Gabinet Stomatologiczny Nastodent

(2 opinie)

Zapraszamy do nowo otwartego gabinetu , w którym perfekcyjnie zatroszczymy się o Twój uśmiech. Nasz placówka specjalizuje się przede wszystkim w chirurgii stomatologicznej i implantologii, ale potr... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Gabinet Stomatologiczny Nastodent

Orląt Lwowskich 26/1

25-437 , Kielce , świętokrzyskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Zapraszamy do nowo otwartego gabinetu , w którym perfekcyjnie zatroszczymy się o Twój uśmiech.

Nasz placówka specjalizuje się przede wszystkim w chirurgii stomatologicznej i implantologii, ale potrafimy sprostać każdemu stomatologicznemu wyzwaniu.

Troszczymy się o każdy ząb. Pracujemy przy użyciu nowoczesnych technologii, potrafimy wyleczyć nawet bardzo trudne przypadki leczenia kanałowego.

Dzięki doświadczeniu i ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji potrafimy przywrócić Państwu piękny uśmiech i odbudować bardzo zniszczone i zaniedbane zęby, a braki zębów możemy uzupełnić koronami, mostami, protezami oraz implantami z nadbudową protetyczną.

Stosujemy jedną z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych technologii wybielania zębów, która pozwala osiągnąć dobre efekty

Serdecznie zapraszamy również najmłodszych! Gabinet nasz jest przystosowany, aby tworzyć przyjazną atmosferę dla dzieci, a na naszych dzielnych pacjentów czeka zawsze nagroda.

Staramy się pomóc wszystkim, każde rozwiązanie omawiamy uprzednio z pacjentem i dostosowujemy do jego możliwości finansowych , a naszym stałym pacjentom gwarantujemy bezpłatne przeglądy jamy ustnej.

Serdecznie zapraszamy.

Zabiegi

 • Chirurgia stomatologiczna
 • Implanty
 • Stomatologia dziecięca
 • Stomatologia zachowawcza
 • Leczenie kanałowe
 • Protetyka
 • Profilaktyka ( usuwanie kamienia , piaskowanie, fluoryzacja, lakowanie)
 • Wybielanie zębów
więcej

Badania

 • Rentgenodiagnostyka cyfrowa

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Elwira Gilewska-Szwajca Inny

  Bardzo polecam jakiekolwiek leczenie zębów w tym gabinecie, a w szczególności zabiegi chirurgiczne. Mialam usuwane cztery ósemki, w tym dwie zatrzymane. Pani chirurg dba o dobra kondycję pacjenta nawet tego najbardziej zestresowanego.Leczenie przebiegło pomyślnie, rany szybko sie wygoiły, a samo usuwanie ósemek to była kwestia kilku minut. Bardzo bardzo bardzo polecam


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Elwira Gilewska-Szwajca Inny

  Bardzo profesjonalne chirurgiczne usuniecie ciężkiej ósemki.
  Mam porównanie z innymi stomatologami. Rewelacja.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania