O nas

K2 Medical & Dental Clinic - Gdynia to kompleksowa placówka stomatologii, implantologii i chirurgi stomatologicznej. 

  • Stomatologia estetyczna i zachowawcza, endodoncja, protetyka, periodontologia, ortodoncja, chirurgia stomatologiczna i implantologia, stomatologia dziecięca 

  • Zaawansowane technologie: RTG, tomografia 3D, mikroskop w leczeniu kanałowym

  • Implanty od renomowanych producentów (Bego, Bicon, Dentsply Astra)

więcej O nas
Nasze specjalizacje
Pokaż wszystkie
chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna

chirurgia szczękowa

Chirurgia szczękowa

stomatologia

Stomatologia

stomatologia dziecięca

Stomatologia dziecięca

Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adres

Opinie o specjalistach (50)

50 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    W

    Najlepsza higienizacja, na jakiej byłem! Pani Justyna to stuprocentowa profesjonalistka. Zabieg wykonany bardzo dokładnie, sprawnie i bezboleśnie. Do tego super podejście do pacjenta i świetne porady i instruktaż higieny na koniec. Bardzo polecam, efekt wizualny po piaskowaniu przeszedł moje oczekiwania!

     • Justyna Zembrzuska higienizacja  • 

    Justyna Zembrzuska

    Bardzo dziękuję! Tak jak wspomniałam - odpowiedni instruktaż higieny to najważniejszy element higienizacji :)
    Staram się aby każdy mój Pacjent czuł się zaopiekowany :)
    Do zobaczenia na kontroli !


    J

    Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Korzystałam z usługi higienizacji oraz wybielania zębów i cały zabieg został wykonany na najwyższym poziomie. Pani higienistka wykazała się ogromnym profesjonalizmem, precyzją i dbałością o każdy szczegół:) Wszystko zostało dokładnie wyjaśnione, a sam zabieg przeprowadzony bardzo starannie i w komfortowej atmosferze.
    Na szczególne wyróżnienie zasługuje wysoka kultura osobista, nienaganna aparycja oraz niezwykle życzliwe i empatyczne podejście do pacjenta. Od pierwszej chwili czuć, że ma się do czynienia z osobą kompetentną i bardzo zaangażowaną w swoją pracę. Efekt wybielania przerósł moje oczekiwania, a zęby po higienizacji są idealnie oczyszczone. Zdecydowanie polecam i dziękuję!!!

     • Justyna Zembrzuska higienizacja  • 

    Justyna Zembrzuska

    Każda opinia jest dla mnie bardzo budująca i pokazuje mi jak ważne jest indywidualne podejście do każdego z Pacjentów ! Jest mi niezmiernie miło że ma Pani takie odczucia po wizycie u mnie :) pięknie dziękuję i zapraszam ponownie !


    M

    Pani Natalia to profesjonalistka, trudny zabieg przebiegł bardzo sprawnie.

     • lek. dent. Natalia Zuba leczenie kanałowe  • 

    O

    Pani doktor przyjęła pacjenta przed czasem, była bardzo zaangażowana i empatyczna, wyjaśniała i konsultowała sposób leczenia, który dotyczył cudzoziemca.

     • lek. dent. Natalia Zuba leczenie kanałowe  • 

    Z

    Córce nie chcą zbytnio same wypadać zęby, a stałe często się przebijają, więc wizyty u stomatologa ze względu na wyrwanie mleczaków są u mnie standardem. Przyznam, że wizyta u Pani Doktor była najlepsza jak do tej pory, konkretne, szybkie i stanowcze działanie, dzięki czemu córka nawet nie zdążyła się czegoś obawiać. Na pewno tu wrócimy :)

     • lek. dent. Martyna Mikulska  • 

    J

    „Było bardzo bardzo bardzo bardzo dobrze” - ocenia pacjentka lat 5. Fantastyczne podejście pani doktor do dziecka, wszystko w spokoju z uśmiechem ze strony całego personelu placówki.

     • lek. dent. Klaudia Jaszczerska (Stachecka)  • 

    J

    Córka zadowolona z wizyty. Ząb został usunięty w szybki i bezbolesny sposób. Polecamy

     • lek. dent. Martyna Mikulska Inny  • 

    K2 Medical & Dental Clinic - Gdynia

    Dziękujemy za miłą opinię i zaufanie! Bardzo się cieszymy, że córka jest zadowolona z wizyty u dr Martyny, a zabieg przebiegł szybko, sprawnie i bezboleśnie. Komfort oraz dobre samopoczucie naszych najmłodszych pacjentów są dla nas niezwykle ważne. Dziękujemy za polecenie i serdecznie pozdrawiamy cały Zespół K2 Medical & Dental Clinic:)


    N

    Bardzo polecam, wizyta przebiegła tak, jak powinna. Pani Justyna wytłumaczyła wszystko dokładnie.

     • Justyna Zembrzuska pakiet higienizacyjny  • 

    K2 Medical & Dental Clinic - Gdynia

    Dziękujemy za tak pozytywną opinię i polecenie! Bardzo się cieszymy, że wizyta przebiegła zgodnie z oczekiwaniami, a nasza higienistka Justyna dokładnie wszystko wyjaśniła i zadbała o komfort podczas zabiegu. Profesjonalizm oraz dobre samopoczucie naszych pacjentów są dla nas najważniejsze. Serdecznie dziękujemy za zaufanie i zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie cały Zespół K2 Medical & Dental Clinic:)


    S

    Zdecydowanie polecam tego dentystę każdemu, kto szuka fachowej i życzliwej opieki stomatologicznej.

     • lek. dent. Magdalena Rychert Stomatologia zachowawcza  • 

    K2 Medical & Dental Clinic - Gdynia

    Dziękujemy za tak miłe słowa i rekomendację! Bardzo się cieszymy, że wizyta u dr Magdaleny spełniła Pana oczekiwania oraz że nasza opieka została oceniona jako fachowa i życzliwa. To dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy:) . Dziękujemy za zaufanie i serdecznie zapraszamy ponownie!Pozdrawiamy cały Zespół K2 Medical & Dental Clinic:)


    M

    Do lekarza stomatologii Klaudii Jaszczerskiej zdecydowałem się udać w związku z koniecznością kanałowego leczenia górnej 6stki. Pełne leczenie zostało podzielone na dwie wizyty tydzień po tygodniu, było sprawne i konkretne - mimo młodego wieku lekarza czuć było pewność i doświadczenie. Od wyleczenia minął prawie miesiąc (początek lutego 26) i do chwili obecnej ząb nie przejawił niepokojących sygnałów. Polecam!

     • lek. dent. Klaudia Jaszczerska (Stachecka) leczenie kanałowe  • 

    K2 Medical & Dental Clinic - Gdynia

    Dziękujemy za tak szczegółową i pozytywną opinię oraz zaufanie okazane dr Klaudii Jaszczerskiej. Bardzo się cieszymy, że leczenie kanałowe przebiegło sprawnie, konkretnie i zgodnie z oczekiwaniami, a cały proces został dobrze zaplanowany i komfortowo rozłożony na wizyty. Szczególnie miło nam czytać, że profesjonalizm, pewność i zaangażowanie dr Klaudii zostały tak wysoko ocenione. Cieszymy się również, że ząb po leczeniu nie sprawia żadnych dolegliwości. Dziękujemy za polecenie i w razie potrzeby zapraszamy ponownie:)Pozdrawiamy serdecznie cały Zespół K2 Meical & Dental Clinic :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania