Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszych specjalistów. Razem tworzymy zespół złożony z przyjaciół i rodziny, tak dobrany, aby tworzona przez nas atmosfera i umiejętności zawodowe pozwoliły czuć się Państwu u nas swobodnie, ale co najważniejsze bezpiecznie.
Gwarantujemy Państwu profesjonalne usługi i pełne zrozumienie oraz dyskrecję.
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (113)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Iwona Szczupacka-Wieczorek konsultacja ginekologiczna + cytologia

  Fenomenalna specjalistka. Kompetencja, rozwaga i uważność na najwyższym poziomie. Pani doktor wręcz uratowała mi życie przez dobranie odpowiedniego leczenia. Korzystam z konsultacji od wielu lat, wizyta nigdy nie jest dla mnie stresem. Zawsze otrzymuje pomoc i psychiczne wsparcie. A ten spokój Pani doktor - nie do przecenienia. Polecam każdej kobiecie Panią doktor z czystym sumieniem.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dorota Bystrzanowska Inny

  Pani Dorota ewidentnie miała swój baaaaardzo zły dzień, poczułem, że w ogóle nie chciała ze mną rozmawiać. Komunikacja i zaangażowanie na poziomie bliskim zerowego. Wypisała receptę na lek którego nie ma w całym kraju ani w hurtowniach (popularna wyszukiwarka leków też nie pomogła :-) . Tak więc zadzwoniłem z prośbą o zmianę recepty na inną i .... zostałem olany wiec musiałem iść do innego dermatologa i zapłaci kolejny raz.

  G
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Iwona Szczupacka-Wieczorek konsultacja ginekologiczna + cytologia

  Bardzo polecam Panią Doktor. Bardzo delikatna podczas badania wszystko wyjaśniła jak miałam jakieś wątpliwości. Wspaniały lekarz dzięki któremu wkoncu przelałam strach przed wizytami u ginekologa.

  T
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Zbigniew Czyrny USG narządu ruchu

  Szybka i trafna diagnoza. Trafna metoda leczenia oraz pomoc w doborze ortezy. Bez zbędnego komentowania i oceniania. rzeczowe odpowiedzi na zadane pytania.

  D
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dorota Bystrzanowska Wizyta

  Do Pani Doktor trafiłam z polecenia innego specjalisty - profesora. Po zebraniu wywiadu i przeprowadzeniu szczegółowej diagnostyki Pani Doktor przedstawiła konkretny plan leczenia, który został zrealizowany w kilku etapach i był skuteczny. Na każdym etapie wszystkie procedury zostały mi wyjaśnione, a zabiegi przeprowadzone w sposób profesjonalny z zachowaniem zasad aseptyki. Zdecydowanie polecam tego Specjalistę. Pani Doktor jest osobą konkretną, którą cechuje indywidualne podejście do pacjenta.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dorota Bystrzanowska konsultacja dermatologiczna

  Przyszedłem do Pani Doktor z dwiema zmianami skórnymi na dłoniach. Pani Doktor stwierdziła, że wymagane będzie zrobienie USG tych zmian, żeby je zdiagnozować i ewentualnie zalecić stosowny zabieg medycyny estetycznej. Badanie USG najpierw miało się odbyć w High Med, ale gdyby nic nie wykazało, Pani Doktor zapewniła, że wskaże mi odpowiednią placówkę, która się tym zajmuje. Faktycznie pierwsze USG nic nie wykazało dla pierwszej zmiany, a druga w ogóle nie została zbadana, gdyż nie było odpowiedniego do tego sprzętu. Wyniki zostawiłem w placówce, żeby trafiły do Pani Doktor. Niestety, jedyna informacja zwrotna jaką otrzymałem to "Nie ma konieczności dalszego postępowania dermatologicznego". Napisałem maila o udzielenie jakiegoś szerszego komentarza, ale nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Poniosłem koszty wizyty oraz badania USG i w zasadzie niczego się nie dowiedziałem.

  B
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Zbigniew Czyrny USG narządu ruchu

  Zdecydowanie polecam! Przed laty dzięki badaniu u dr Czyrnego poznałam przyczynę bólu barku, z którym mierzyłam się od dłuższego czasu. Pozwoliło to wdrożyć skuteczne leczenie. Wróciłam po upadku z bolącym kolanem i ponownie się nie zawiodłam. Dokładne badanie w różnych pozycjach, czytelny, szczegółowy opis badania, jasne zalecenia. Wizyta odbyła się punktualnie i przebiegała w dobrej atmosferze.

  E
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Iwona Szczupacka-Wieczorek konsultacja ginekologiczna

  Szczerze polecam, byłam na pierwszą w życiu wizytę i napewno nie ostatnia. Bardzo miło i komfortowo się czułam, podejście profesjonalne

  R
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Iwona Szczupacka-Wieczorek Antykoncepcja

  Pani doktor była moim lekarzem kilka dobrych lat, zawsze miałam o niej świetne zdanie i pełne zaufanie, niestety do momentu kiedy zdecydowałam się na antykoncepcję hormonalną. Po otrzymaniu pierwszych tabletek i pierwszej kontroli okazało się, że tabletki są źle dobrane, bo pomimo ich przyjmowania nadal miałam owulacje i dodatkowo nabawiłam się grzybicy. Oczywiście tabletki zostały zmienione, ale świadomość, ze pomimo zażywania antykoncepcji mogłam zajść w ciąże za fajna nie była. Po przyjmowaniu nowych tabletek nie minęło 3 miesiące jak po raz kolejny zaatakowała mnie grzybica. W kolejnym miesiącu miałam ostre bóle w podbrzuszu i bóle piersi, więc ponownie udałam się do Pani doktor z informacją o moich objawach. Okazało się, że robią mi się torbiele na jajnikach i być może te tabletki nie są dla mnie, ale warto jeszcze poczekać, bo być może organizm potrzebuje więcej czasu by przyswoić się do dawki hormonów. Dostałam odpowiedź, aby poczekać jeszcze trzy opakowania i najwyżej będziemy myśleć dalej… niestety długo nie musiałam myśleć, bo miesiąc od wizyty po raz trzeci nabawiłam się grzybicy. Musiałam udać się do innego specjalisty, bo niestety zapalenie pojawiło się w święto i otrzymałam informacje, aby odstawić tabletki, bo one nie są dla mnie i przy zażywaniu doustnej antykoncepcji grzybica będzie nawracać. Po tej sytuacji już u Pani doktor się nie pojawiłam, ponieważ straciłam zaufanie. Przez tabletki było więcej nieprzyjemności niż pożytku i dużo wydanych pieniążków na wizyty i leczenie.

  Ł
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Zbigniew Czyrny USG stawów

  Utrzymywał mi się ból w kolanie. Fizjoterapeuta poradził mi zrobienie USG - aby wykluczyć zerwanie.
  Zapisałem sie do dr Czyrnego.
  Diagnoza zupełnie nietrafiona. Lekarz (błędnie) zdiagnozował zerwane więzadło krzyżowe - sprawdziłem to u innych lekarzy - więzadło było ok, były napięcia (raz USG, raz rezonans)
  Wizyta cicha, lekarz zbadał kolano, właściwie nic nie mówił - powiedział ze zerwane, opisał i wziął 250 zł. Całe badanie trwało mniej niz10minut
  Myślę, że ktoś z takim doświadczeniem nie powinien się aż tak mylić (a pracując jako lekarz wykazywać większe zaangażowanie i odpowiedzialność za swoją pracę)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Kasprowicza 27 lok.2, 01-817 Warszawa Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania