KaMiMED Zespół Psychiatrycznego Leczenia Środowiskowego

(4 opinie)

Informacje o placówce

Gabinety

KaMiMED Zespół Psychiatrycznego Leczenia Środowiskowego

Spółdzielcza 10

21-200 , Parczew , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u KaMiMED Zespół Psychiatrycznego Leczenia Środowiskowego? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię
  Ł
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Franciszek Kamiński Inny

  Bardzo dobry lekarz. Wysłucha i wytłumaczy pacjentowi na czym polega choroba. Leczę się u tego Pana z alkoholizmu. A co najważniejsze widać efekty. Bardzo dobry kontakt tel.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Chodacki Inny

  Fenomenalny Lekarz - pełen troski o pacjenta i przede wszystkim z ogromnym znawstwem tematu… Wizyta była doskonała pod względem merytorycznym - Pan Doktor wszystko wytłumaczył ze starannością na najwyższym poziomie a zlecone przez Niego leczenie okazało się bardzo skuteczne! Osobiście uważam że Pan Doktor Andrzej Chodacki zasługuje na złoty medal w kategorii „lekarz kardiolog zaangażowany w zdrowie pacjenta”!!! Konsultacja i proces leczenia u Pana Doktora to dla mnie niewątpliwie wielki zaszczyt bo jest - mówię to z pełnym przekonaniem - najlepszy!!! Uszanowanie Panie Doktorze i najlepsze życzenia - od serca dla serca…


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Franciszek Kamiński

  Wspaniały człowiek.Bardzo robry lekarz. Postawił mnie na nogi.Dzięki niemu normalnie funkcjonuje. Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta, zanim włącza leczenie przeprowadza obszerny wywiad ,jest w stalym kontakcie telefonicznym z pacjentem. Polecam!!!z calego serca!


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Franciszek Kamiński

  Lekarz, który jest przeciwieństwem panującej powszechnie opinii o służbie zdrowia: " tylko bogaci mogą się leczyć .... (reszta w domyśle)". Zawsze gotowy udzielać pomocy i nie dzieli ludzi wg zasobności portfela, każdy - nawet ten najbiedniejszy i najmniej zaradny może liczyć na jego pomoc.
  Ten człowiek wie, po co jest LEKARZEM, a takich żadko się już spotyka. Jestem osobą, która doświadczyła i doświadcza dobroci tego lekarza. Dziękuję mu za to.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania