W Klinice Gromadziński Zespół Medyczny w Poznaniu przeprowadzamy zabiegi poprawiające zdrowie, urodę i komfort życia. Dysponując nowoczesnym sprzętem i wykorzystując najnowszą wiedzę medyczną jesteśmy... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Gromadziński Zespół Medyczny

Falista 4a/12 N, Nowe Miasto

61-249, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

W Klinice Gromadziński Zespół Medyczny w Poznaniu przeprowadzamy zabiegi poprawiające zdrowie, urodę i komfort życia. Dysponując nowoczesnym sprzętem i wykorzystując najnowszą wiedzę medyczną jesteśmy w stanie sprostać Państwa życzeniom i oczekiwaniom.

Nasz zespół specjalistów z dziedziny chirurgii plastycznej, onkologicznej, naczyniowej , ginekologii i fizjoterapii stosuje najwyższe standardy leczenia, które są dla naszych Pacjentów gwarancją bezpieczeństwa i pożądanych efektów zabiegu.

Aby zapewnić najwyższy poziom obsługi i usług spełniamy wymogi systemu ISO 9001.

Klinikę zaprojektowaliśmy z myślą o Państwa potrzebach. Chcieliśmy oprócz bezpieczeństwa zapewnić Państwu dyskrecję i komfort. Pokoje pacjentów wyposażone są tak, aby czas między zabiegiem, a opuszczeniem Kliniki był dla Państwa odpoczynkiem i relaksem.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maciej Liweń

  Chirurg Naczyniowy, Chirurg, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne "Nowa 5"Usługa: badanie kontrolne

   Świetny lekarz, sam robi badania, bardzo dobrze tłumaczy, na każde pytanie, polecam z calego serca!!!

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne "Nowa 5"

   Bardzo dobry lekarz, kompetentny, o wysokiej kulturze osobistej. Traktujący z szacunkiem pacjenta. Lekarz warty polecenia.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Marta Owczarzak

  Dietetyk,

  • A

   Pani Marta to przede wszystkim uśmiechnięta i przyjazna osoba, aż z miłą chęcią ją odwiedzam. Pomogła mi w moich problemach z nadwagą, a przez to, że zrzuciłam kilka kilogramów, stałam się znacznie bardziej pogodną osobą śmiało kroczącą przez życie. :)
   Cieszę się, że mamy takich dietetyków!

  • M

   Witam serdecznie! Polecam usługi Pani Marty wszystkim mamom, których dzieci cierpią na nadwagę. Miałam duże problemy z moją córką, a Pani Marta bardzo nam pomogła - zmieniła sposób odżywiania całej naszej rodziny! Córka schudła, lepiej się czuje i chętnie chodzi na wf. Naprawdę polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Artur Gromadziński

  Chirurg Plastyczny, Onkolog, Chirurg,

  • A
   Lokalizacja: Gromadziński Zespół Medyczny

   Doktor Gromadziński zapewnił mi w najgorszym dla mnie czasie pod względem zdrowotnym, po prostu strasznym, najgorszym w moim życiu, w tym roku właśnie, chyba najlepszy czas , jaki może lekarz dać pacjentowi !! Dużo troski, wielka kultura a umiejętności Doktora to po prostu graniczą z trudną do osiągnięcia perfekcją. Przechodzę ten trudny czas bez stresu, choć przecież moja sytuacja nie jest , nie była łatwa. Wychdz

  • E
   Lokalizacja: Gromadziński Zespół Medyczny

   Goraco polecam klinike pana doktora Gromadzinskiego. Robilam dwa zabiegi, korekte powiek gornych i zabieg podniesienia piersi. Pelen profesjonalizm doktora i personelu, przemile podejscie do pacjenta, jestem pod bardzo duzym wrazeniem, bardzo zadowolona z efektu i zapewne jesli bedzie taka potrzeba na pewno tam wroce.

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu