Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Klinika Sanobello to nowoczesna Klinika Rehabilitacyjno-Ortopedyczna. Oferujemy diagnostykę i leczenie urazów ortopedycznych, wad postawy oraz zmian zwyrodnieniowych.
Konsultacje przeprowadzane są przez wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców – chirurgów, ortopedów i fizjoterapeutów. Specjaliści wykorzystują do profesjonalną aparaturę diagnostyczną. Na podstawie diagnozy oraz wywiadu planują rodzaj leczenia i częstotliwość terapii, a następnie monitorują przebieg leczenia.
Oferujemy diagnostykę i rehabilitację urazów ortopedycznych takich jak urazy kończyn górnych i dolnych, urazy kręgosłupa, urazy stawów (łokciowy, bark, kolanowy, skokowy), wady postawy oraz leczenie zmian zwyrodnieniowych.
W leczeniu wykorzystujemy najnowsze metody z zakresu ortopedii i medycyny sportowej takie jak diagnostyka i zabiegi pod kontrolą USG, terapia osoczem bogatopłytkowym Orthokine, iniekcje dostawowe i okołotkankowe z kwasu hialuronowego i roślinnych preparatów przeciwzapalnych czy ostrzykiwanie okołokorzeniowe kręgosłupa i stawów krzyżowo-biodrowych w przypadku przewlekle utrzymujących się dolegliwości bólowych.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (1)

Ogólna ocena

  M

  Magdalena

  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Dominik Czarski fizjoterapia

  Jestem mamą 11 letniego chłopca chorego na idiopatyczną skoliozę II-go stopnia.
  Bartek trafił do pana Dominika pół roku temu z kwalifikacją do operacji.
  Po 6 miesiącach ćwiczeń rehabilitacyjnych nastąpiła ogromna poprawa, w którą nie mogli uwierzyć lekarze w szpitalu. Jesteśmy bardzo wdzięczni za uratowanie Bartka od operacji. Polecam cudownego człowieka, który ma podejście do ludzi a przede wszystkim do dzieci.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Langiewicza 2, 05-080 Izabelin Pokaż w Google Maps
Powiązane wyszukiwania