Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc
prof. Jana Rudnika, 34-700 Rabka-Zdrój
Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (15)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Anna Szopa-Tyszecka Inny

  Jestem pod kontrolą lekarską u Pani doktor, lepiej nie mogłam trafić. Zaangażowanie, profesjonalizm.

  K
  Profil zweryfikowany
  Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc Inny

  Lekarz bardzo miły z odpowiednim podejściem do pacjenta, godny zaufania, oraz dużą wiedzą w zakresie pulmonologii - bardzo dobry specjalista ws. mukowiscydozy. Serdecznie polecam.

  W
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Piotr Rudziński Inny

  Panie Doktorze, dziękuję za czujność, uważność, szybkie pokierowanie do szpitala przy Płockiej w Warszawie, za usunięcie przerzutów nowotworowych z płuc i to w taki sposób, że w zasadzie od razu byłem nówka sztuka. Najwyższa klasa. Jestem Panu bardzo wdzięczny.

  K
  Profil zweryfikowany
  Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc Inny

  Leczę się w przychodni na płockiej od 15 lat.... I tyle lat właśnie znam panią doktor! Jest bardzo konkretna i rzeczowa... Nie traci czasu na rozmowy o niczym. Wyjaśnia wszystko i mówi wprost jak jest i co cię czeka w przebiegu choroby. Bardzo lubię spotkania z panią doktor żałuję tylko ,że w ostatnich latach tak trudno się dostać na wizytę w przychodni!

  J
  Profil zweryfikowany
  Jacek Piotr Kołakowski Inny

  Byłam cztery razy zapisana na wizytę z czego jeden raz nie było lekarza nikt mnie nie raczył powiadomić a odległość 70 km czas i koszty podróży .Na wstępie poinformowałam lekarza ze chora jestem na astmę oskrzelową biorę lek rozkurczowy berotec N 100 lecz choroba tak się nasiliła że to nie pomaga mam częste napady duszności i silny ból w klatce piersiowej .na pierwszej wizycie lekarz zlecił badanie styronometri i stwierdził że nic niepokojącego nie widzi ,nie bierze w ogóle pod uwagę co mówi pacjent.zlecił prześwietlenie i badanie krwi i stwierdził że wyniki są dobre i nic mi nie dolega leku na astmę nie przepisze bo jest drogi ??? i jeżeli rzeczywiście cierpię na astmę to mam to udokumentować mówię że choroba trwa 47 lat i jest to nie możliwe aby zdobyć dokumenty potwierdzające jednak lekarza to nie interesuje ???? prosiłam żeby powtórzył badanie bo duszę się to zlecił następne badanie stynorometrii lecz powiedział żeby się nie zapisywać na wizytę odczytać nie chciał ,stwierdził że nie ma czasu ?? Pozostawił mnie bez pomocy a jeżeli jest lekarzem pulmonologiem to wie co to jest nie móc oddychać

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Piotr Rudziński Inny

  Wizytę u tego lekarza ciężko nazwać konsultacją. W 40 minut przyjął 20 osób. Zero wyjaśnień , pospiesznie z okazaniem dokumentów choroby . Nie wiem jakim jest chirurgiem ale konsultacje szczerze odradzam. Dokładnie moja wizyta wyglądała tak , dałem dokumenty dotyczące choroby ,po czym pan Rudziński zapytał czy wyrażam zgodę na operację. Bez żadnych wyjaśnień ! Zapytałem dlaczego potrzebna jest operacja , nie miałem nawet postawionej żadnej diagnozy. W odpowiedzi usłyszałem "a to pan nie wie ?!" , Nie wiem bo przyszedłem z wynikami badań na konsultację, chciałbym się dowiedzieć co mi jest . "Jak pan nie wie to pan wraca do tego co pana tu skierował" i tak się zakończyła moja wizyta. Ogólnie coś strasznego , zmarnowany czas(na dojazd 100km , wizyta trwała minutę) i niesmak , Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  I
  Profil zweryfikowany
  Anna Szopa-Tyszecka Inny

  W dniu dzisiejszym pierwszy raz byłam na wizycie u Pani Doktor, jestem bardzo mile zaskoczona. Pani Doktor skupiona była tylko na pacjencie, przeprowadziła szczegółowy wywiad, nie tylko z swojej dziedziny ogólny stan zdrowia . Rzeczowa i konkretna każdej kwestii. Bardzo duży profesjonalizm, z całego serca polecam i dziękuję!

  K
  Profil zweryfikowany
  dr Sebastian Winiarski Inny

  Pan szybko i skutecznie ocenił problem, prowadził biopsiję, skierował na leczenie. Bardzo uczciwie i uprzejmie wytłumaczył szczegóły o tym co było zrobione podczas biopsiji i wytłumaczył następne kroki. Jestem bardzo wdzięczna!

  B
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Piotr Rudziński

  Mam bardzo dobre zdanie o doktorze. W sierpniu operował moją mamę. Najpierw diagnozował. Wszystko poszło sprawnie. Kontakt z doktorem dobry. Lekarz kompetentny, rzeczowy i konkretny. Jak najbardziej polecam.

  A
  Profil zweryfikowany
  Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc zwłóknienie płuc

  Bardzo profesjonalny lekarz, indywidualne podejście. Prawdziwy lekarz z powołania. Diagnoza innych lekarzy 3 miesiące życia. W pierwszej wizycie okazuje się , że na płucach są blizny po wcześniejszych infekcjach, a nie guzy czy zwłóknienia płuc. Badania potwierdziły, że nic złego się nie dzieje.Kilka lat po diagnozie i życie jest nadal piękne. Super dziękuję, że mogłem spotakac tak wybitnego specjalistę na swojej drodze!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania