Klinika Hematologii, Nowotworów Krwi i Transplantacji Szpiku

(16 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Klinika Hematologii, Nowotworów Krwi i Transplantacji Szpiku

Pasteura 4, Śródmieście

50-367, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marek Kiełbiński

  Internista, Hematolog, dr n. med.

  • S

   Trafiłam do niego w 1998r. Ziarnica złośliwa. Uratował mi życie!!!!!!! Bardzo dobry fachowiec, konkretny. Widuje go raz w roku na kontrolnej wizycie- nic sie nie zmienia, nadal super lekarz!!!

  • Dr Kiełbiński to rzeczowy,konkretny a przede wszystkim skuteczny lekarz.Posiada ogromną wiedzę a co najważniejsze ma świetne podejście do pacjenta. Polecam w 100 %.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Beata Rosińska

  Hematolog, Onkolog, Pediatra,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Krwawienia z nosa

   Doktor nas przyjęła 45 min po czasie. Byliśmy z 1,5 roczniakiem, który był już zmęczony raz czekaniem, a dwa godziną 17:30. Doktor nie interesowało kiedy dziecko ma krwawienia z nosa, czy są obfite, jak szybko można je zatamować. Ignorowała wszystko, za wyjątkiem alergii oraz zbadała dziecku jądra. Bo przecież to jest najważniejsze przy krwawieniach z nosa. Zleciła pobranie krwi, pielęgniarka tak pobrała krew, że we wszystkich 5 fiolkach był skrzep. Doktor stwierdziła,że to niczyja wina i że mamy ( byłam z mężem) pójść jeszcze raz, żeby pielęgniarka pobrała krew ( kto ma 1,5 roczniaka wie jak wygląda pobieranie). Gdy odmowilam i poprosiłam o skierowanie na inny dzień lub w inne miejsce, gdzie ktoś inny pobierze dziecku krew, stwierdziła, że nie ma takiej opcji i napisała w dokumentach, że rodzice nie wyrażają zgody na badania dziecka.


 • Marta Sobas

  Hematolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Klinika Hematologii, Nowotworów Krwi i Transplantacji SzpikuUsługa: pogarszający stan zdrowia

   Świetna Pani doktor, która walczyła dzielnie o mojego tatę, ale niestety organizm był zbyt wyniszczony chorobą by móc wdrożyć odpowiednie leczenie. Dziękujemy za zdiagnozowanie przyczyny złego stanu zdrowia taty jakim była choroba Wilsona. Tata zawsze chwalił profesjonalizm pani doktor oraz posiadaną wiedze. Pani doktor na pewno zapamiętam jako lekarkę bardzo cierpliwą, zaangażowaną, która nam wszystko tłumaczyła oraz jako osobę bardzo szczerą co do stanu zdrowia pacjenta. Dziękujemy za wszelką pomoc i za Pani dociekliwość, która pozwoliła wskazać chorobę taty

  • M
   Lokalizacja: Klinika Hematologii, Nowotworów Krwi i Transplantacji SzpikuUsługa: podejrzenie nowotworu krwi

   Wspaniały lekarz do ostatniej chwili walczyla o życie mojego taty. Inni lekarze zbywali tate a Pani Doktor do ostatniej chwili walczyła o zdiagnozowanie taty. Polecam gorąco ! Przesympatyczna i oddana swoim podpopiecznym! Ulubiona lekarka mojego taty!!

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu