Klinika Okulistyczna Optegra w Poznaniu

(639 opinii)

Klinika Okulistyczna Optegra w Poznaniu jest częścią międzynarodowej sieci ośrodków okulistycznych Optegra, w skład której wchodzą wysokospecjalistyczne Kliniki Okulistyczne w Europie. Kliniki w Po... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Klinika Okulistyczna Optegra w Poznaniu

Wenecjańska 8

61-101 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Klinika Okulistyczna Optegra w Poznaniu jest częścią międzynarodowej sieci ośrodków okulistycznych Optegra, w skład której wchodzą wysokospecjalistyczne Kliniki Okulistyczne w Europie.

Kliniki w Polsce: Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Szczecin

Kliniki w Czechach: Praga, Ostrawa, Brno, Czeskie Budziejowice i Tabor

Kliniki w Wielkiej Brytanii: Birmigham, Londyn, Manchester, Yorkshire, Sollent, Surey

Eksperci w swojej dziedzinie, cieszący się renomą i jedni z najlepszych w branży - lekarze, pielęgniarki oraz optometryści tworzą zespół specjalistów Optegra. Dzięki najwyższym kwalifikacjom i pełnemu zaangażowaniu zapewniają Pacjentom doskonałą jakość leczenia.

Zabiegi

 • Laserowa korekcja wzroku, wykonywana również przy wykorzystaniu lasera femtosekundowego
 • Operacje zaćmy wraz ze wszczepieniem soczewek torycznych i multifokalnych
 • Zabiegi operacyjne w celu zahamowania progresji stożka rogówki
 • Zabiegi wszczepienia soczewek fakijnych - wysokie wady wzroku
 • Drobne zabiegi chirurgiczne takie jak usunięcie gradówki
 • Laseroterapia stosowana przy zaćmie wtórnej i jaskrze a także laseroterapia siatkówki
 • Operacje przeciwjaskrowe, również z zastosowaniem zastawek
więcej

Badania

 • Angiografia fluoresceinowa
 • OCT
 • Badanie przedniego odcinka oka
 • USG gałek ocznych/oczodołów
 • Topografia rogówki
 • Cyfrowa fotografia dna oka
 • Gonioskopia
 • Pachymetria rogówki
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ryszard Gattner Laserowa korekcja wzroku

  Pan doktor bardzo sympatyczny, grzeczny (w drzwiach przepuszcza pacjentki) fachowo opowiada co będzie robił, na czym polega problem-choroba, odpowiada na pytania nawet dopytuje w czym może jeszcze pomóc. Rzadko spotkać takiego fachowca i lekarza. Dziękuję i oczywiście polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Rydlewska-Fojut Inny

  Jezdzimy z Bydgoszczy do pani doktor od 1.5 roku. Przepisala okulary korekcyjne dzieki ktorym wzrok bardzo sie poprawil i dzieki nim zaczal lapac zabawki. Polecam pania doktor kazdemu znajomemu i z czystym sumieniem polecam kazdemu malemu pacjentowi


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jan Grzeszkowiak laserowa korekcja wady wzroku

  Podziękowania to mało! Jestem ogromnie wdzięczny za nowe oczy, nowy wzrok i całą opiekę, którą otrzymałem. Jestem pod ogromnym wrażeniem precyzji z jaką lekarz wyjaśnił mi wszystkie wątpiące kwestie dot. zabiegu. Jestem po zabiegu korekcji wzroku i szkoda, że tak długo zwlekałem z decyzją. Jeśli zabieg poprawy widzenia to tylko u dr Grzeszkowiaka w Poznaniu, to gwarancja powodzenia całej procedury. Pozdrawiam!

  dr n. med. Jan Grzeszkowiak

  Bardzo dziękuję za miłe słowa. Dla mnie to zawsze ogromna radość i satysfakcja móc przyczynić się do tak niesamowitej zmiany jakości życia, jaką daje laserowa korekcja wzroku. Życzę wiele radości z wolności od okularów!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Ryszard Gattner Zwykła wizyta

  Zainteresowanie, dokładne badania i wyjaśnienia. Pierwsza wizyta a mama była pozytywnie zaskoczona. Przystępna cena. Wszystko na miejscu. Bardzo polecam!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ryszard Gattner Zwykła wizyta

  Bardzo sumpatyczny, wizyta przebiegła sprawnie, wszystko zostało mi dokładnie objaśnienie i wytłumaczone. Polecam serdecznie.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jan Grzeszkowiak laserowa korekcja wady wzroku

  Dziękuję pięknie za odzyskanie wzroku. Dla mnie to jak cud i nowe życie. Spełnienie marzeń. Lekarz Jan Grzeszkowiak wspaniały specjalista. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Serdecznie polecam i dziękuję raz jeszcze za nową jakość widzenia.

  dr n. med. Jan Grzeszkowiak

  Bardzo dziękuję i cieszę się z tej ogromnej i pozytywnej zmiany w Pani życiu. Życzę wiele radości z wolności od okularów!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joanna Kreczyńska Inny

  Pani Doktor zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie - bardzo doświadczonego i pewnego siebie specjalisty, do tego ze świetnym podejściem do małego pacjenta. Problem córki został szybko zdiagnozowany, a oprócz standardowego badania Pani Doktor rozszerzyła diagnostykę o dodatkowe badanie wzroku, żeby wykluczyć ewentualne inne schorzenia dziecka. Podsumowując - można zaufać Pani Doktor, polecam w 100%.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jan Grzeszkowiak

  Pan dr wykonywał u mnie zabieg korekcji wady wzroku Lentivu, z całego serca mogę polecić każdemu ten zabieg i tylko u Pana doktora. Od pierwszej wizyty czuć, ze praca która wykonuje jest jego pasją i dzięki podejściu Pana dr do mnie jako pacjenta sprawiły, ze czułam się bezpiecznie i bez stresu przeszłam zabieg dzięki czemu mogę się cieszyć teraz życiem bez wady wzroku.

  dr n. med. Jan Grzeszkowiak

  Bardzo dziękuję za miłe słowa. Cieszę się z pozytywnej zmiany, jaką wykonany zabieg wniósł w Pani życie. Życzę wiele radości z nowego widzenia już bez konieczności stosowania okularów i soczewek kontaktowych!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Barbara Czarnota - Nowakowska korekta wzroku

  Okulary nosiłem od ponad czterdziestu lat. Krótkowzroczność -4,0 dpt. Ostatnio pojawił się dodatkowy problem astygmatyzm i problem z akomodacją. Pani doktor przeprowadziła mi zabieg w czerwcu 2019 roku z kapitalnym rezultatem. Mam teraz tzw. mono wizję, czyli jedno oko jest skorygowane na lekką krótkowzroczność ( bardzo przydatne do korzystania ze smartphona, komputera ), drugie z lekką nadwzrocznością ( genialne do wszystkich pozostałych czynności życiowych ). Pozostałe problemy znikneły.
  Moja jakość życia poprawiła się nieprawdopodobnie. Najlepiej zainwestowane pieniądze. Miałem jedynie problem z rozpoznaniem własnej twarzy, po raz pierwszy ujrzałem ją bez okularów :))). Baaardzo dziękuję. Adam


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jan Grzeszkowiak nadwzroczność, operacja

  Dołączam do grona polecających, Dr. Jest super sympatyczny i profesjonalny. Operacja została przeprowadzona na drugi dzień, Pan Doktor przyjął mnie mimo spóźnienia w dzień pierwszej wizyty. Operacja szybka i bezbolesna, efekty natychmiastowe nawet pomimo małej wady. Okulary przeciwsłoneczne nie byly mi potrzebne już wieczorem, potrzebne zaswiadczenie wystawione od ręki. Polecam każdemu! :)

  dr n. med. Jan Grzeszkowiak

  To zawsze dla mnie ogromna radość gdy mogę przyczynić się do przywrócenia dobrego widzenia u moich pacjentów. Dziękuję za miłe słowa życząc Pani wiele radości z nowego, lepszego widzenia!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania