Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Inter-Medicus

Szwedzka 27

30-315 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Janusz Szmuksta

  Reumatolog, Internista,

  • M

   Nie mam wiedzy, żeby ocenić kompetencje natomiast ilość badań jaka została zaordynowana wykraczała daleko poza ogólnie przyjęty standard.
   Szacun

  • K

   To jest naprawdę bardzo dobry specjalista i wspaniały człowiek.
   ```
   Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
   ```


 • Stefan Mokrzycki

  Psychiatra,

  • B

   Lekarz sędziwego wieku, przeciwnik leków psychotropowych, luźna atmosfera, jednak nie każdemu taka może odpowiadać... Zna się na leczeniu w miarę dobrze, jednak technika idzie do przodu, a poglądy na pacjenta ma staroświeckie. Większość osób do niego przychodzących to też ludzie sędziwi, dla młodego z problemami "współczesnymi" odpada, przykładowo dla niego fobia społeczna jest co najmniej śmieszna i nie traktuje tego na poważnie.


 • Tadeusz Rachel

  Laryngolog,

  • P

   Przyszłam,że skierowaniem od lekarza rodzinnego,pani w rejestracji powiedziała "nie dzisiaj",poszłam pod gabinet i po podaniu skierowania,usłyszałam prosze poczekać,Zostałam przyjeta,zbadana,dostałam leki .Rzeczowo,konkretnie.Po to chodzę do lekarza.

  • P

   Wierzę,że ten Pan posiada umiejętności wymagane od lekarza, by pomóc dzieciom z problemem laryngologicznym, nie posiada jednak cierpliwości, ani serca. Przy mnie krzyczał i szarpał moim małym dzieckiem, już wcześniej przerażonym z powodu braku podejścia. Nigdy wcześniej nie widziałam u niego tak wystraszonych oczu. Ja sama nie mogłam nic zrobić, nie chciałam przedłużać tego stresu, świadkami zachowania Pana była pielęgniarka i mój mąż który grzecznie zwrócił uwagę na zachowanie lekarza.Lekarz oburzony reakcją męża twierdzi ,że jest fachowcem oraz jako jedyny w Krakowie posiada sprzęt do przeprowadzania tego badania lecz to nieprawda gdyż moje dziecko przeszło to badanie jeszcze w szpitalu na Prokocimiu. Nigdy więcej nie dopuszczę do drugiego takiego szoku psychicznego jakiego mój syn doświadczył. Z całego serca proszę Pana Rachel aby swojego" FACHU " nie ograniczał tylko do wiedzy i doświadczenia gdyż "FACH" to również podejście do pacjenta a szczególnie tak delikatnego jakim są dzieci.

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Wacław Szaroma

  Neurolog,

  • B

   Najwspanialszy lekarz pod słońcem. Profesjonalista w każdym calu, mający wielkie serce dla swoich pacjentów. Leczę się u doktora od ponad 10 lat. Bez cienia przesady mogę powiedzieć, że uratował moje zdrowie.


 • Krystyna Woźnowska

  Psychiatra,

  • A

   Bardzo słabo. Zmieniłam lekarza na Dr Woźnowską kilka miesięcy temu i bardzo tego żałuję. Jej podejście okazało się bardzo małostkowe, większość czasu podczas badania spędzała na komentowaniu mojego wyglądu zewnętrznego (tatuaże i kolczyki), przy okazji dając mi odczuć pogardę z tego powodu.
   Ignorowała moje prośby o powolne odstawienie farmakologii, które pojawiały się od paru miesięcy, uparcie przepisując mi cały czas te same leki. Bardzo nieprzyjemna w kontakcie.


 • Teresa Sewiło

  Psycholog,

  • A

   Bardzo przyjemna doktor. Otwarta, pełna zrozumienia. Nie stroni od szczerej opinii, zamiast słodzić, byleby odwalić wizytę. Zaangażowana i bardzo profesjonalna.


 • Wiesław Pędziwiatr

  Chirurg, lek.

  • Bardzo dobry fachowiec, mnie operował pęcherzyk żółciowy laparoskopowo - żadnych problemów, gładko i stosunkowo bezboleśnie. Jak miałabym raz jeszcze wybierać to tylko ten lekarz. Uśmiechnięty, pomocny, otwarty na pacjenta. Pozdrawiam Pana Doktora

  • jestem 4 tygodnie po operacji przepukliny. Lekarz wydaje się całkiem ok. Po 4 tygodniach stwierdzam, że operacja przeprowadzona dobrze. Lekarz godny polecenia, widać duże doświadczenie tego lekarza i pewność. Ja polecam bo czuje się bardzo dobrze i generalnie nie ma co narzekać :)

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Wiesław Jarzynowski

  Chirurg,

  • A
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "INTER-MEDICUS"

   Lekarz niezainteresowany pomocą pacjentowi, wszystko robił pobieżnie. Mimo ciągłego bólu w nodze (skręcenie kolana w wyniku wypadku), trudności z chodzeniem nie chciał mnie skierować na fizjoterapię. Stwierdził, że wystarczy zginanie nogi w wannie z ciepłą wodą. Nie zostałam poinformowana, że już w trakcie noszenia gipsu i ortezy powinnam zacząć rehabilitację, np. w postaci ćwiczeń ekscentrycznych, magnetronika. Dopiero po zmianie lekarza zostałam prawidłowo poprowadzona, jednak zaniedbania z pierwszych 3 miesięcy po wypadku są nadal odczuwalne i teraz, po ponad roku od wypadku, nadal zmagam się z bólem kolana, nierozpoznaną przez tego lekarza chondromalacją oraz bolącymi mięśniami całej nogi w wyniku ich zwiotczenia i częściowego zaniku. Nie polecam.


 • Małgorzata Ryś

  Chirurg, Chirurg Dziecięcy,

  • E
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "INTER-MEDICUS"

   Bardzo miła Pani doktor, ze świetnym podejściem do dzieci. Postawioną diagnozę oraz wszystkie zalecenia spokojnie wytłumaczyła (co jest istotne dla zdenerwowanego rodzica małego dziecka). Polecam.


 • Urszula Kochana

  Laryngolog,

  • K
   Lokalizacja: ZUM M-P-K

   W moim odczuciu bardzo fachowa Pani doktor. Przyszłam do niej z rtg zatok, dokładnie opisałam co się dzieje. Mimo, że wcale nie wiedziałam, że jest to konieczność wyciągnęła mi też zalegającą woskowinę z ucha, po czym zdecydowanie polepszyło mi się słyszenie. Czułam się odpowiednio zaopiekowana i zdiagnozowana, p. doktor odpowiedziała na moje wszystkie pytania i wątpliwości.

  • A
   Lokalizacja: ZUM M-P-KUsługa: problemy z zatkanym nosem i chorymi zatokami

   Od dawna borykałam się z problemem zatkanego nosa, od dwóch lat notorycznie choruję na zatoki. Odwiedziłam czterech innych laryngologów, każdy jak jeden mąż upierał się przy nieujawnionej jeszcze alergii. Nawet badania alergologiczne, na których było potwierdzone, że alergii nie mam nie skutkowały jako potwierdzenie moich słów.
   Pani doktor zaprosiła mnie do swojego gabinetu i rzeczowym tonem zapytała z czym przychodzę. Opowiedziałam więc swoją historię, pani słuchała uważnie, zajrzała do nosa, do gardła, wypytała o szczegóły i wyjaśniła bardzo rzetelnie co mi dolega. Na każde moje pytanie, nawet związane z inną dziedziną odpowiadała bardzo dokładnie i jasno. Dostałam odpowiednie skierowania, leki oraz plan działania w związku z moją chorobą. Jeszcze żaden lekarz nie potraktował mnie tak profesjonalnie, fakt pani doktor jest bardzo rzeczowa i może sprawiać wrażenie osoby oschłej, ale mimo to była bardzo miła i pomocna.
   Jest to laryngolog, którego jak najbardziej będę polecać dalej, bo wszyscy czterej poprzedni mieli mnie głęboko w poważaniu i nikt nie potraktował mojego przypadku tak rzetelnie, w końcu jest szansa, że zacznę oddychać jak zdrowa osoba i skończą się zapalenia zatok.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania