Klinika dr Paul

Klinika dr Paul

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Klinika dr Paul
Reptowska 20, 41-923 Bytom
Klinika dr Paul logo
Ubezpieczenia
PZU Pomoc, LUX MED, PZU Zdrowie

Specjaliści

Opinie o specjalistach (38)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med. Marek Paul powiększanie piersi

  U doc. Paula przeszłam zabieg liftingu i powiększenia biustu. Jestem obecnie pół roku po zabiegu i z czystym sumieniem mogę polecić klinikę, jak i samego docenta Paula jako operatora. Na każdym etapie - tj. od momentu konsultacji, poprzez sam zabieg i opiekę pooperacyjną - bardzo wysoko oceniam cały personel. Jestem również zachwycona efektami operacji. Bardzo dziękuję i serdecznie polecam klinikę docenta Marka Paula.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med. Marek Paul powiększanie piersi

  Jestem dwa lata po zabiegu augmentacji piersi. Z czystym sumieniem mogę polecić Doktora. Przed i po zabiegu byłam odpowiednio zaopiekowana przez samego Doktora, oraz Anestezjologa i Pielęgniarki. Otrzymałam wyczerpujące i zrozumiałe odpowiedzi na wszystkie zadane pytania oraz jasne zalecenia pozabiegowe. Ból pozabiegowy był niespodziewanie niski i bezproblemowy. Efekt zabiegu przeszedł moje oczekiwania - jestem zachwycona finalnym wyglądem. Wszystko jest równo i naturalnie, a blizny są minimalne. Do Doktora jeździłam z Poznania, bo słyszałam same pozytywne opinie. Teraz sama mogę go szczerze polecić i podziękować za cudowny efekt.

  A
  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med. Marek Paul lifting piersi

  W marcu miałam wykonany zabieg mastopeksji. Do samego zabiegu zbierałam się latami, a znalezienie odpowiedniego lekarza zajęło mi pół roku. Kiedy przez przypadek trafiłam na stronę Kliniki doc Paul od razu wiedziałam, że to jest to miejsce i ten lekarza w którego ręce oddaje się z pełnym zaufaniem. Intuicja mnie nie zawiodła już podczas konsultacji można odczuć, że jest to lekarz z powołania, który wkłada serce w to co robi.. Natomiast cały zespół staje na wysokości zadania aby czas spędzony w klinice minął w przyjemnej atmosferze i bez bólu.
  Efekt zabiegu przerósł moje najśmielsze oczekiwania, piersi są przepiękne(„Docent Paul robi zaj****te piersi”)- zgadzam się z tym w 100%.
  Dziękuję za przywrócenie pewności siebie oraz opiekę na najwyższym poziomie.

  dr hab. n. med. Marek Paul

  Bardzo dziękuję za opinię i mega się cieszę, że cała procedura zabiegowa jak i wynik jest na plus.
  Pozdrawiamy

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Korneliusz Wójcik laserowe usuwanie blizn

  Zabieg został przeprowadzony bezboleśnie, widać pełen profesjonalizm. Pan doktor wyjaśnił wszystkie możliwe skutki uboczne oraz powikłania. Polecam serdecznie

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Korneliusz Wójcik Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Pan doktor wszystko wyjaśnił ze szczegółami,wizyta przebiegła w miłej atmosferze

  C
  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med. Marek Paul powiększanie piersi

  Jestem miesiąc od zabiegu powiększania piersi +lift . Piersi są piękne idealnie dobrane do mnie , doktor dopasował je idealnie . Ból po zabiegu 0/10 a nastawiałam się że będzie bardzo źle czytając opinie w internecie na temat zabiegu . Cała procedura od konsultacji po zabieg naprawdę wzorowa . Polecam z całego serca spełnić marzenia u doc Paul .

  dr hab. n. med. Marek Paul

  Dzień dobry,
  Bardzo dziękuję za opinie w swoim imieniu i całego zespołu. Cieszymy się, że dolegliwości pozabiegowe były minimalne a efekt taki jaki planowaliśmy.
  Pozdrawiam Marek Paul

  A
  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med. Marek Paul operacja plastyczna brzucha

  W październiku miałam przeprowadzoną plastykę brzucha do której zbierałam się kilka lat. Miałam konsultacje u innych lekarzy jednak nikt mnie nie przekonał do zabiegu . Do doc Paula trafiłam w marcu 2023 i po konsultacjach wiedziałam ze jestem w dobrych rękach i szybko się zdecydowałam. Doc Marek jest bardzo konkretnym człowiekiem , on wiedział bardziej niż ja co chce i co trzeba zrobić. Zaufałam bezgranicznie i jestem mega zadowolona z efektów, doc ma zdolności plastyczne i jest bardzo precyzyjny w swoim fachu. Zabieg przebiegł sprawnie, krótki ale przyjemny pobyt w klinice w bardzo przyjaznych warunkach, nie było bólu, którego się obawiałam , blizny szybko i ładnie się goiły. Moje wyobrażenie o zabiegu było bardzo mylne , okazało się ze strach ma wielkie oczy . Myśle ze to duża zasługa profesjonalizmu lekarza. Doc. Marku dziękuję! Do zobaczenia za 3 tygodnie na kolejnym zabiegu.

  U
  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med. Marek Paul Inny

  Nie znajduje słów,  których mogłabym użyć aby wyrazić co czuje. Jestem bardzo  wdzięczna Panu Doktorowi za to , że  zakwalifikował mnie do zabiegu.
  5 lutego Pan doktor przeprowadził u mnie zabieg liposukcji obrzęku limfatycznego prawej ręki. 
  Przez 10 długich lat, każdego dnia, zmagałam się  z trudnościami jakie niesie życie z obrzęknietą i ciężką ręką. 
  To się  skończyło,  tego już nie ma i nie będzie!
  Zabieg miałam zrobiony w szpitalu Pro Familia w Rzeszowie na NFZ.
  Pan doktor w sposób profesjonalny wywalił to  co było zbędne. Zostawił tylko to co powinno być .
  Dzięki fantastycznemu podejściu Doktora do pacjenta od pierwszego dnia czułam się zaopiekowana i bezpieczna. Dziękuję Panie Doktorze

  dr hab. n. med. Marek Paul

  Bardzo dziękuję za pozytywne słowa i cieszę się, że ręka w końcu jest w pełni funkcjonalna. Pozdrawiam serdecznie Marek Paul

  M
  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med. Marek Paul powiększanie piersi

  Jestem bardzo zadowolona z wyboru Kliniki Doc Paula na zabieg powiększania piersi. Polecam ją każdemu, kto szuka wysokiej jakości usług medycznych oraz profesjonalnego i przyjaznego podejścia personelu.
  Minęło już pół roku od operacji, a efekty są rewelacyjne. Piersi wyglądają bardzo naturalnie, co było dla mnie niezmiernie ważne. Dodatkowo, blizny po zabiegu są praktycznie niewidoczne.
  Przed zabiegiem wszystko zostało mi dokładnie wyjaśnione. Personel kliniki był niezwykle życzliwy i wspierający na każdym etapie. Dziękuję!
  dr hab. n. med. Marek Paul

  Dziękuję bardzo za miłe słowa. Cieszę się, że jest Pani zadowolona. Staramy się aby cały proces lecznicy był jak najbardziej przyjazny. Pozdrawiam Marek Paul

  J
  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med. Marek Paul Inny

  Nie istnieją odpowiednie słowa by wyrazić jak bardzo zadowolona jestem z zabiegu zmniejszenia i podniesienia biustu jaki przeprowadził pan dr Marek Paul. Efekt jest niesamowity- mam w końcu piękne, symetryczne i proporcjonalne piersi, których ciężar nie rujnuje mojego kręgosłupa.A wszystko to bez bólu i przy prawie niezauważalnym dyskomforcie pooperacyjnym, powrót do pracy i samochodu po 10 dniach. Rany pooperacyjne goją się zaskakująco szybko i jedyne czego żałuję to że nie zdecydowałam się na zabieg kilka lat wcześniej.Cały proces od pierwszej konsultacji, przez zabieg, opiekę pooperacyjną i wszystkie kontrole prowadzony jest fachowo i w miłej atmosferze, jest przestrzeń do zadania każdego pytania, pobyt w klinice wspominam bardzo dobrze, na każdym etapie czułam się zaopiekowana i bezpieczna.Tak cudownego, zgranego Zespołu Medycznego do tej pory nie spotkałam, dziękuję za ten spokój i komfort jaki wprowadzacie, za uśmiech i gotowość do pomocy na każdym etapie i za profesjonalizm :)

  dr hab. n. med. Marek Paul

  Dziękuję w imieniu całego zespołu Kliniki. Pozdrawiam Marek Paul

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania