Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

INSTYTUT ZDROWIA MEDICALL

Wojska Polskiego 77

97-300 , Piotrków Trybunalski , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Barbara Szpak Inny

  Wizyta była żenująca. Od razu pretensje, i uwaga " ja nie mam czasu Pani teraz zbadać" to przepraszam po co wizyta. Pani lekarz najwyraźniej mocno niezadowolona zże musi przyjmować pacjentów. Rozumiem że to laryngolog ale po co wrzeszczy w czasie rozmowy. Szkoda czasu i brak pomocy. Bardzo zła postawa lekarza.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Elżbieta Stępień Inny

  Również nie polecam Pani doktor i zgadzam się z poprzednimi negatywnymi opiniami. Zupełny brak empatii, nie czułam się komfortowo na wizycie, miałam wrażenie, że Pani doktor się spieszy i nie ma czasu ani chęci odpowiedzieć na moje pytania bądź wyjaśnić wątpliwości. Informacji według Pani doktor mam sobie sama szukać w internecie. Wizyta w pośpiechu.

  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Mądry Inny

  Pan doktor podszedł do mojej dolegliwości ze zrozumieniem i fachowościa. Zlecił dodatkowe badanie. Wykluczył zapalenie zatok i skierował do alergologa. Bardzo dobrze poprowadzona diagnostyka.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Wiernik Inny

  Wreszcie lekarz, który mi pomógł z moimi problemami, które mam od lat.
  Ciągłe przeziębienia kilka razy w roku. Interniści głównie mi mówili, że mam dbać o siebie. Plus też dla pewnego laryngologa, który dokładnie mnie zbadał i jasno określił, że to sprawa dla alergologa.
  Nadal jestem poddatny na przeziębienia, grypy, ale taka moja "uroda" i wiem co robić, żeby było lepiej.
  Ponadto przez lata interniści, jak im mówiłem, że ciągle kaszle, bagatelizowali ten problem oraz mówili też, że mało wody wypijam. Pani dr Wiernik od razu zaleciła mi badanie spirometrem i wyszła astma oskrzelowa. Dzięki przepisywanym lekom, nie kaszle już non stop - co było dla mnie wstydliwe oraz mogłem wrócić do treningów, bez jakiś niepotrzebnych przerw w trakcie, bo duszność mnie łapała.
  Pozdrawiam i polecam tego lekarza!!

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Elżbieta Stępień Inny

  Zdaję sobie sprawę że w Piotrkowie trudno o dobrego ginekologa, ale mimo to radzę szukać kogoś innego. Zupełny brak zainteresowania historią choroby. Badanie krótkie, bez wyjaśnień. Pani Doktor nawet nie zaproponowała badania USG mimo że zgłaszałam wcześniejsze problemy z zastojami w macicy. Wychodząc z gabinetu wiedziałam że muszę się umówić na wizytę do innego lekarza bo po tej wizycie absolutnie nie miałam poczucia że zostałam zbadana. Zdecydowanie potwierdzam wszystkie negatywne opinie.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Elżbieta Stępień Inny

  Nie polecam wizyty u Pani Doktor chyba, że komuś nie przeszkadza oceniające traktowanie i z patrzenie z góry. Wzdychanie i przewracanie oczami na każde pytanie to nie to czego oczekuje pacjentka, a jeżeli uzyskamy już odpowiedź od Pani Doktor to jest ona arogancka i brak w niej konkretnych informacji. Badanie przeprowadzone w sposób pośpieszny i dość bolesny. Pani Doktor nawet nie zamierzała mi wykonać usg, ale została niejako do tego zmuszona gdyż dokonałam już za nie opłaty w recepcji co również zostało przyjęte zirytowaniem. Przyszłam do Pani Doktor z konkretnym problemem, który został rozwiązany w sposób doraźny, dopiero wizyta u innego specjalisty pozwoliła znaleźć źródło problemu i wdrożyć odpowiednie leczenie. Stanowczo odradzam.

  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Wiernik Inny

  Wspaniały lekarz,widoczne jest duże zaangażowanie, rzetelność u Pani Doktor i profesjonalizm.Jeszcze raz dziękuję!:)

  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Sławomir Glinkowski Inny

  W związku z problemami "od pupy strony" ( hemoroidy IV st.) i po zbyt dłuuugim czasie zastanawiania się...zdecydowałem się na wizytę u dr Glinkowskiego... teraz wiem że to był błąd.... mogłem umówić się o wiele wcześniej :)) to naprawdę najlepszy chirurg/ proktolog w Piotrkowie Tryb. -potwierdzam pozytywne komentarze innych " wstydliwych" - jest pomocny, wzbudza zaufanie, zaangażowany, potrafi rozmawiać z pacjentem na wstydliwy poniekąd temat - chętnie odpowiada na pytania i widać że ma wielką wiedzę, po prostu profesja w każdym calu :) wcześniejsze badania a następnie operacja wykonana oczywiście przez Pana Dr. oraz jego zalecenia spowodowały że powoli znikają problemy i wracam do normalności.
  Moja rada- jeśli zaczyna Ci się coś dziać w "tamtym" miejscu to nie wstydź się i im szybciej tym lepiej - umów się na wizytę koniecznie do pana dr Glinkowskiego a uwierz mi że "nie taki diabeł straszny jak go malują" - lekarz- super człowiek- badania - do przeżycia. Panie Sławku - dziękuję i do zobaczenia :))

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jarosław Remisz Inny

  Jak najbardziej polecam doktora Remisza żałuje że nie dowiedziałam się o nim wcześniej !
  Rozwiał moje wszelkie wątpliwości i obawy.
  Odpowiedział na każde zadane pytanie.
  Polecam z czystym sercem !

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Monika Bobrowska - Korzeniowska Inny

  Potwierdzam wszystkie opinie które tutaj są. Cudowny lekarz. Jeszcze nigdy nie spotkałam się u lekarza z takim zaangażowanie, takim podejściem do dziecka i do leczenia.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania