Gabinet Stomatologiczny "Dentyści Oława"

(8 opinii)
Zobacz lekarzy

Witamy Państwa na naszym profilu! Oferujemy Państwu kompleksową opiekę stomatologiczną w wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, technologii i materiałów zapewniających długotwrały efekt terapeutyczny... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Gabinet Stomatologiczny "Dentyści Oława"

Bolesława Chrobrego 20F

55-200 , Oława , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Witamy Państwa na naszym profilu!

Oferujemy Państwu kompleksową opiekę stomatologiczną w wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, technologii i materiałów zapewniających długotwrały efekt terapeutyczny i kosmetyczny.

Nasze wieloletnie doświadczenie zawodowe pomaga nam w poprawnym diagnozowaniu, planowaniu i przeprowadzeniu skutecznego leczenia stomatologicznego, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu komfort i satysfakcję jaką daje piękny i zdrowy uśmiech.

Oferujemy szeroki zakres usług stomatologicznych najwyższej jakości po konkurencyjnych cenach. Dysponujemy nowocześnie wyposażonymi gabinetami oraz wykwalifikowanym personelem. Naszym Pacjentom zapewniamy profesjonalną opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie

Serdecznie zapraszamy !

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jacek Słomiński

  Stomatolog, Chirurg,

  • Bardzo dobry, profesjonalny lekarz i super człowiek... Od kilku lat ratuje moje uzębienie, które ucierpiało w latach poprzednich m.in. z powodu błędów innych stomatologów. Dla tak fachowej opieki stomatologicznej dojeżdżam z Opola... Polecam.

  • L

   Bardzo profesjonalny lekarz. Pomaga nawet w sytuacjach, w których inni stomatolodzy rozłożyli ręce. Leczenie odbyło się bezproblemowo i szybko. Nowoczesny gabinet i świetne podejście do pacjenta! Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Łukasz Zawada

  Stomatolog, dr n. med.

  • O
   Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny "Dentyści Oława"

   Bardzo polecam. Oprócz niekwestionowanego profesjonalizmu, serdeczne podejście i miła atmosfera. Bezbolesne usunięcie ósemki i brak lęku przed kolejna wizyta. Waldemar O.

  • L

   Bardzo profesjonalny lekarz. Nowoczesny gabinet z możliwością zrobienia zdjęć rtg. Leczenie przebiegło bez problemów, szybko i sprawnie. Lekarz miły i niezwykle cierpliwy. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania