Integra Pracownia Psychoterapii i Psychoedukacji

(3 opinie)

Pracownia Psychoterapii i Psychoedukacji Integra w Białymstoku jest prywatną placówką kliniczną. Tworzą ją psycholodzy, psychoterapeuci i psychiatrzy z wieloletnim doświadczeniem terapeutycznym. Swoj... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Integra Pracownia Psychoterapii i Psychoedukacji

ul. Warszawska 34, III piętro

Białystok , podlaskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Pracownia Psychoterapii i Psychoedukacji Integra w Białymstoku jest prywatną placówką kliniczną. Tworzą ją psycholodzy, psychoterapeuci i psychiatrzy z wieloletnim doświadczeniem terapeutycznym. Swoje doświadczenia zdobywali w wielu placówkach i ośrodkach związanych z oświatą i służbą zdrowia.
Oprócz psychoterapii pracownicy Integry prowadzą również działalność szkoleniową, warsztaty rozwoju oraz działania edukacyjne.
Skład zespołu:
psycholog Barbara Żukowska - kierownik zespołu
psycholog Małgorzata Chojnowska,
psychoterapeuta Wioletta Kujawa,
psychoterapeuta Katarzyna Dallemura,
psychoterapeuta Krystyna Wysocka,
psycholog Małgorzata Charkiewicz,
psycholog Elżbieta Bakun,
psychoterapeuta Katarzyna Renczyńska,
psychoterapeuta Iwona Kiercul
psycholog dziecięcy Katarzyna Kaczyńska.
Współpracujemy z lekarzami psychiatrami: Dorotą Łaguną i Izabelą Niemirą.

Badania

 • konsultacje psychologiczne i psychiatryczne, konsultacje psychologa dziecięcego

Choroby

 • depresja, nerwice, natręctwa, zaburzenia emocjonalne, bezsenność, problemy z odżywianiem (anoreksja, otyłość), dolegliwości psychosomatyczne (duszności, bóle głowy i brzucha, wahania nastroju, objawy kardiologiczne i inne), kryzysy rozwojowe, trudności wychowcze, problemy małżeńskie i rodzinne

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Barbara Żukowska

  Psycholog,

  • P
   Lokalizacja: Integra Pracownia Psychoterapii i PsychoedukacjiUsługa: Inny

   Do Pani Żukowskiej trafiłam jako młoda dziewczyna. Z początku - przez jakies parę lat - wszystko układało się dobrze. Do czasu, gdy pewnego razu zaczęłam się zwierzać z pewnej bardzo przykrej sytuacji, powiedzmy że chodziło o toksyczną przyjaźń. Ja, wtedy bardzo młoda jeszcze osoba, miałam może 21-22 lata, zupełnie nie radziłam sobie z tym kryzysem. Zamiast usłyszeć, nie wiem słowa wsparcia, otuchy, usłyszałam od Pani Żukowskiej że może moja toksyczna znajoma miała rację. Zakończyłam spotkania, bo nie mogłam już powierzać mich zmartwień i problemów komuś kto nie wykazuje żadnych oznak empatii człowiekowi po którym widać że jest załamany. Dodam tylko, że okupiłam to ciężkim załamaniem nerwowym, z którym zmagalam się około dwóch lat. Nie ufam już tego typu instytucjom. Nie wątpię że Pani Żukowska posiada odpowiednie wykształcenie aby prowadzić spotkania, empatii jednak brak a niektórzy cierpią potem całe życie. Nie polecam, jeśli szuka się ciepłej, wyrozumiałej osoby, która wesprze w zmaganiach z problemami.

  • Profesjonalna i życzliwa terapeutka z fajnym poczuciem humoru. Polecam każdemu kto szuka pomocy i chce faktycznie coś zmienić w swoim życiu :-)
   Jerzy K.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania