Ikmed

(2 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Ikmed

Sowińskiego 8

99-300 , Kutno , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

3.5

Ogólna ocena
2 opinie

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Halina Kaleta-Wiercioch nawracające infekcje gardła

  Pani Doktor jest specjalistą wysokiej klasy, jak czegoś nie jest pewna konsultuje z z innymi specjalistami. Bardzo mi się to podoba gdyż nikt z nas nie jest omnibusem i nie zawsze objawy wskazują jednoznacznie na daną chorobę. Nigdy nie podaje antybiotyku bez potrzeby. Leczę u Pani Doktor już drugie dziecko i jestem bardzo zadowolona z tego, że własnie do niej trafiłam!

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Halina Kaleta-Wiercioch

  W grudniu zeszłego roku zmieniłam przychodnię i Panią doktor córki na Panią doktor Halinę Kaletę-Wiercioch i to była jedną z najlepsZych decyzji.Pani doktor z doświadczeniem, nie panikująca,przystępną,fantastycznie można z nią porozmawiać,wszystko wytłumaczy jeśli się chcę,potrafi zaplanować leczenie długotrwałe.Moją córkę "uzdrowiła",mała ma teraz odporność i ustawione dwa leki antyalergiczne dzięki czemu skończy zerówkę w normalnym trybie.
  Nigdy nie widziałam Pani doktor krzyczacej czy zdenerwowanej,to wprost niewyobrażalne. Zawsze jest miła i uśmiechnięta,a moje dziecko bardzo ją lubi bo z jednej strony ma należny szacunek do niej jako do Pani doktor,a z drugiej czuję się jak u dobrej,mądrej cioci która bardzo ciepło traktuje dzieci i rodziców. Polecam ją z całego serca!

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania