Centrum Narodzin MAMMA to prywatne centrum opieki nad kobietą i dzieckiem składające się ze szpitala wyspecjalizowanego w przyjmowaniu porodów, poradni specjalistycznych oraz szkoły rodzenia. Centru... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Gabinety MAMMA

Batalionów Chłopskich 88

70-764 , Szczecin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Narodzin MAMMA to prywatne centrum opieki nad kobietą i dzieckiem składające się ze szpitala wyspecjalizowanego w przyjmowaniu porodów, poradni specjalistycznych oraz szkoły rodzenia.
Centrum Narodzin MAMMA spełnia najwyższe standardy medyczne dbając o wysoki poziom bezpieczeństwa pacjentek i ich dzieci. Wyposażony w nowoczesną aparaturę medyczną szpital i pracujący w nim wysoko wykwalifikowany personel medyczny jest gwarancją bezpiecznych, a zarazem komfortowych porodów przebiegających w intymnej i spokojnej atmosferze.

Badania

 • Konsultacje lekarskie
 • USG
 • KTG
 • Badania laboratoryjne
 • Porady laktacyjne
 • Badania prenatalne
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Arkadiusz Bieleninik konsultacja neurologiczna

  Nie polecam! Wizyta niedokładna, dwoje dzieci w 30 min. odnosił się do dzieci pretensjonalnie, dzieci były przerażone.Na diagnozę zareagowałam płaczem, to usyszlamam tekst "dlaczego pani płacze, przecież to nie rak”
  Diagnoza nietrafna. Omijać szerokim łukiem.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Iwona Rawicka konsultacja/badanie ginekologiczne

  Pani doktor w mojej obecności sprawdzała w internecie nazwy i działanie leków co wzbudziło mój brak zaufania. Ponadto pomyliła mnie z inną pacjentką wskazując na objawy które u mnie nie występują. Nie spojrzała nawet na wynik badania USG, który położyłam przed nią na stole a który był wykonany przez innego lekarza. Odmówiła wypisania recepty na tabletki hormonalne mimo że były one kontynuacją zalecenia innego lekarza oraz nie wskazała innego lekarza który mógłby mi w tej kwestii pomóc mimo że do tego obliguje ustawa o klauzuli sumienia. Ogólnie wizyta była stratą czasu.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Iwona Rawicka diagnostyka niepłodności

  Pani doktor jest bardzo wnikliwa, poświęca pacjentom dużo czasu, dokładnie analizuje wyniki badań. Pacjentka może poczuć, że jest pod profesjonalną opieką. Dodatkowo pani doktor jest osobą wrażliwą, potrafi spokojnie przeprowadzić trudną wizytę i przekazać trudne wiadomości w bardzo stosowny sposób. Z całego serca polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Iwona Rawicka

  Empatyczna, niezwykle kompetentna Pani Doktor. Wnikliwie przejrzała moją dokumentację medyczną, przebadała bardzo dokładnie. Pani Doktor jest skupiona na zidentyfikowaniu choroby i jej wyleczeniu a nie tylko na „zaleczeniu" i zamaskowaniu problemu. Polecam, można zaufać w 100%.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Anna Żakowska-Żych konsultacja nefrologiczna dzieci, USG

  Pani Doktor wnikliwie przejrzała wyniki wykonanych badań, wyjaśniła wszelkie wątpliwości i poradziła co robić dalej z moją dwu-miesięczna córką u której wykryto w moczu bakterie coli. Jestem zadowolona z wizyty i polecam Panią Doktor.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Żakowska-Żych badanie nefrologiczne

  Pani doktor bardzo sympatyczna i miła, rozwiała nasze niepokojące przeczucia.
  Podczas wizyty szczegółowo zrobiła wywiad z dzieckiem jak i z nami.
  Jestesmy bardzo zadowoleni że nasze dziecko trafiło pod skrzydła i opiekę pani doktor Anny Żakowskiej.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Iwona Rawicka poronienia

  Trafiliśmy do Pani doktor po 4 poronieniach. Nasze poszukiwania trwały długo bo szukaliśmy prawie po całej Polsce lekarza który zdiagnozował by powód moich poronień. Prawie wszyscy lekarze których spotkaliśmy na naszej drodze rozkładali ręce twierdząc ze kiedyś się uda, ale ile w stanie jest wytrzymać poronień kobieta starająca się o dziecko. Byliśmy w Warszawie u znanej Pani doktor od poronień, odwiedziliśmy Białystok, Poznań, Łódź u lekarza wiodącego w centrum zdrowia matki polki wybieraliśmy najbardziej znanych w Internecie lekarzy- i nic!!!! Aż przypadkiem dostaliśmy namiar na Panią doktor która pomogła pewnej znajomej. Pomimo bardzo dużej odległości bo to 600 km do Szczecina, bez wahania zapisaliśmy się na wizytę. Nie odpuszczałam. No i wielkie zaskoczenie, Pani doktor Rawicka do której trafiliśmy poświeciła nam na pierwszej wizycie prawie dwie godziny podczas której analizowała cały segregator moich wyników z różnych placówek. wynik po wyniku spisywała analizowała i zleciła dodatkowo 3 badania i obserwacje cyklu ze wzrostami i spadkami hormonów podczas cyklu. Na wizycie byliśmy w listopadzie, natomiast Ja już w styczniu czyli po 2 miesiącach byłam w ciąży. Lęk przed kolejna porażką był ale dobrane lekarstwa i skrupulatne zalecenia dawały mi pewien spokój że tym razem trafiliśmy w dobre ręce. Ciąża przebiegała prawie książkowo, z pewnymi problemami z którymi Pani doktor szybko sobie poradziła. Kontakt był non stop. nawet jak Ja się nie odzywałam sama dzwoniła i pytała co słychać. Jeśli któraś z Was to czyta i szuka lekarza który jej pomoże to właśnie to właśnie Ona. My mówimy że Pani Iwonka nie jest lekarzem tylko aniołem. nie spotkaliśmy na naszej długiej drodze takiego lekarza tak cierpliwego, dokładnego i z takim poświeceniem nie oczekującym zarobienia kasy na pacjencie. Takiej klasy lekarza i fachowca bardzo rzadko można spotkać. Osobiście bardzo mocno polecam i trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamy-ponieważ ja już nią zostałam:) a dla Pani doktor dużo zdrowia:)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Żakowska-Żych

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani doktor. Wszystko sprawnie począwszy od rejestracji i szybkiego terminu po sam przebieg wizyty. Badanie nie spowodowało u dziecka paniki, co rzadko się zdarza ;) czuć od Pani doktor doskonale podejście do dzieci. Na pewno wrócimy, jeśli zajdzie taka potrzeba.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Żakowska-Żych

  Do Pani doktor trafiłam z dzieckiem zaniepokojona po podejrzeniu lekarza rodzinnego o niewydolność nerek. Pani doktor przeanalizowała wyniki badań, zrobiła dokładne badanie usg i wszystko na spokojnie wyjaśniła. Wizyta odbyła się w bardzo ciepłej i przyjaznej atmosferze, bez pośpiechu i nie powodując żadnego lęku u dziecka. Bardzo polecam i planuję korzystać z porad pani doktor także jako pediatry. Do zobaczenia :)


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Arkadiusz Bieleninik

  Centrum Narodzin Mamma. Przyjeżdżamy jak wszędzie trochę przed czasem. Pani w recepcji każe nam usiąść i poczekać, mówiąc że jak będzie można, to Pan doktor poprosi. Czekamy dość długo, jednak spokojnie, ciesząc się, że widać Pan doktor poświęca swoim poprzednim pacjentom tyle czasu ile potrzebują, więc pewnie i nam tyle poświęci. Piętnaście minut po czasie wychodzi zdenerwowany Pan doktor "Gdzie są pacjenci?!" (tak jakbyśmy to my się spóźnili), po czym 'przeprowadza' całą wizytę w piętnaście minut, lekceważąc zupełnie to, o czym się do niego mówi, a dokumentacje zobaczy jak przyjdziemy (i zapłacimy) za kolejną wizytę, bo teraz już nie ma czasu...
  Pieniądze wyrzucone w błoto, na posiedzenie sobie na spokojnie w recepcji. Serdecznie nie polecam.

  Na wniosek moderatora dodaję szczegóły wizyty: Pan doktor przeprowadził rutynowy wywiad na temat przebiegu ciąży oraz porodu, sprawdził podstawowe odruchy oraz zlecił wizytę kontrolną za 6-8tygodni. Kiedy mówiłam o tym z jakim problemem do niego przyszliśmy, przerwał mi w połowie zdania, a kiedy chciałam pokazać mu nagranie niepokojącego mnie zachowania syna, stwierdził, że nie ma już na to czasu i zobaczy je na następnej wizycie… Podsumowując -gdybyśmy nie przesiedzieli połowy wizyty, zgodnie z poleceniem Pani z recepcji, czekając aż Pan doktor nas zawoła, może starczyłoby mu wówczas czasu na zapoznanie się z problemem, z którym do niego przyszliśmy. Gdybyśmy wiedzieli, że przebieg prywatnej wizyty u neurologa, nie będzie odbiegał niczym od podstawowej konsultacji pediatrycznej, dostępnej w każdej publicznej przychodni (a którą syn miał już przeprowadzaną wielokrotnie), nie wydawalibyśmy na nią niepotrzebnie sporych pieniędzy.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania