Centrum Zdrowia Dziecka Kids Clinic powstało z potrzeby serca i niesienia pomocy dzieciom i ich rodzicom. Jesteśmy nowoczesną placówką zrzeszającą specjalistów z wielu dziedzin opieki medycznej. Główn... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

KIDS CLINIC - Centrum Zdrowia Dziecka

Asnyka 25

62-800 , Kalisz , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Zdrowia Dziecka Kids Clinic powstało z potrzeby serca i niesienia pomocy dzieciom i ich rodzicom. Jesteśmy nowoczesną placówką zrzeszającą specjalistów z wielu dziedzin opieki medycznej. Głównym celem Kids Clinic jest zapewnienie zintegrowanej pomocy zdrowotnej, a także poczucia zaufania i bezpieczeństwa wszystkim małym pacjentom.

Badania

 • Badanie wzroku u dzieci i niemowląt
 • EKG u dzieci
 • USG jamy brzusznej u dzieci
 • USG przezciemiączkowe u dzieci
 • USG bioderek u dzieci
 • Badanie neurologopedyczne
 • Echo serca u dzieci
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Podgórny konsultacja pediatryczna

  Pan doktor to nie tylko wspaniały lekarz, ale przede wszystkim człowiek. Sama wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze, Pan doktor wszystko szczegółowo wyjaśnia, tłumaczy, odpowiada na pytania. Bardzo kontaktowy, przyjazny. Po wizycie zauważyłam dużą poprawę u córeczki. Diagnoza trafna, leki dobrze dobrane. Polecam Pana doktora w 100%. Mam nadzieję, że nie będę musiała już korzystać z wizyty, ale gdyby coś się działo to tylko do Pana doktora Podgórnego. Wspaniały lekarz!

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Valentyna Mishenyova Inny

  Nie jestem zadowolona z wizyty. Mało konkretna Pani doktor, wizyta trwała zaledwie 10 min, a podobno miała trwać minimum 40 min. Wizyta przebiegała w pośpiechu, miałam wrażenie, że Pani doktor chciała jak najszybciej wyjść, gdyż byłam ostatnią pacjentką i spieszyła się do domu. Nietrafna diagnoza. Zadając istotne pytanie uzyskałam odpowiedź "nie wiem". Najgorzej zainwestowane pieniądze, stracone w zaledwie kilka minut. Rozmowa z Panią doktor nie przyniosła oczekiwanych rezultatów.

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Lena Olejnik konsultacja dermatologiczna

  Udaliśmy się oboje rodzice z Córką 2,5 roczną, już w drzwiach Pani Dermatolog traktowała nas protekcjonalnie, w sposób nakazowy, niemal wręcz rozkazowy, bardzo niegrzeczny. Skracała też dystans, jak byśmy byli jej kolegami z przedszkola. Udaliśmy się do lekarza ze zmianami skórnymi na twarzy dziecka oraz z naczyniakiem. Już podczas wywiadu pytając Córkę o wiek, gdy Córka pokazała na palcach dwa lata, zamiast pochwalić niemal ganiła dziecko, że przecież ma ponad 2,5 roku. Następnie wskazawszy, że zmiany skórne na twarzy wiążemy z odżywianiem, Pani stwierdziła, że to absolutnie nie dobry traf, iż mamy obserwować i szukać innej przyczyny, np. zarostu ojca. Mimo stwierdzenia, że to nic groźnego, Pani Lena zapisała szereg leków, w tym antybiotyk. Podobnie sprawa ma się z naczyniakiem, na który Córka dostała specjalne krople. Ponadto Pani Lena skierowała uwagi dot. np. kontroli zgryzu, a nawet nie spytała, czy Córka jest regularnie kontrolowana u dentysty, albo na pytanie o usuwanie laserowe naczyniaka, skierowała uwagę, że zamierzamy krzywdę dziecku zrobić. Podsumowując wizyta krótka, bardzo droga, leczenie nieadekwatne do pierwotnej diagnozy i niestety biorąc pod uwagę powyższe argumenty, nie polecamy wizyty u Pani Leny. Wybierając Panią Lenę, sugerowaliśmy się znakomitymi opiniami na ZnanyLekarz.pl, jednak w naszym przypadku wizyta skończyła się rozczarowaniem.

  lek. Lena Olejnik

  Powyższa opinia bardzo mnie zaskoczyła. Państwa wizyta trwała standardowe 20 min, w ciągu których omówiliśmy wszystkie istotne dla Państwa kwestie. Jak zawsze starałam się szczegółowo odpowiadać na każde pytanie. Jednak spośród wszystkich wypowiedzi przytoczyli Państwo wyrywkowo kilka wybranych haseł, które są nie tylko pozbawione kontekstu, ale też i prawdziwego sensu i brzmienia. Najważniejsze jest dla mnie sprostowanie uwagi co do rzekomego skarcenia dziecka: nie ośmieliłabym się na taki krok, zwłaszcza w stosunku do małego pacjenta, z którym spotykam się pierwszy raz i przy pierwszych rozmowach, które mają na celu przełamanie lodów i zyskanie zaufania dziecka. Maluchy lubią czuć się "duże" i informacja o tym, że są nawet starsze niż pokazują zwykle wzbudza w nich poczucie dumy, co też widać było po reakcji Laury. Co do wyboru metod leczenia - będąc pytaną o schematy postępowania, w tym przypadku z naczyniakiem, jestem zobowiązana omówić różne metody działania wraz z ich zaletami i wadami, zwłaszcza jeśli zabieg może okazać się dla dziecka bolesny. Rodzice powinni mieć świadomość zarówno korzyści jak i skutków ubocznych leczenia, które wybiorą. Natomiast odnosząc się do zastosowanego u Laury antybiotyku - bardzo istotną cechą leku jest jego postać - Laurze została zapisana maść, która ze względu na niskie stężenie antybiotyku stosowana jest nawet na śluzówki oczu. Jest to też standardowe postępowanie w przypadku zmian skórnych Państwa córki i użycie antybiotyku w maści nie oznacza, że choroba jest poważna, o czym Państwa informowałam. Na koniec wspomnę, że zawsze staram się, by w gabinecie panowała przyjazna atmosfera a Pacjentów traktuję po partnersku, by czuli się swobodnie i mieli możliwość zadawania wszelkich pytań i podejmowania świadomych decyzji w sprawach zdrowia własnego lub ich podopiecznych.

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Adam Kowalczyk konsultacja ortopedyczna

  Konkretnie i na temat.Lekarz wysłucha i doradzi. Zalecone leczenie i wyjaśniony opis zdjęcia. Polecam.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Valentyna Mishenyova

  A ja nie jestem zadowolona. Kiedy zapytałam lekarkę jak długo mam przyjmować lek to usłyszałam, że do momentu poprawy nastroju. Dopytałam, ponieważ z tego co wiem lekowi trzeba dać więcej czasu, wtedy lekarka powiedziała że muszę brać 1,2,3 miesiące, co również jest niejasną odpowiedzią. Dopytałam ponownie i usłyszałam że minimum miesiąc muszę brać. Poza tym trochę czułam że lekarce się spieszy.

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Michał Kolasiński problem z kręgosłupem

  Ok Wizyta pomocna. Dużo informacji i dobry masaż. Na czas bez czekania i sympatycznie. Będzie kolejna wizyta.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Adam Kowalczyk

  Absolutnie nie dziwi mnie tyle pozytywnych opinii. Pan doktor bardzo miły. Spokojnie i cierpliwie odp na każde pytanie. Czułam się naprawdę komfortowo. Poświęca tyle czasu ile potrzebuje pacjent. Jestem pod wrażeniem. Polecam z całego serca.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Kowalczyk kontrola zlamania kostki bocznej

  Polecam Pana doktora. Miły, rzetelny, wszystko wyjaśnia, przyjmuje bez pośpiechu. Otwarty I przyjazny.

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Michał Kolasiński

  Juz po pierwszej wizycie widać, że Pan Michał to profesjonalista. Szybko i trafnie zdiagnozowana przyczyna dolegliwości i wdrożony "system naprawczy". Gorąco polecam tego Fizjoterapeute.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Michał Kolasiński uraz ręki/złamanie

  Polecam Pana Michała, profesjonalnie i rzetelnie zajął się ręką córki, po złamaniu. Wszystko dokładnie wytłumaczył i zalecił ćwiczenia, co przyspieszyło powrót ręki do sprawności. Pozdrawiam

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania