TELEFON 7 22 22 66 36 Jesteśmy grupą lekarzy, dla których najważniejszym celem jest dobro pacjenta. Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu klinicznym podchodzimy do każdego pacjenta indywidualni... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Gabinety Lekarskie RENOVATIO-MED

Milczańska 50A/3

61-132 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

TELEFON 7 22 22 66 36 Jesteśmy grupą lekarzy, dla których najważniejszym celem jest dobro pacjenta. Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu klinicznym podchodzimy do każdego pacjenta indywidualnie.
Od lat jesteśmy związani z klinikami i szpitalami specjalistycznymi w Poznaniu. Nieustannie dokształcamy się biorąc udział w licznych sympozjach i konferencjach - w kraju i na świecie. Jesteśmy autorami publikacji naukowych w języku polskim i angielskim. Prowadzimy projekty badawcze.
Chcielibyśmy, aby przekraczając próg naszego gabinetu czuli się Państwo przede wszystkim swobodnie. Podczas spokojnej rozmowy wspólnie zmierzymy się z Państwa problemem i zaproponujemy dalsze postępowanie diagnostyczno-zabiegowe.
Państwa Maluchy mogą bez obaw odwiedzić naszego uśmiechniętego pediatrę czy lekarza rodzinnego, którzy od wielu lat w razie choroby otaczają opieką zadowolonych, małych pacjentów.
U nas nikt nie pozostaje anonimowy, działamy jako zespół, aby pomóc rozwiązać każdy problem medyczny, z którym się Państwo do nas wybiorą.
Pragniemy, by obdarzyli nas Państwo zaufaniem.
Zapraszamy!

Nasz sprzęt

 • EKG
 • ECHO
 • USG
 • HOLTER - ciśnieniowy i ekg
więcej

Zabiegi

 • Pomiar glukozy z krwi włośniczkowej
 • Szczepienia
 • Iniekcje domięśniowe i podskórne
 • Iniekcje dostawowe (blokady)
 • Zdjęcie szwów
 • Drobne zabiegi chirurgiczne
więcej

Badania

 • Pomiar ciśnienia tętniczego
 • Nebulizacje

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Wolska-Bułach

  Hipertensjolog, Internista, Lekarz Rodzinny, dr n. med.

  • I
   Lokalizacja: Gabinety Lekarskie RENOVATIO-MEDUsługa: konsultacja hipertensjologiczna

   Jestem po drugiej wizycie u Pani doktor Anny Wolskiej-Bułach i jestem nią oczarowana - przemiła i ciepła osoba. Z ogromną troską podchodzi do pacjenta. Nie zawęża się do problemu z którym się do niej zgłosiłam, lecz poszukuje odpowiedzi na wiele dodatkowych pytań. Szuka rozwiązań w wielu dziedzinach by pomóc choremu. To pierwszy lekarz specjalista, który tak skrupulatnie wszystko notuje i drukuje pacjentowi listę zaleceń, diagnozę, opis badań. Wszystko jasne i czytelne bez konieczności domyślania co lekarz miał na myśli wypisując odręczne karteluszki ( co często jes praktyką w innych gabinetach lekarskich). Szczerze polecam. Pierwszy raz w życiu spotkałam takiego lekarza z tzw. "ulicy".

  • A
   Lokalizacja: Gabinety Lekarskie RENOVATIO-MEDUsługa: spirometria

   Mialam wykonywaną spirometrię.Pani doktor dokładnie wyjaśniła wynik badania i zaleciła odpowiednie leczenie.Konkretna i sympatyczna.Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Przemysław Bułach

  Lekarz Rodzinny, Internista, Pediatra, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medicover - PoznańUsługa: Inny

   Do tego lekarza poszłam aby uzyskać skierowania na coroczne badania ogólne oraz kilka bardziej szczegółowych. Lekarz nie przeprowadził dokładniejszego wywiadu, zapytał jedynie czy palę i czy choruję na coś przewlekle. Nie spojrzał też na zestaw badań z poprzednich okresów, które mu przyniosłam - nie był zainteresowany, a zauważyłby, że niepotrzebnie przepisał część badań, które były dopiero co robione (nie poinformował mnie nawet na jakie badania mnie skierował tylko dał kartkę). Na moje prośby o skierowanie na EKG, ponieważ nigdy za dorosłego życia nie miałam robionego, odpowiedział, że to niepotrzebne i może jak jakiś internista jest też kardiologiem to sobie lubi popatrzeć i dlatego takie badania zleca. Gdy poinformowałam, że ginekolog po odstawieniu hormonów zleciła szczegółowy koagulogram to dostałam tylko INR i APTT, a przy hormonach chodzi o zakrzepicę, więc powinno się w koagulogramie pojawić więcej badań. O badaniach związanych z refluksem (np. ph-metria) czy nawet skierowaniu do gastrologa nie było mowy, mimo, że mam refluks i od pół roku nie mija, więc chciałabym poradzić się Specjalisty. Inny lekarz zlecił mi badanie witaminy D i po suplementacji kazał powtórzyć. Pan Bułach uznał, że wszyscy mają w zimę za niski poziom witaminy D i po prostu trzeba brać. Otóż, chodzi o to, że suplementacja może nic nie dawać, a wtedy mamy problem. Najbardziej rozczarowujące oraz irytujące było wybrzydzanie na moją chęć do badań i prośby o skierowanie. Płacę nie małą stawkę za usługi w tej przychodni i jak ktoś wybrzydza na niemalże podstawowe badania to jest to naprawdę niepoważne. Niestety jak widać w Polsce profilaktyka nadal nie jest ceniona. Na szczęście lekarz przynajmniej mnie osłuchał i obejrzał. Nie był niemiły, ale nie był też sympatyczny.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo często korzystamy z pomocy i wiedzy Pana doktora w ramach prywatnych wizyt domowych. Diagnozy są zawsze trafne, a Pan doktor uprzejmy i spokojny. Zawsze wszystko dokładnie tłumaczy. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania