Gremed Ewa Gut, Grzegorz Gut

(10 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Gremed Ewa Gut, Grzegorz Gut

Zaborska 48 A

32-600 , Oświęcim , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Grzegorz Gut

  Ginekolog,

  • A

   Chodziłam do doktora na fundusz na Zasolu z ciążą. Dr Gut podczas wizyt poświęcał tyle czasu, ile pacjent potrzebował; szczegółowo odpowiadał na pytania, zlecał potrzebne badania - odpowiednio dobierał leczenie. Ponieważ to moja pierwsza ciąża - pełna obaw - zapewniał, że wszystko będzie dobrze, był cierpliwy i życzliwy. Czułam, że jestem pod dobrą opieką. L4 wystawia tylko w razie problemów z ciążą i złego samopoczucia; jeśli wszystko jest w porządku zaleca ruch i pracę. Ze wzgl na "słaby" sprzęt w przychodni - informuje o swoim gabinecie prywatnym, gdzie można dokładnie obejrzeć dzidziusia. Byłam w 12-tym tygodniu za cenę 100,00zł. - sprzęt rzeczywiście wysokiej jakości.

  • E

   Lekarza poznałam w zeszłym roku przyjmuję na nfz w ośrodku na zasolu, pierwsze wrażenie niezbyt dobre wkurzał mnie:) ale postanowiłam mu w tym roku dać szansę żeby prowadził moją ciążę puki co jestem bardzo zadowolona, poświęca pacjentce dużo czasu rozwieje wątpliwości i przekażę cenne informacje,jeżeli chcę się zrobić usg prywatnie absolutnie nie przekonuje że tylko u niego daje wybór mimo wszystko skusiłam się na usg w jego prywatnym gabinecie miała okazję zobaczyć dzidzię (takiej okazji nie miałam w pierwszej ciąży wogóle:()
   powiem tak jestem narazie bardzo zadowolona lekarz rzetelny:)) mam nadzieję że, tak już zostanie:)

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Andrzej Korfanty

  Ginekolog,

  • I
   Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny

   Bardzo dobry lekarz, obecnie prowadzi moją trzecią ciążę i jestem bardzo zadowolona. Gorąco polecam.

  • A

   pierwszą wizytę u Pana Andrzeja miałam około 1,5 roku temu w prywatnym gabinecie w Piekarach Śląskich. Pierwsze badanie wykazało, że mam dużą nadżerkę. Pan doktor stwierdził, że jeśli nie rodziłam będziemy ją leczyć farmakologicznie czyli globulki i tak dalej... masakra... Po prawie roku usłyszałam, że nadżerka została wyleczona. Wspomniałam na ostatniej wizycie, że mam uciążliwe upławy o nie przyjemnym zapachu, odpowiedź była taka że to normalne to oznaka że jestem zdrowa. Zrobiliśmy cytologie. Po miesiącu zadzwoniłam z pytaniem jak wyniki, okazało się że mam jakieś zapalenie. Pan doktor powiedział żebym przyjechała do niego bądź gdzieś u siebie zrobiła dodatkowe badania. Tak więc przez przypadek wylądowałam u innego ginekologa, który stwierdził przy badaniu, że mam bardzo duża nadżerkę, gdzie ja w szoku ponieważ myślałam że już się jej pozbyłam. Opowiedziałam mu całą historię leczenia i powiedział ze tak dużej nadżerki nie da się wyleczyć farmakologicznie i że w grę wchodzi wymrażanie. Dla Pewności udałam się do trzeciego ginekologa i również przy tej wizycie Pani doktor powiedziała że mam bardzo dużą nadżerkę średnicy 5zł monety od razu podjęła się wymrożenia. Teraz jestem już po drugim zabiegu i mam nadzieję ze w końcu się tego pozbędę.Pomijając fakt, że za wymrażanie zapłaciłam jednorazowo 250 zł i będę ją miała wymrażaną w tej cenie do skutku.
   Płacąc za wizyty u Pana Andrzeja plus dodatkowe badania czy też lekarstwa (globulki i inne), chyba juz z 3 razy mogła bym wymrozić tą nadżerkę. Możliwe, że Pan Andrzej nie posiada w swoim gabinecie takiej opcji i wolał za każdą wizytę zgarniać pieniądze niż polecić taki zabieg w innym gabinecie. No ale tak to juz jest tylko kasa kasa a nie zdrowie pacjentek. wiadomo do czego prowadzi nie leczona nadżerka ... POD SUMUJĄC NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania