Jesteśmy z Grudziądza, dlatego uważamy, iż Grudziądzanie zasługują na wyjątkową i profesjonalną opiekę medyczną. W 2016 roku zrodziła się idea, aby stworzyć nowoczesną przychodnię medyczną. Od tego cz... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Grudziądzkie Centrum Medyczne GRUMED

Mieszka I 5

86-300 , Grudziądz , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Jesteśmy z Grudziądza, dlatego uważamy, iż Grudziądzanie zasługują na wyjątkową i profesjonalną opiekę medyczną. W 2016 roku zrodziła się idea, aby stworzyć nowoczesną przychodnię medyczną. Od tego czasu konsekwentnie, krok po kroku powstawało Centrum Medyczne GRUMED. Mamy doskonałą kadrę, niezbędną wiedzę i doświadczenie. Naszą misją jest leczyć, pomagać z sercem – Cum Corde. Nasze innowacyjne i wyjątkowe podejście do Pacjenta oraz zespół lekarzy – specjalistów sprawią, że zarówno mali, jak i dorośli Pacjenci będą czuli, że są pod wyjątkową opieką.

Tworząc Centrum Medyczne Grumed wiedzieliśmy, że poza działalnością leczniczą, konieczne jest zaangażowanie także w sferze społecznej, dlatego też jesteśmy ściśle związani z Fundacją CUM CORDE, aby pomagać tym, którzy najbardziej potrzebują naszej pomocy.

Zabiegi

 • USG
 • EKG
 • BADANIA DOPPLEROWSKIE
 • HOLTER CIŚNIENIOWY
 • HOLTER EKG
 • REHABILITACJA
 • FIZJOTERAPIA
 • ANALIZA SKŁADU CIAŁA
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Magdalena Hilger

  Endokrynolog, Pediatra, dr n. med.

  • N
   Lokalizacja: Grudziądzkie Centrum Medyczne GRUMEDUsługa: Inny

   Dzień dobry Pani Magdaleno
   Polecam Panią doktor jest naprawdę super . Wystarczy trzymać się zaleceń kwestia czasu - zdrówko wraca .
   Ogromna wiedza i umiejętność przekazania jej klientowi / pacjentowi .
   Leczenie bez wdrażania niepotrzebnych leków , moim zdaniem oparte bardziej na Biologii człowieka i żywieniu ( diecie ) .
   Polecam

  • M
   Lokalizacja: Grudziądzkie Centrum Medyczne GRUMEDUsługa: Inny

   Nie polecam!
   W 08.2018r trafiłam z córką ( lat 8) do Pani Doktor. Córka tsh ponad 6, lekarz rodzinny przepisał eutyrox Pani Doktor natychmiast wycofała I zaleciła dietę ( zero węglowodanów, cukrów, zdrowy styl życia w trosce o odpowiednią masę ciała). Kolejną wizytę miałam z córką za 3miesiace. Wszystko ok, masa ciała odpowiednia, tsh nadal wysokie, ale Pani Doktor nie wprowadziła leków. Kolejną wizytę miałyśmy za pół roku. Pojechałam tsh nadal wysokie, tłumaczyłam, że córka jest płaczliwa i taka dziwna, że potrafi spać w dzień A to się nie zdarzało wcześniej, ale Pani Doktor stwierdziła, że ktoś ją tak wychował i widocznie teraz są efekty mojej metody wychowawczej, leków nadal nie wprowadza - wizyta za pół roku. Kolejna wizyta ( ostatnia) błagam Panią Doktor O leki , bo córka jest placzliwa , straciła wiarę w siebie, nie wychodzi z pokoju, jest lękliwa, bojąca po czym Pani Doktor stwierdza , że raczej żadna matka nie chce dla dziecka leków i , że skoro wiem jak ją leczyć to po co tu jestem. Tłumaczyłam , że ewidentnie coś złego się z córką dzieje, Pani zasugerowała wizytę u psychodietetyka. Kolejna wizyta za rok ( na którą nie pojadę) przy tsh ponad 6.
   Zaczęłam szukać pomocy u innej endokrynolog, która natychmiast wprowadziła leki oraz zasugerowała iż nieleczona tarczyca prowadzi do depresji, którą moja córka właśnie miała. Ona gasła w oczach ja to widziałam i zgłaszalam na ostatnich dwóch wizytach,ale Pani Doktor nie przyjmowała tego do wiadomości. Dziś córka jest zupelnie innym dzieckiem. Zaczyna się uśmiechać,nie płacze z byle powodu (tabletki bierze od 6 tygodni). Dieta nadal jest w naszym życiu, ale tabletki były kluczowe do tego aby " odzyskać " dziecko.
   Pani Doktor jest bardzo miła, ale nie słucha pacjentów tylko ma swoją wizję leczenia mimo, iż to nie przynosi efektów. Na ostatniej wizycie zaproponowałam żeby Pani doktor zamieszkała z nami i zobaczyła jak ciężko jest przetrwać z takim " niestabilnym " dzieckiem jeden dzień. Córka męczyła się sama ze sobą, bo tarczyca nią " rządziła ", leki O które tak walczyłam, by niedoprowadzily do takiego stanu w jakim się znalazła.

  Zobacz wszystkie opinie (116) o tym lekarzu


 • Andrzej Madej

  Ortopeda, lek.

  • K

   Bardzo dobry ortopeda ,o wielkim doświadczeniu,wielkim sercu,podejście do pacjenta super,dziekuje Panie doktorze za wszystko i za za to ze jestem juz po operacji i sie nie mecze.Polecam ,jeden z najlepszych ortopedów,poporostu Fachowiec.Słuzy pomocą bezinteresownie.Dużo zawdzięczam Panu.

  • E

   Najlepszy lekarz ortopeda w Kwidzynie:-) Bardzo mi pomógł przy zwichnieciu stawu biodrowego.


 • Magdalena Dukat-Łada

  Psychiatra, Psychiatra Dziecięcy,

  • N
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychiatryczny

   Bardzo wspaniala i sympatyczna kobieta. Wyrozumiała. Bardzo pomaga i mi i mojej mamie. Dzięki jej terapii jest dużo lepiej :)

  • M

   Mam 15 lat Pani doktor uratowała mnie przed popełnieniem następnej próby samobójczej polecam bardzo dobry lekarz i człowiek .

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Mirosław Jarzembski

  Pediatra, Kardiolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Świetny doktor. Wspaniałe podejście do 8miesiecznego dziecka. Bez pospiechu, bez problemu i z wielkim zrozumieniem. Doktor, ktoremu nie trzeba bylo tłumaczyć co znaczy agammaglibulinemia. Ogromny plus i wielkie dziękuję????☺


 • Krystian Tomaszewski

  Neurochirurg, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: bóle krzyża

   Wizyta w Kwidzynie przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Doktor dokładnie omówił ze mną mój rezonans. Pokazał mi ćwiczenia i powiedział czego unikać. Fajnie, że nie jest jednym z tych którzy tylko zapisują w kolejkę operacyjną a są w stanie też coś zaoferować kiedy ktoś nie chce się operować jak ja.

  • M
   Lokalizacja: Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr Władysława Biegańskiego

   Dzień dobry, jestem trzy miesiące po zabiegu DiscoGel. Problemy z kręgosłupem, a dokładnie z odcinkiem lędźwiowym na wysokości piątego kręgu zaczęły się u mnie przeszło rok temu, przez ten czas poddałem się zabiegowi igłoterapii, kriolezji, uczęszczałem na rehabilitację, przyjmowałem różnego rodzaju leki przeciwbólowe, jednak dopiero poddanie się zabiegowi wprowadzenia Discogel przez doktora Krystiana Tomaszewskiego w Specjalistycznym Szpitalu w Grudziądzu przyniosło oczekiwany efekt. Po zabiegu zgodnie z zaleceniami doktora przeleżałem około 4 tygodni, w kolejnych dwóch stopniowo zacząłem chodzić, Dzięki temu po powrocie o pracy, jestem w stanie przepracować osiem godzin nie odczuwając żadnego dyskomfortu. Szczerze polecam ten zabieg, wszystkim osobą zmagającym się z uciążliwym bólem kręgosłupa.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Tomasz Rybkiewicz

  Fizjoterapeuta, mgr

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Bardzo miły Pan z świetnym podejściem do dzieci (nawet tych najmniejszych). Szczegółowe wyjaśnienie co robi, pokazanie ćwiczeń do domu. Bardzo dokładne odpowiadanie na zadane pytania..serdecznie polecam!


 • Alina Danyluk

  Diabetolog, dr

  • A
   Lokalizacja: Lecznice CitomedUsługa: Inny

   "Ostateczne rozpoznanie - cukrzyca ciążowa" w oparciu o jeden wynik, przekroczony o kilka jednostek. Całkowity brak chęci pani doktor do weryfikacji i skierowania na dodatkowe badania. Warto zaznaczyć, że na pierwszej wizycie miałam w normie wagę, BMI, wagę dziecka, poziom cukru oraz absolutny brak objawów cukrzycy. 2 miesiące(!) pomiarów glukometrem(4 pomiary dziennie) nie wykazały odstępstw od normy, mimo tego, że nie trzymam się żadnej śmiesznej diety. Dieta zalecona w oparciu o.. no właśnie, o nic :) Żadnego pytania o dotychczasowy sposób żywienia, tryb życia i aktywność. Z ciekawości spróbowałam, ale nie był to plan żywienia dla osoby aktywnej fizycznie. Pani doktor była całkiem miła, ale tylko do do momentu, w którym zadałam pierwsze pytanie o słuszność tej procedury (bo wizytą lekarską tego nie nazwę). Po 3 tygodniach pomiarów zadzwoniłam, aby je skonsultować. Duże parcie na "wizytę kontrolną", oczywiście płatną. Na moje stwierdzenie, że przyjdę na wizytę jak wyniki będą poza skalą, pani Danyluk odpowiedziała, iż ma nadzieję, że nie będę miała problemów z tego tytułu na porodówce. Szkoda nerwów i pieniędzy. Nie polecam.

  • Lokalizacja: Lecznice CitomedUsługa: Inny

   Niezwykle sympatyczna i kontaktowa Pani doktor, dzięki temu leczenie przebiegło w mniejszym stresie (cukrzyca ciążowa). Doktor wyjaśniała również na spokojnie wszelkie moje wątpliwości.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu