O nas

Kliniki Bocian należą do elity placówek zajmujących się leczeniem i diagnostyką niepłodności oraz ginekologią i położnictwem. Co roku pomagamy ponad 20 000 pacjentom borykającym się z problemem niepłodności, jak również pacjentkom, którym udało się uzyskać ciążę. Wiedza, doświadczenie i poświęcenie naszych ginekologów, endokrynologów i embriologów jest kluczem do sukcesu w skutecznym rozwiązaniu problemów naszych pacjentów. Nasi lekarze są cenionymi specjalistami o międzynarodowym doświadczeniu i uznanych osiągnięciach w dziedzinie niepłodności oraz ginekologii. Zapraszamy do zapoznania się z ich profilami.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • EmbryoScope
 • Mikrskopy
 • Mikromanoulatory
 • USG
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o lekarzach z tej placówki (121)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Izabela Nowak diagnostyka niepłodności


  Nie da się opisać słowami jaką wdzięczność czujemy razem z mężem do Pani doktor Izabeli. Po prawie 3 latach starań i niepowodzeń trzymam na rękach nasz 10 dniowy cud, naszą córeczkę Różyczkę (urodzoną w szczęśliwy piątek 13-stego :) )
  Lekarze z innej kliniki leczenia niepłodności w Szczecinie podeszli do naszego przypadku w dość „olewający” sposób ,po jednej wizycie widzieli tylko jedno rozwiązanie - in vitro, przez co sami straciliśmy nadzieje ze uda nam się zajść w ciąże w naturalny sposób.
  Odkąd trafiliśmy do gabinetu Pani dr Izabeli Doktor nie namawiała nas na in vitro tak jak zrobił to lekarz w poprzedniej klinice , tylko zaproponowała szerszą diagnostykę i po niej leczenie dla mnie i męża ,co zaskutkowało naturalną ciążą po dwóch miesiącach od pierwszej wizyty u doktor :)
  Opieka przez całą ciąże na najwyższym poziomie, profesjonalne podejście , czułam się bardzo dobrze zaopiekowana.
  Będziemy polecać panią doktor każdemu :)

  dr n. med. Izabela Nowak

  Bardzo, bardzo dziękuję za opinię :-) Jestem uradowana Waszym szczęściem. Cieszę się niezmiernie, że mogłam Państwa wesprzeć w tej drodze. Serdecznie pozdrawiam całą Rodzinę.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Bączkowski Leczenie niepłodności

  Polecam Doktora Bączkowskiego wszystkim parom zmagającym się z problemem niepłodności. Doktor jest nie tylko wspaniałym lekarzem, ale i człowiekiem o wielkim sercu! Posiada ogromną wiedzę, jest zaangażowany w proces leczenia, a także prowadzenia ciąży, a przy tym jest bardzo empatyczny. Dzięki Panu Doktorowi mamy synka, który niebawem skończy rok. Całą ciążę Pan Doktor poprowadził profesjonalnie. Ponadto był obecny przy porodzie i dzięki Niemu czułam się w tym dniu spokojna, bo wiedziałam, że jesteśmy z synkiem w dobrych rękach. Również po porodzie jestem pacjentką Pana Doktora i chyba nigdy nie zamienię na innego. Pomimo częstych opóźnień wizyt, uważam, że warto uzbroić się w cierpliwość i poczekać. Polecam, a Pana Doktora serdecznie pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów w pracy zawodowej.

  dr n. med. Tomasz Bączkowski

  Pani Paulino, dziękuję za miłe słowa. Bardzo się cieszę, że nasze leczenie doprowadziło do wymarzonej ciąży i że mogłem wziąć udział w jej prowadzeniu. Życzę dużo zdrowia dla synka i pozdrawiam ciepło.

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Bączkowski konsultacja ginekologiczna

  Szczegółowe wyjaśnienie wszystkiego wnikliwy przeprowadzony wywiad przed diagnoza . Pan doktor bardzo uprzejmy i empatyczny szczegółowo wszystko tłumaczy

  dr n. med. Tomasz Bączkowski

  Dziękuję bardzo za pozostawienie pozytywnej opinii.

  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Izabela Nowak konsultacja ginekologiczna + USG

  Mogę śmiało polecić każdemu. Pani doktor bardzo zaangażowana, bardzo dobra komunikacja, wszelkie pytania zawsze można zadać i dostaniemy szczerą odpowiedź. Wizyty bardzo komfortowe i o danym czasie.

  dr n. med. Izabela Nowak

  Serdecznie dziękuję za miłe słowa. Życzę wszystkiego dobrego, a przede wszystkim zdrowia!

  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Izabela Nowak Inny

  Bardzo miły, uprzejmy i spokojny lekarz. Nie wypisuje niczego zbędnego i wykonuje swoją pracę bardzo ostrożnie i sprawnie. Gabinet jest zawsze czysty, a lekarz zawsze chętnie przyjeżdża

  dr n. med. Izabela Nowak

  Pani Alino, cieszę się bardzo, że jest Pani zadowolona z przebiegu wizyt. Dziękuję za opinię. Dużo zdrowia!

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Izabela Nowak Badanie drożności jajowodów - Sono HSG

  Wizyta polegała na samym badaniu, przebiegła w sympatycznej atmosferze. Wyjaśniony przebieg i wynik badania.

  dr n. med. Izabela Nowak

  Bardzo dziękuję za opinię. Wszystkiego dobrego życzę!

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Bączkowski Leczenie niepłodności

  Zdecydowaliśmy się na wizyte u doktora po 2 lat starań. Doktor z powołania, z ogromną wiedzą, zaangażowaniem oraz empatią. Mimo opóźnień nigdy nie poczułam pośpiechu na wizycie. Jako świeżo upieczona mama za pare lat jak córcia zapyta skąd biorą się dzieci żartobliwie mogę powiedzieć, że przyniósł ją bocian o imieniu Tomasz ;) Dziękujemy.

  dr n. med. Tomasz Bączkowski

  Pani Paulino, dziękuję za opinię. Gratuluję z całego serca urodzenia córeczki. Życzę dla niej dużo zdrowia. Pozdrawiam serdecznie!

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Przemysław Ciepiela USG ciąży

  Bardzo polecam Doktora Przemysława.Konkretny z super podejściem do pacjenta. Lekarz z powołania z poczuciem humoru

  dr n. med. Przemysław Ciepiela

  Pani Justyno, pięknie dziękuję za pozostawienie opinii. Pozdrawiam ciepło.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Izabela Nowak konsultacja ginekologiczna

  Lekarz całkowicie olała mnie zarówno jako pacjenta i człowieka. Od niechcenia, w przelocie, ofuszona że mam jakieś pytania, plus koszt wizyty i cytologii dużo wyzszy niz gdziekolwiek indziej. Gorąco nie polecam.

  dr n. med. Izabela Nowak

  Dziękuję za opinię. Każda ma dla mnie duże znaczenie, gdyż pozwala mi na ocenę potrzeb pacjentów oraz ich satysfakcji z przebiegu wizyty, co pomaga mi w polepszaniu jakości pracy, a jakość jest dla mnie priorytetem. Podczas konsultacji staram się poświęcić pacjentowi czas i uwagę, rozwiać jakiekolwiek wątpliwości. Przykro mi, że odniosła Pani inne wrażenie. Jeśli odczuła Pani brak zainteresowania z mojej strony, zapraszam na rozmowę. Z chęcią odpowiem na wszelkie pytania w ramach poprzedniej wizyty. Pozdrawiam serdecznie.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Izabela Nowak Leczenie niepłodności

  Początek naszej „współpracy” z Panią Doktor zaczął się w marcu 2021. Aktualnie mam swojego małego brzdąca na rękach. Wdzięczność za wszystko co zrobiła dla nas Pani Doktor jest nie do opisania. Dziękuję z całego serca za zaangażowanie, za cierpliwość (do moich pytań również), za pomoc w każdej sytuacji. Każde badanie było szczegółowe, zawsze szukanie rozwiązań,a problemów po drodze kilka było. Nigdy z partnerem nie odczuliśmy braku zainteresowania. Jeszcze raz dziękujemy Pani Doktor za wszystko. Oby więcej takich lekarzy !

  dr n. med. Izabela Nowak

  Z całego serca dziękuję za miłe słowa. Bardzo się cieszę, że mogłam Państwu pomóc. Wasze szczęście to najlepsza nagroda. Pozdrawiam serdecznie.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania