Gabinet Stomatologiczny "Dentyści Oława"

(11 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Witamy Państwa na naszym profilu! Oferujemy Państwu kompleksową opiekę stomatologiczną w wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, technologii i materiałów zapewniających długotwrały efekt terapeutyczny... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Gabinet Stomatologiczny "Dentyści Oława"

Bolesława Chrobrego 20F

55-200 , Oława , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Witamy Państwa na naszym profilu!

Oferujemy Państwu kompleksową opiekę stomatologiczną w wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, technologii i materiałów zapewniających długotwrały efekt terapeutyczny i kosmetyczny.

Nasze wieloletnie doświadczenie zawodowe pomaga nam w poprawnym diagnozowaniu, planowaniu i przeprowadzeniu skutecznego leczenia stomatologicznego, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu komfort i satysfakcję jaką daje piękny i zdrowy uśmiech.

Oferujemy szeroki zakres usług stomatologicznych najwyższej jakości po konkurencyjnych cenach. Dysponujemy nowocześnie wyposażonymi gabinetami oraz wykwalifikowanym personelem. Naszym Pacjentom zapewniamy profesjonalną opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie

Serdecznie zapraszamy !

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
4 opinie

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Zawada Inny

  Pan doktor bardzo miły, profesjonalny, delikatny. Nigdy nie byłam u takiego zaangażowanego stomatologa. Przyjął mnie z bólem na drugi dzień, gdzie żaden stomatolog w Oławie i w okolicach nie mógł. Czekałam w kolejce, ale opłacało się. Ząb mnie nie boli. Kiedy tylko Pan doktor będzie miał wolne terminy zapiszę się na leczenie innych moich zębów. Ceny bardzo w porządku. Stres na fotelu bardzo mały. Bardzo polecam! Według mnie najlepszy stomatolog w Oławie!


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Zawada Inny

  Znakomity lekarz, jest w stanie wyleczyć i wyratować każdy ząb! Świetne podejście i opanowanie. Polecam serdecznie dr Zawadę


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Zawada Inny

  Niezwykle sympatyczny i dokładny stomatolog. Nie naciąga na kolejne wizyty jak inni w Oławie. Kiedyś inny stomatolog chciał już mi proponować implanty jedynek a Pan Zawada kazał mi poczekać że zęby nie koniecznie są obumarłe i opłacało się poczekać. Po 3 tygodniach zeby przestaly się ruszać i minelo już 6 lat a żeby są calutkie i nie zczarnialy ;)


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Zawada

  Bardzo polecam. Oprócz niekwestionowanego profesjonalizmu, serdeczne podejście i miła atmosfera. Bezbolesne usunięcie ósemki i brak lęku przed kolejna wizyta. Waldemar O.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania