HAHS Centrum Diagnostyki Medycznej

HAHS Centrum Diagnostyki Medycznej

Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Intencją powstania Centrum było stworzenie ośrodka, w którym zarówno pacjenci, jak i lekarze mieliby bezpośredni i szybki dostęp do szerokiego zakresu badań pozwalających na dokładną analizę stanu zdrowia.

Ta idea przyświeca nam w dalszym ciągu. Dysponujemy zapleczem, które umożliwia przeprowadzenie kompleksowych badań diagnostycznych oraz uzyskanie specjalistycznych konsultacji u lekarzy kilkunastu specjalności. Stale rozwijamy te możliwości poszerzając zakres oferowanych usług.

Pacjenci cenią nasze Centrum za profesjonalną opiekę medyczną, którą zapewniamy w gabinetach wyposażonych w nowoczesny sprzęt. Kompetentny i miły personel troszczy się o dobre samopoczucie odwiedzających nas pacjentów.

Dbamy nie tylko o zdrowie, ale także o czas naszych pacjentów. Wizyty u lekarzy są planowane na konkretne godziny, badania diagnostyczne przeprowadzane są płynnie.

Zapraszamy 6 dni w tygodniu w godzinach:

pon. – pt. 7:00-22:00
sobota 8:00-15:00

Warto znaleźć chwilę na wizytę profilaktyczną, by uniknąć długiego procesu leczenia.

Aby umówić się na wizytę lub badanie, wystarczy zadzwonić pod numer: 91 422 06 49.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

HAHS Centrum Diagnostyki Medycznej
Felczaka 10, 71-417 Szczecin
HAHS Centrum Diagnostyki Medycznej logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (23)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Jerzy Węgrzynowski prowadzenie ciąży

  Odradzam. Lekarz protekcjonalny, nieuprzejmy, nie słuchał co mówiłam. Wyszłam z gabinetu po 5 minutach, po nieuprzejmym wykładzie na temat mojej niewiedzy, mimo, że lekarz nie miał ochoty wysłuchać historii leczenia.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Aleksandra Marciniak Inny

  Bardzo kompetentna Pani Doktor. Przemiła. Dobra atmosfera w trakcie wizyty.

  D
  Profil zweryfikowany
  Jerzy Węgrzynowski prowadzenie ciąży

  Polecam Pana Doktora , wizyta warta każdej złotówki .
  Byliśmy na dokładnych badaniach połówkowych , niestety córka nie współpracowała , więc lekarz zaprosił nas za 2 tygodnie .
  Na następnych badaniach doktor dokładnie przeprowadził badanie , wszystko pokazał i opisał . Wizyta trwała długo , ale wszystko dokładnie sprawdzone z każdej strony .
  Bardzo dobry lekarz , miła atmosfera

  Z
  Profil zweryfikowany
  Jerzy Węgrzynowski Inny

  Jeden z najgorszych lekarzy jakich spotkałam. niestosowny, nawet nie zaczął robić badania. Nie zrobił mi usg ponieważ jestem za gruba. I wprost to powiedział. Jeżeli nie da się przez brzuch to są inne sposoby zrobienia np. Dopochwowo usg też można prawda. Ale cóż napewno nie polecam tego pana nikomu a szczególnie kobieta które mają parę kg za dużo żeby nie było im później źle jeżeli potraktuje ich tak samo jak potraktował mnie.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Aleksandra Marciniak Inny

  Pani Doktor, zaraża swoim uśmiechem i sprawia, że człowiek przestaje się stresować! Ze spokojem i zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Polecam z całego serca i z czystym sumieniem.

  M
  Profil zweryfikowany
  Jerzy Węgrzynowski prowadzenie ciąży

  Jechałam 100km a lekarz nie poświęcił mi nawet 10 min. Na starcie zostałam skrytykowana ze nie podaje mu nr pesel z pamięci tylko z dowodu. Śmiał się ze mnie. Wyznaczono mi konkretny termin po czym powiedział "po co Pani przyszła, teraz już pozamiatane Dzieciak jest za duży" o dzień się pani spóźniła. Zadawałam wiele pytań lecz na żadne nie odpowiedział. Tylko zarzucał :Czemu pani nie myśli itp itd. To moja pierwsza ciąża a facet mnie tak potraktował. Wyszłam z gabinetu z płaczem nie byłam w stanie jechać. Godzinę siedziałam w aucie i płakałam.

  I
  Profil zweryfikowany
  lek. Aleksandra Marciniak Inny

  Polecam Panią Ginekolog z całego serca . Wszystko sprawnie, profesjonalnie i w miłej atmosferze . Wizyta kontrolna od dzisiaj to czysta przyjemność .

  M
  Profil zweryfikowany
  Jerzy Węgrzynowski prowadzenie ciąży

  Tak samo jak moja poprzedniczka mam porównanie z Diagenem i doktor Jerzy Węgrzynowski podszedł bardzo profesjonalnie to nas. Dokładnie badanie z wyjaśnieniami, miły uprzejmy i uśmiechnięty. Wytłumaczył wszystkie dalsze kroki. Jestem bardzo zadowolona!

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Aleksandra Marciniak Inny

  Pani doktor jest cudowna! Byłam u wielu bardziej znanych i polecanych lekarzy.... niepotrzebnie. Podejście do pacjenta rewelacja, wiedza ogromna, rzeczowo tłumaczy i posiada te umiejętność przekazywania nie najlepszych informacji tak, że człowiek sie nie załamuje. Daje nadzieję... Atmosfera rewelacja, zero stresu, zleca badania, o których inni nie wspominali i szuka przyczyny. Cudowna osoba, której jeszcze się chce i mam nadzieję, że ludzie tego szybko nie zmienią. Lekarz z powołania

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Aleksandra Marciniak Inny

  bardzo miła atmosfera, wszystko rzeczowo wyjaśnione, bez stresu; polecam szczególnie na pierwszy raz

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania