woli i nikt nie jest się w stanie zorientować, ze to nie jest moj prawdziwy ząb. Naprawdę polecam z całego serca!

  • S
   Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna MedicoDentUsługa: odbudowa jedynek

   Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta Pani Dr Iwona bardzo miła wszystko wytłumaczyła oczewiscie super sprzęt oraz super zrobione jedynki wszystko na najwyższym poziomie bardzo polecam Panią Dr Iwonę jakby takich doktorów było więcej to nikt nie bał by sie dentysty pozdrawiam serdecznie i dziękuję

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Anna Szematowicz

  Stomatolog, lek. dent.

  • S
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Pani dr Szematowicz to wspaniały specjalista!!! Sprawia, że leczenie przestaje być straszne. Pełna energii, cierpliwości, i zawsze uśmiechnięta!!! A ten uśmiech bardzo uspokaja. Pani Aniu siedzenie na fotelu u stomatologa niezbyt miło się kojarzy, ale sama myśl o spotkaniu z Panią jest bardzo przyjemna. Życzę Pani jak najmniej nieznośnych pacjentów, i cieszę się , że trafiłam właśnie do Pani. Oczywiście nie pominę Pani technik, niestety zapomniałam imienia. Jej staranność i precyzja,sprawia, że jestem pewna efektu finalnego. Dziekuję bardzo z całego serca!!!
   Pozdrawiam Sylwia Stańczak

  • J
   Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna MedicoDentUsługa: Inny

   Do Pani Anny wybrałam się na leczenie kanałowe + stomatologię zachowawczą. Po kanałowym została nałożona koronka, której nie da się odróżnić od pozostałych zębów, wygląda bardzo naturalnie. Po leczeniu pozostałych zębów wypełnienia zostały zrobione bardzo estetycznie. W gabinecie panuje miła atmosfera, co znacznie pomaga na stres :) Polecam każdemu, kto musi odwiedzić stomatologa.

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


 • Marta Pietkun

  Stomatolog, dr

  • A
   Lokalizacja: Klinika Stomatologiczno-Implantologiczna MedicoDentUsługa: Inny

   Zdecydowanie najlepszy stomatolog w Trójmieście. Profesjonalnie i solidnie a do tego pacjent informowany o wszystkim na każdym kroku. Polecam każdemu :)

  • A
   Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna MedicoDent

   Byłam u przeróżnych stomatologów. Za każdym razem broniłam się jak mogłam przed pójściem do dentysty, ponieważ u każdego przeżywałam dramat. Wszystko było przyczyną traumy z dziecinstwa. Opadały mi ręce, ponieważ nie mogłam znaleść nikogo u kogo czułabym się komfortowo. Koleżanki doradziły mi, abym zapisała się na wizytę u Pani Marty. Usłyszałam wiele pozytywów ale ja byłam nastawiona sceptycznie szczerze mówiąc. Oczekując na wizytę byłam przerażona, lecz gdy zasiadłam na fotel stał się cud. Nie mogę wyrazić tego słowami jak bardzo uratowała mi Pani życie. Przychodzę do Pani Marty z ogromnym uśmiechem i bez obaw. Pani doktor wszystko dokładnie opowiada jak, czemu i co robi. Uśmiechnięta, skupiona zawsze podchodzi do mnie ze zrozumieniem. Widać u Pani doktor ogromną pasję do zawodu a to się bardzo ceni. Bardzo precyzyjna a po obejrzeniu swojego zęba stwierdziałam, że ma Pani ręce artystki! Moje koleżanki twierdzą to samo. Oby więcej takich lekarzy!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Aaron Basir

  Chirurg Szczękowo-Twarzowy, Specjalista Medycyny Estetycznej, Chirurg Stomatologiczny, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Klinika Stomatologiczna MedicoDentUsługa: Inny

   Doktor Basir to najlepszy implantolog w Trójmieście! Myślałam, że po usunięciu zęba będę musiała czekać na implantację kilka miesięcy a okazało się, że oba zabiegi można wykonać na jeden wizycie. Doktor szczegółowo wyjaśnił jak będzie wyglądał zabieg oraz przyszłe leczenie. Wszystko odbyło się szybko i bez bólu. Szczerze polecam!

  • S
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Jestem w trakcie długiego leczenia, ale Pan dr Basir siłą swojego spokoju i cierpliwością w podejściu do pacjenta sprawia, że czekam na to bez większego stresu. Pan dr Basir to niezwykle profesjonalny specjalista. Potężny stres towarzyszy mi zawsze zanim usiądę na fotelu ,ale sposób w jaki dr podchodzi do takich wystraszonych pacjentów jest niewiarygodnie skuteczny. Panie dr bardzo się cieszę , że trafiłam do Pana kliniki. Atmosfera jaka panuje już począwszy od Pań w rejestracji jest wyjątkowo przyjazna.
   Sylwia Stańczak

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania