Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Kardio-Med

Sportowa 3

05-270, Marki, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dariusz Winek

  Kardiolog, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-OrdynatorskaUsługa: nadciśnienie tętnicze

   Bardzo kontaktowy i konkretny lekarz. Cierpliwie wysłuchiwał relacje pacjenta, zadawał dociekliwe pytania o dolegliwościach i samopoczuciu. Dokładnie zapoznał się z dokumentacją z wcześniejszych wizyt lekarskich. Jak na razie zapisane leki skutecznie obniżyli wysokość ciśnienia.
   Giga

  • K
   Lokalizacja: Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-OrdynatorskaUsługa: ból pleców

   Miła atmosfera i zainteresowanie pacjentem. Doktor nie miał problemu z pytaniami, dokładnie przeprowadził wywiad oraz wyjaśnił dalsze postępowanie. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Elżbieta Szczepanik

  Pediatra,

  • A

   Szacunek jaki mam wraz z mężem do Pani doktor jest nie do opisania :] , to właśnie dr Szczepanik przekonała naszego syna że lekarz nie gryzie. Tęsknimy, Michał zwłaszcza.

  • P

   Cudowny lekarz. Ogromnie zaangażowany w swoją pracę, z prawdziwym powołaniem. Ma cudowny kontakt ze swoimi małymi pacjentami. Antybiotyk podaje w ostateczności - kiedy nie ma już innego wyjścia. Dr Szczepanik posiada ogromną wiedzę, którą stale aktualizuje. Leczę u niej dwójkę swoich dzieci od urodzenia - to już ponad 8 lat jak nigdy się na niej nie zawiodłam - diagnozy trafne, leczenie skuteczne. Rodzic, który umie słuchać i jest otwarty na wiedzę, może wiele od Pani Doktor się nauczyć i tym skuteczniej leczyć swoje dziecko. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania