Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

INSTYTUT ZDROWIA MEDICALL
Wojska Polskiego 77, 97-300 Piotrków Trybunalski
INSTYTUT ZDROWIA MEDICALL logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (67)

Ogólna ocena

  Ł
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Sławomir Glinkowski Inny

  Także podzielę się opinią na temat Dr. S.Glinkowskiego.
  Na wstępie zacznę że szukałem leczenia torbieli włosowatej najlepiej metodą laserową ( mało inwazyjną ). Natrafiłem na stronę www w/w Dr. Sprawdziłem opinie na znanylekarz.pl i właśnie one przekonały mnie na umówienie się na wizytę. Na wizycie Lekarz obejrzał oraz zrobił USG torbieli. Dokładnie wytłumaczył mi stan mojej torbieli ( niestety nie nadawała się na laser ). W trakcie spotkania Dr. Glinkowski dobrał i teraz już wiem w 1000% odpowiednią metodę usunięcia mojej torbieli (BASCOM2). Po zabiegu chirurgicznym wizyty u Dr. oraz kontakt telefoniczny jest bezproblemowy. Prowadzi i tłumaczy co należy robić aby szybko zagoić ranę. Dziś od zabiegu minęło 1,5 miesiąca i mój komfort psychiczny i fizyczny jest doskonały. Dzięki niemu nawet minął mi strach przed szpitalem :-)
  Widać że człowiek leczy z powołania i ma ogromna wiedzę popartą doświadczeniem. Bezpośrednio przekazuje info. na każdym etapie co w mojej opinii jest kluczowe.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Sławomir Glinkowski Inny

  Witam,
  W końcu lutego podczas wizyty u Dr Glinkowskiego, po przeprowadzonych badaniach, okazało się, że jest podejrzenie nowotworu odbytnicy. Pan Doktor niezwłocznie skierował mnie do szpitala na dalsze badania i okazało się, że w organizmie „rozgościł się” złośliwy rak odbytnicy z przerzutem do wątroby. Po koniecznej chemioterapii i radioterapii przyszedł czas na zabieg operacyjny, przeprowadzony w sposób perfekcyjny. Przez cały okres leczenia od wstępnej diagnozy do końcowej operacji i w czasie rekonwalescencji Dr Glinkowski informował mnie, rozmawiał i rozwiewał wszelkie wątpliwości. Operacja przebiegła bardzo sprawnie, rany szybko się zagoiły bez większych problemów i bólu. Przede mną jeszcze chemioterapia, ale jestem nadal pod opieką dr S. Glinkowskiego. Z czystym sumieniem mogę polecić takiego chirurga, bardzo uprzejmy i empatyczny, pełen profesjonalizm i zaangażowanie.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Sławomir Glinkowski Inny

  Brawo powróciła wiara w lekarzy, po 13 latach zaniedbania zgłosiłam się wkoncu do Pana doktora-diagnoza hemoroidy krwawiące stopnia IV naprawdę paskudna sprawa. Pełny profesjonalizm, bez zbędnych ceregieli wyłożone co i jak trzeba zrobić i to czego się nie spodziewałam empatia, zaangażowanie, chęć pomocy czy sobie wyobraźcie w dzisiejszych czasach. Pan doktor pozbył mnie moich naprawdę dużych problemów w sposób sprawny, szybki a przede wszystkim swoim profesjonalnym podejściem nie krępujący. Szczerze polecam jeżeli ktokolwiek ma problem lepiej nie czekać tak długo jak ja iść do doktora dopóki problem jest mały i naprawdę nie ma się czego wstydzić. Sprawny, profesjonalny, zaangażowany to przymioty określające Pana doktora. Dziękuję jeszcze raz.

  P
  Profil zweryfikowany
  Marek Mądry Inny

  Pan doktor dokładnie zbadał córkę. Przy tym był miły i delikatny. Udzielił pomocy, odpowiedział na wszystkie pytania. Bardzo polecam.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Barbara Szpak Inny

  Pani Doktor bardzo miła ,empatyczna do mojego dziecka.

  B
  Profil zweryfikowany
  lek. Barbara Szpak Inny

  Wizyta była żenująca. Od razu pretensje, i uwaga " ja nie mam czasu Pani teraz zbadać" to przepraszam po co wizyta. Pani lekarz najwyraźniej mocno niezadowolona zże musi przyjmować pacjentów. Rozumiem że to laryngolog ale po co wrzeszczy w czasie rozmowy. Szkoda czasu i brak pomocy. Bardzo zła postawa lekarza.

  P
  Profil zweryfikowany
  Elżbieta Stępień Inny

  Również nie polecam Pani doktor i zgadzam się z poprzednimi negatywnymi opiniami. Zupełny brak empatii, nie czułam się komfortowo na wizycie, miałam wrażenie, że Pani doktor się spieszy i nie ma czasu ani chęci odpowiedzieć na moje pytania bądź wyjaśnić wątpliwości. Informacji według Pani doktor mam sobie sama szukać w internecie. Wizyta w pośpiechu.

  B
  Profil zweryfikowany
  Marek Mądry Inny

  Pan doktor podszedł do mojej dolegliwości ze zrozumieniem i fachowościa. Zlecił dodatkowe badanie. Wykluczył zapalenie zatok i skierował do alergologa. Bardzo dobrze poprowadzona diagnostyka.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Anna Wiernik Inny

  Wreszcie lekarz, który mi pomógł z moimi problemami, które mam od lat.
  Ciągłe przeziębienia kilka razy w roku. Interniści głównie mi mówili, że mam dbać o siebie. Plus też dla pewnego laryngologa, który dokładnie mnie zbadał i jasno określił, że to sprawa dla alergologa.
  Nadal jestem poddatny na przeziębienia, grypy, ale taka moja "uroda" i wiem co robić, żeby było lepiej.
  Ponadto przez lata interniści, jak im mówiłem, że ciągle kaszle, bagatelizowali ten problem oraz mówili też, że mało wody wypijam. Pani dr Wiernik od razu zaleciła mi badanie spirometrem i wyszła astma oskrzelowa. Dzięki przepisywanym lekom, nie kaszle już non stop - co było dla mnie wstydliwe oraz mogłem wrócić do treningów, bez jakiś niepotrzebnych przerw w trakcie, bo duszność mnie łapała.
  Pozdrawiam i polecam tego lekarza!!

  P
  Profil zweryfikowany
  Elżbieta Stępień Inny

  Zdaję sobie sprawę że w Piotrkowie trudno o dobrego ginekologa, ale mimo to radzę szukać kogoś innego. Zupełny brak zainteresowania historią choroby. Badanie krótkie, bez wyjaśnień. Pani Doktor nawet nie zaproponowała badania USG mimo że zgłaszałam wcześniejsze problemy z zastojami w macicy. Wychodząc z gabinetu wiedziałam że muszę się umówić na wizytę do innego lekarza bo po tej wizycie absolutnie nie miałam poczucia że zostałam zbadana. Zdecydowanie potwierdzam wszystkie negatywne opinie.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania