Gabinet Psychoterapii i Coachingu Agnieszka Balicka

(15 opinii)

„dziś jest pierwszym dniem reszty twojego życia” Jeśli poszukujesz profesjonalnej pomocy psychologicznej lub psychoterapeutycznej, wsparcia w życiu osobistym lub zawodowym to Jesteś we właściwym mi... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Gabinet Psychoterapii i Coachingu Agnieszka Balicka

Gabriela Narutowicza 67/5

20-072 , Lublin , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

„dziś jest pierwszym dniem reszty twojego życia”

Jeśli poszukujesz profesjonalnej pomocy psychologicznej lub psychoterapeutycznej, wsparcia w życiu osobistym lub zawodowym to Jesteś we właściwym miejscu. Zapraszamy na spotkanie w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze, gdzie Ty i Twoje potrzeby są ważne. Rozpocznij swoją drogę zmiany już dziś!
Zapraszamy do nas gdy:

• chcesz się spotkać z osobą spoza kręgu najbliższych i porozmawiać o swoich problemach, obawach, marzeniach,
• cierpisz z powodu odczuwanego stresu w codziennym życiu,
• doświadczasz kryzysu osobistego i pragniesz na nowo osiągnąć równowagę,
• odczuwasz traume trudnego doświadczenia,
• doświadczasz poczucia braku sensu życia,
• jesteś Dorosłym Dzieckiem Alkoholika (DDA),
• cierpisz z powodu nieśmiałości lub niskiego poczucia własnej wartości,
• doświadczasz trudności w relacjach z innymi ludźmi,
• doświadczasz trudności w relacjach z najbliższymi, rodziną, dziećmi, partnerem, rodzicami,
• odczuwasz pustkę, brak zadowolenia z siebie, swojego życia,
• odczuwasz lęk, przygnębienie, obawy, nastroje depresyjne,
• cierpisz z powodu różnych objawów somatycznych,
• przeżywasz stratę bliskiej osoby,
• jesteś w trakcie rozstania, rozwodu,
• czujesz się wypalony zawodowo,
• chcesz uporządkować swoje życie,
• pragniesz się rozwijać zawodowo (np. zmienić pracę, awansować),
• chcesz realizować swoje marzenia, być może kiedyś zarzucone, nie wiesz jak przełożyć wizję na działanie,
• chcesz zmienić nawyki żywieniowe, czuć się lepiej w swoim ciele,
• chcesz pokonać nałóg (alkoholizm, palenie, słodycze),
• generalnie pragniesz poprawić jakość swojego życia.
W swojej pracy jako psychologicznej i psychoterapeutycznej stosujemy podejścia integratywne łączące zdobytą wiedzę i pozwalające dostosować metodę do człowieka i jego potrzeb, a nie odwrotnie.

Wszystkim naszym klientom zapewniamy pełną dyskrecję. Zapraszamy do skorzystaj z pomocy psychologicznej i wsparcia doświadczonych psychologów i psychoterapeutów - praktyków. W swojej pracy dbamy o najwyższe standardy psychoterapeutyczne - stale podnosimy swoje kompetencje zawodowe jak również superwizujemy swoją pracę u uznanych specjalistów. Gabinet podlega standardom Polskiej Federacji Psychoterapii (PFP) i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PTP).

Zabiegi

 • psychoterapia
 • hipnoza
 • interwencja kryzysowa
 • relaksacja
 • Konsultacja psychologiczna/psychoterapeutyczna on-line
więcej

Choroby

 • zaburzenia emocjonalne
 • lęki
 • fobie
 • kryzys w związku
 • nerwica
 • ból emocjonalny
 • borderline
 • nerwica natręctw
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Agnieszka Balicka konsultacja psychologiczna

  Świetna współpraca z Agą, bardzo mi pomogła i z ręką na sercu mogę polecić jej usługi każdemu kto potrzebuje pomocy.

  mgr Agnieszka Balicka

  Dziękuję! Cieszę się, że lepiej się czujesz. Pozdrawiam serdecznie, Agnieszka Balicka


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agnieszka Balicka psychoterapia indywidualna

  Trafiłam do Agnieszki w momencie, w którym wszystko sypalo mi się w życiu - przestałam sobie radzić w relacjach zawodowych i prywatnych. Była to trudna decyzja, bo nie do końca wierzyłam, że terapia to jest coś odpowiedniego dla mnie.
  Spotkania z Agą wiele nauczyły mnie o sobie a przede wszystkim dały przestrzeń konieczną do tego, żebym zaczęła inaczej postrzegać siebie i relacje, w których jestem. Przy niej i dzięki niej "wyklułam" się na samodzielną jednostkę, która wie jaka jest i kim chce być. Dały mi pewność siebie i poczucie sprawczości. I wiem, że jeśli przytrafi mi się kolejny życiowy zakręt będę mogła na liczyć na jej pomoc i wsparcie. Aga, dziękuję:)

  mgr Agnieszka Balicka

  Witaj, a widzisz czasem warto uwierzyć i dać sobie szansę.
  Piękne "wyklucie". Dziękuję i pozdrawiam serdecznie, Agnieszka Balicka


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agnieszka Balicka psychoterapia depresji

  Przyszłam do Pani Agnieszki podczas drugiego silnego epizodu depresyjnego. W ciągu pierwszego epizodu chodziłam na terapie do dwóch psychoterapeutek, które były pomocne, ale nigdy nie udało im się wyciągnąć mnie do końca z depresji. Gdy trafiłam do Pani Agnieszki przełomowym momentem było to, jak wiele nauczyła mnie o mojej depresji. Po długim czasie zmagania się z nią, w końcu u Pani dowiedziałam się z czym tak naprawdę mam do czynienia, zawsze wszystko dokładnie mi tłumaczyła i nauczyła mnie jak z tą chorobą sobie radzić. Chodzę do Pani ponad rok i od paru miesięcy nie doświadczam już żadnych objawów depresji. Pani Agnieszka stwarza niesamowitą atmosferę, w której można czuć się swobodnie i człowiek czuje się zaopiekowany, rozumiany i słuchany. Zawsze czuję, że mogę powiedzieć na terapi o wszystkim i lubie dzielić się również moimi sukcesami z Panią bo zawsze tak szczerze się ze mną z nich cieszy. Moja zbłąkana dusza nie mogła trafić na lepszą osobę.

  mgr Agnieszka Balicka

  Dziękuję Monika, piękna opinia. Rzeczywiście cieszy mnie każdy sukces. Życzę Ci zdrowia i rozwoju. Jesteś na dobrej drodze.Pozdrawiam Agnieszka Balicka


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agnieszka Balicka hipnoza

  Wizyty u pani Agnieszki pomogły mi zacząć żyć, pokonać lęki, wyjść z depresji, a przede wszystkim zaufać psychoterapeucie. To pierwsza psychoterapeutka, z którą złapałem kontakt, mogłem porozmawiać o wszystkim, bez skrępowania, z zaufaniem i zrozumieniem. Dojeżdżałem 150km na wizyty, ale było warto

  mgr Agnieszka Balicka

  Bartosz bardzo się cieszę, że nasza współpraca wniosła tyle dobrego w twoje życie. Dziękuję za zaufanie, a sobie podziękuj za swoja pracę.
  Pozdrawiam,
  Agnieszka Balicka


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agnieszka Balicka psychoterapia indywidualna

  Do pani Agnieszki uczęszczałam na terapię zaburzeń lękowych i już od pierwszego spotkania wiedziałam, że to to. Mimo bardzo trudnych uczuć, które towarzyszyły mi w tym czasie muszę powiedzieć, że sesje były naprawdę sympatyczne i przynosiły dużą ulgę. Przede wszystkim czułam się zrozumiana. Pani Agnieszka z szacunkiem odnosiła się do moich poglądów i wartości, prowadziła rozmowę z empatią i poczuciem humoru. Super było to, że mogłam porozmawiać nawet o bardzo osobistych i krępujących tematach na luzie i bez zażenowania, w atmosferze zaufania. Terapia pomogła mi przede wszystkim normalnie funkcjonować, a w dalszej kolejności poukładać sobie w głowie pewne sprawy i bardzo podniosła komfort mojego życia. Z całego serca polecam terapię u pani Agnieszki, gdyż jest to niezwykle sympatyczna i mądra osoba, która bardzo mi pomogła.

  mgr Agnieszka Balicka

  Pani Anno bardzo dziękuję za taką szczerą i od serca opinię. Pozdrawiam serdecznie Agnieszka Balicka


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agnieszka Balicka psychoterapia indywidualna

  Długo zwlekałam z podjęciem terapii i zdecydowałam się na nią w dosyć ciężkim momencie w swoim życiu, kiedy miałam wrażenie, że wszystko wymyka mi się spod kontroli. To jest moja pierwsza przygoda z psychoterapią i bardzo się cieszę, że od razu trafiłam na wspaniałą terapeutkę, która wzbudziła moje zaufanie już podczas pierwszego spotkania (którego się bałam) ;)

  Sesje odbywają się w przyjaznej atmosferze, dzięki czemu nigdy nie czułam i nie czuję się oceniana – tutaj wielki ukłon w stronę Agnieszki za niewyczerpywalne pokłady cierpliwości i wyrozumiałości. Życzliwość okazywana podczas spotkań jak i zaangażowanie są tutaj kluczowymi czynnikami wpływającym na budowanie pozytywnej relacji terapeutycznej.

  Dzięki sesjom dowiedziałam się, że źródła problemu, z którym pierwotnie przyszłam, tkwią znacznie głębiej, niż mi się wydawało. Odkryłam także negatywne skrypty zachowań i reakcji, które przez minione kilka lat były podstawą mojego funkcjonowania; wszystko to, w odpowiednim dla siebie tempie. Nie wiem, gdzie byłabym teraz, gdybym nie zdecydowała się na terapię, ale wiem jedno – dzięki niej zrozumiałam wiele rzeczy a pewnie jeszcze i trochę przede mną ;)

  Aga, dziękuję Ci za wszystko, ale przede wszystkim za to, że jesteś prawdziwą psychoterapeutką z powołania!

  mgr Agnieszka Balicka

  Julia, dziękuję za tak rozbudowaną opinię. Powodzenie. Pozdrawiam, Agnieszka Balicka


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agnieszka Balicka konsultacja psychologiczna

  Po odbytej psychoterapii odczuwam pozytywne zmiany w moim życiu zarówno zawodowym jak i prywatnym. Dzięki naszym spotkaniom pierwszy raz w życiu jestem tak naprawdę szczęśliwą , spełniona osobą która w pełni akceptuje siebie. (przed terapią uważałam że jest to niemożliwe) Pani Agnieszka jest nie tylko bardzo dobrym psychoterapeuta ale i albo przede wszystkim wspaniałym człowiekiem pełnym ciepła i empatii. Aga dziękuję Ci z całego serca że pojawiłaś się w moim życiu. A

  mgr Agnieszka Balicka

  Aniu, dziękuję wzruszyłam się. Żyj pięknie. Pozdrawiam, Agnieszka Balicka


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agnieszka Balicka psychoterapia indywidualna

  Na początek to Pani Agnieszka jest przede wszystkim bardzo skuteczna i to uważam za najważniejsze. Długo szukałam – byłam u 3 innych wczesnej ale w końcu znalazłam Panią Agnieszkę - miała duzo pozytywnych opini i już na pierwszej wizycie wiedziałam ze to jest ten psycholog z którym chcę przegadac swoje problemy i która mi pomoze. Pani Aga jest bardzo miła no i jest spoko – nie udaje jakiejs mądrali psycholog, tylko na luzie bez cisnienia bo po prostu wie co ma robić aby było dobrze. Polecam każdemu! Kat –

  mgr Agnieszka Balicka

  Dziękuję bardzo i cieszę się, że wspólna praca pozwoliła zrealizować cele.Pozdrawiam, Agnieszka Balicka


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agnieszka Balicka

  Na skontaktowanie się z Panią Agnieszką zdecydowałem się
  kierując jedynie przeczuciem. Od wielu lat zmagam się z nerwicą natręctw , która znacząco utrudnia mi normalne funkcjonowanie i
  nie pozwala pokazać sobie i innym swoich tłumionych przez strach możliwości.
  Wybór specjalistów jest duży , co w moim przypadku jako perfekcjoniście - głównie z racji nerwicy , bardziej utrudnia niż pomaga. Od pierwszej rozmowy telefonicznej - co ważne to Pani Agnieszka do mnie oddzwoniła , co świadczy nie tylko o specjaliście ale człowieku i kulturze , nie mogłem doczekać się
  kolejnych wizyt.Bo to nie tylko wyczuwalny po każdym spotkaniu progres terapeutyczny ale często miła i życzliwa rozmowa podczas , której osoba z takimi kwalifikacjami i predyspozycjami
  potrafi tak ukierunkować terapię , żeby optymalnie pomogła. Nie
  tylko zrozumieć istotę problemu , pokonać go , ale co najważniejsze przekonać samego siebie i to mam nadzieję trwale.
  Jestem bardzo zadowolony z terapii i wdzięczny Pani Agnieszce -
  efekty przyszły bardzo szybko.Niestety nie jest to regułą - wiem , bo wcześniej próbowałem w kilku innych miejscach . Mało tego z
  racji miejsca zamieszkania - mam sporo kilometrów do Lublina ,
  dlatego termin i godziny wizyt były dla mnie szczególnie istotne.
  Nigdy z tym nie było problemu , zawsze znaleźliśmy dobre rozwiązanie nie odwołując żadnej wizyty.
  Tym bardziej szczerze polecam pomoc Pani Agnieszki , bo na każdej płaszczyźnie : empatia ,kompetencja,profesjonalizm i to co
  najistotniejsze - skuteczność.
  Pozdrawiam Pani Agnieszko i wielkie dzięki raz jeszcze !!!

  mgr Agnieszka Balicka

  Panie Pawle dziękuję za zaangażowanie i czas, który Pan poświęcił nas napisanie opinii. Pozdrawiam, Agnieszka Balicka


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agnieszka Balicka

  Polecam, gorąco polecam.
  W tym właśnie gabinecie i przy tej konkretnej osobie znalazło się miejsce zarówno dla mnie, jako dla człowieka w kryzysie i potrzebie, jak i dla mnie, studentki psychologii. Zarówno dla dorosłej kobiety, która jestem, tak i dla mnie jako małej dziewczynki. Czy to dla tej mnie, która potrzebuje tu i teraz prostą - choć tak potrzebną pomoc - dotyczącą tego, co można zrobić by nie zagrzebać się w łóżku na kolejne dni, jak i dla tej mnie, która jest młodą i pełną ambicji osobą, potrzebującą pogadać bardziej rozwojowo. Podejrzewam, że było tam jeszcze wiele moich odsłon i z czystym sercem mogę powiedzieć, że każda czuła się dobrze; każda została wysłuchana i zaopiekowana. Jeśli więc chcesz "trafić dobrze" to to jest to miejsce gdzie "trafia się dobrze". Ja tu trafiłam nawet na swój częstszy uśmiech i radość z życia, które przenoszone są przede wszystkim na codzienność a nie tylko na chwilową pociechę w ścianach gabinetu. Dziękuję Pani Agnieszko :)

  mgr Agnieszka Balicka

  Pani Dajano dziękuję za piękną opinię i mam nadzieję, że życie toczy się zgodnie z Pani oczekiwaniami. Pozdrawiam, Agnieszka Balicka


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania