Gravmed

(62 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Gravmed

Żeromskiego 64

26-600, Radom, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

  • M

   w ogole nie bada pacjenta, ignoruje, a poza tym kompletnie sie nie zna. nie potrafi dobrze odczytac wynikow. odradzam stanowczo.

  • B

   Pani "doktor" nie powinna wykonywać absolutnie osobiście żadnych badań diagnostycznych, gdyż nie potrafi rozpoznać nawet zaawansowanych zmian nowotworowych.Ponadto Pani ta nie ma za grosz samokrytycyzmu i kłamie w żywe oczy, uważając swoich pacjentów za ograniczonych umysłowo. Szczerze odradzam tę Panią nie tylko z powodu braku kompetencji medycznych, ale także z powodów etycznych.


 • Leszek Czekański

  Ginekolog,

  • E
   Lokalizacja: Gravmed

   "Odradzam. Od roku starałam się o ciążę. Poszłam do specjalisty w dziedzinie niepłodności, lekarz ten stwierdził u mnie polipa i zalecił szybkie usunięcie bo inaczej nie zajdę w ciąże. Polecił mi zabieg u doktora Czekańskiego. Tak też zrobiłam, zabieg miałam pod koniec wakacji, byłam usypiana, ogólnie byłam zadowolona. Jednak po całym zabiegu nie uzyskałam żadnych informacji czy zabieg się udał bo lekarz po prostu poszedł sobie do domu. 2 tygodnie później umówiłam się na wizytę i tutaj przeżyłam szok: lekarz Czekański oznajmił mi, że nic mi nie usunął bo tam nic nie ma, to jest jedynie moja gruba błona śluzowa, wziął pieniądze za wizytę i zalecił wrócić do mojego poprzedniego lekarza. Ja mówię do niego na USG mam polipa i raptem go nie mam?. Lekarz na to "nic na to nie poradzę". Wszystko to jednak nie dawało mi spokoju, umówiłam się na wizytę u profesora w Warszawie, który jest ordynatorem szpitala. Powiedział, że jest to polip, histeroskopia do powtórzenia. Zabieg miałam w listopadzie 2013 usunięto mi polipa i to na dodatek 2 sztuki. Gdyby nie moja intuicja i zaufanie do Czekańskiego, którym go wcześniej obdarzyłam nadal bym miała to paskudztwo. Jeśli zależy wam na zdrowiu to konsultujcie zawsze swoje choroby z min. 2 dwoma lekarzami w każdej dziedzinie."

  • E

   Dzieki panu doktorowi zyje.Bardzo mu dziekuje za szybka reakcje i leczenie.Podejcie do pacjenta i za dokladne wytlumaczenie co jest i co trzeba zrobic.Pozdrawiam i zycze zdrowia .

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu


 • Ewa Nowocień-Chojnacka

  Ginekolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: GRAVMED

   Polecam Panią Ewę z całego serca,Bardzo miła i rzetelna,odpowiada na wszystkie pytania,posiada bardzo dużą wiedzę,zrobiła mi wszystkie podstawowe badania,gdy inni lekarze chociaż również byłam prywatnie,nawet ich nie zaproponowali.Cena też bardzo korzystna Polecam :)

  • K
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w OrońskuUsługa: Inny

   Wspaniała Pani Doktor. U Pani Doktor odbyłam swoją pierwszą wizytę, bardzo się bałam bo z powodu MPD mam problem z koordynacją ruchową, dodatkowo doszedł stres lecz dzięki profesjonalizmowi i empatii Pani Doktor badanie udało się wykonać. Bardzo dziękuję!

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Grzegorz Penza

  Ginekolog,

  • G
   Lokalizacja: GravmedUsługa: Inny

   Wizyta była krótka,lekarz nie odpowiadał na moje pytania,wręcz je zbywał,sprawiał wrażenie jakby w ogóle nie był zainteresowany,tylko zirytowany tym,że w ogóle pytam o jakiekolwiek leczenie czy badania przed planowaną ciążą.
   Od dr.Penzy nie dostałam ani recepty,ani żadnego skierowania na jakiekolwiek badanie.
   Była to moja pierwsza i na pewno ostatnia wizyta w tym gabinecie.
   Nie polecam z całą stanowczością.

  • M
   Lokalizacja: Gravmed

   Wspaniały lekarz i cudowny człowiek. Mój dr przez wiele lat. Pełen poświęcenia dla pacjenta. Przekazała mnie do innego dr do którego ma zaufanie. Nie naciągał mnie na czas i koszty, przekazał mnie bo nie radził sobie z moim problemem. żałuję bardzo że nie jestem jego pacjentką:(

  Zobacz wszystkie opinie (43) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania