KaMiMED Zespół Psychiatrycznego Leczenia Środowiskowego

(4 opinie)

Informacje o placówce

Gabinety

KaMiMED Zespół Psychiatrycznego Leczenia Środowiskowego

Spółdzielcza 10

21-200 , Parczew , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Andrzej Chodacki

  Internista,

  • B
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Inny

   Fenomenalny Lekarz - pełen troski o pacjenta i przede wszystkim z ogromnym znawstwem tematu… Wizyta była doskonała pod względem merytorycznym - Pan Doktor wszystko wytłumaczył ze starannością na najwyższym poziomie a zlecone przez Niego leczenie okazało się bardzo skuteczne! Osobiście uważam że Pan Doktor Andrzej Chodacki zasługuje na złoty medal w kategorii „lekarz kardiolog zaangażowany w zdrowie pacjenta”!!! Konsultacja i proces leczenia u Pana Doktora to dla mnie niewątpliwie wielki zaszczyt bo jest - mówię to z pełnym przekonaniem - najlepszy!!! Uszanowanie Panie Doktorze i najlepsze życzenia - od serca dla serca…


 • Marek Franciszek Kamiński

  Psychiatra,

  • Ł
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Bardzo dobry lekarz. Wysłucha i wytłumaczy pacjentowi na czym polega choroba. Leczę się u tego Pana z alkoholizmu. A co najważniejsze widać efekty. Bardzo dobry kontakt tel.

  • M

   Wspaniały człowiek.Bardzo robry lekarz. Postawił mnie na nogi.Dzięki niemu normalnie funkcjonuje. Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta, zanim włącza leczenie przeprowadza obszerny wywiad ,jest w stalym kontakcie telefonicznym z pacjentem. Polecam!!!z calego serca!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu