Klinika Salix

(102 opinie)

Naszą misją jest zapewnienie kompleksowej opieki nad pacjentami z chorobami reumatycznymi i chorobami układu krążenia. Każdy z nas oprócz specjalizacji szczegółowej kardiologii lub reumatologii jest r... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Klinika Salix

Biegańskiego 27

91-473 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Naszą misją jest zapewnienie kompleksowej opieki nad pacjentami z chorobami reumatycznymi i chorobami układu krążenia. Każdy z nas oprócz specjalizacji szczegółowej kardiologii lub reumatologii jest również specjalistą chorób wewnętrznych. Pozwala to nam na całościowe spojrzenie na pacjenta oraz uwzględnienie całości jego dolegliwości. W naszej pracy szczególną uwagę poświęcamy również zdrowemu trybowi życia i prewencji chorób i ich powikłań.

Badania

 • Próba wysiłkowa
 • 24 monitorowanie ciśnienia tętniczego
 • Holter EKG
 • USG stawów
 • Echokardiografia
więcej

Choroby

 • Choroba wieńcowa
 • Niewydolność serca
 • RZS
 • Toczeń układowy
 • Zaburzenia rytmu serca
 • Migotanie przedsionków
 • Cukrzyca
 • Kardiomiopatie
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
102 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Sobańska konsultacja alergologiczna

  Pani doktor bardzo sympatyczna, z miłym podejściem do małego pacjenta. Wszystko rzetelnie wysłuchała i wdrożyła odpowiednie leki (nie garść tylko jeden od którego można zacząć, a jak nie pomoże to dopiero drugi włączyć- nie zostawiłam w aptece majątku)!!!! Serdecznie polecam specjalistę:)


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Anna Sobańska wizyta alergologiczna dla dzieci (pierwsza wizyta)

  Polecam wizytę, sympatyczna pani doktor, przeprowadziła dokładny wywiad, szczegółowo zbadała córkę.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Sobańska konsultacja pediatryczna

  Świetna lekarka, fajne i indywidualne podejście. Wnikliwy, holistyczny wywiad, spędziliśmy w gabinecie dłużej niż powinnismy, uzyskaliśmy odpowiedz na wszystkie pytania i fachowa pomoc. Nasz syn, 2 lata, na widok lekarzy wpada w histerie, Pani doktor potrafiła go przekonać do badań i wykonała je bardzo dokładnie. Serdecznie polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Sobańska konsultacja alergologiczna

  W życiu mojego czteroletniego dziecka nie spotkałam tak dobrego lekarza. Najpierw miałyśmy kontakt w sprawach pediatrycznych, ostatnio niestety alergicznych. Pani doktor świetnie wszystko wyjaśnia, jest zaangażowana, rzeczowa a do tego niesamowicie sympatyczna i jednocześnie wzbudzająca zaufanie. Chociaż jeszcze nasze leczenie w kierunku zmniejszenia objawów alergii w toku, wiec nie mogę wypowiadać się o efektach, ale jako pediatra zawsze skutecznie radziła sobie z naszymi problemami zdrowotnymi. Gorąco polecam.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Tomasz Jeżewski ECHO serca

  konkrety bez lania wody ,szybka droga diagnozy.
  Fachowość doświadczenie,łatwa komunikacja.
  Bardzo przyjemny lekarz.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Jeżewski Pierwsza konsultacja kardiologiczna

  Szanowny Panie Doktorze, byłam dzisiaj u Pana, zaniepokojona objawami po przebytym covidzie. W przyjaznej atmosferze gabinetu, poczułam się absolutnie zaopiekowana. Przeznacza Pan na wizytę każdego pacjenta 30 min. To czas, kiedy możemy faktycznie porozmawiać a Pan, Panie Doktorze ma realną szansę dokładnie zdiagnozować pacjenta. Jestem zachwycona. Dzisiaj tak zaangażowany w swoją pracę lekarz- to rzadkość.
  Dziękuję za wizytę. Ewa Roczniok.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Jeżewski Pierwsza konsultacja z echo serca

  Dr. Tomasz Jeżewski bardzo rzeczowo i pragmatycznie podchodzi do sprawy, omawia konkretnie przyczyny i ewentualny przebieg występujących objawów, na każde moje pytanie otrzymałem konkretną i wyczerpującą odpowiedź, badania zostały wykonane i omówione w sposób profesjonalny. Polecam Pana Tomasza ze względu na rozległą wiedzę, z którą dzieli się w sposób zrozumiały.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Tomasz Jeżewski Pierwsza konsultacja kardiologiczna

  Jestem zadowolony z wizyty. Pan doktor bardzo konkretnie przedstawił propozycje leczenia. Wszystko zostało szczegółowo wytłumaczone, wyniki badań przeanalizowane i wyjaśnione, na każde pytanie uzyskałem wyczerpującą odpowiedź. Jestem zadowolony z wizyty. Polecam wszystkim którzy nie tylko poprzez kurację lekami chcą poprawić swoje zdrowie.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Jeżewski Pierwsza konsultacja kardiologiczna

  Dr Tomasz Jeżewski jest lekarzem ,który okazuje pacjentowi swoje zainteresowanie, jest bezpośredni, ciepły i wszystko przystępnie wyjaśnia. Jest profesjonalistą. Bardzo polecam tego lekarza:)


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Tomasz Jeżewski próba wysiłkowa

  Pan Tomasz poważnie podszedł do sprawy. Potrzebowałem konkretnego badania w konkretnym celu. Długa próba wysiłkowa dla osoby czynnie uprawiającej sport. Cieszę się że trafiłem na tego doktora. Polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania