Gabinet Fizjobalans Siedlce

Gabinet Fizjobalans Siedlce

O nas

Nazywamy się Paulina i Kamil Struk – jesteśmy małżeństwem, które dzieli wspólną pasję i zawód: fizjoterapię. Oboje ukończyliśmy Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie, zdobywając tytuł magistra fizjoterapii.

Czym się zajmujemy?
Paulina specjalizuje się w diagnostyce i terapii wad postawy oraz skolioz u dzieci i dorosłych. Przyjmuje zarówno pacjentów profilaktycznie – w celu oceny sylwetki – jak i osoby ze zdiagnozowanymi zaburzeniami wymagającymi profesjonalnej rehabilitacji.
Zajmuje się również terapią dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych, bólami głowy oraz przeciążeniowymi dolegliwościami kręgosłupa. Pomaga kobietom wracającym do formy po porodzie.
Dla osób szukających relaksu oferuje liftingujący masaż twarzy KOBIDO oraz masaż relaksacyjny.

Kamil zajmuje się – jak sam mówi – „naprawianiem ludzi”. Najczęściej trafiają do niego osoby z bólem kręgosłupa, które mówią: „coś mi strzyknęło”, „coś weszło pod łopatkę”, „nie mogę się pochylić” albo „boli mnie, gdy się obracam”.
Prowadzi także rehabilitację po operacjach ortopedycznych, takich jak endoprotezy czy artroskopie.
Zaprasza również sportowców zmagających się z nawracającymi kontuzjami oraz wszystkich, którzy po prostu chcą zregenerować ciało i znormalizować napięcie mięśniowe po treningach.

W naszej pracy wykorzystujemy:
-> Medycynę manualną wg dr Radosława Składowskiego (FRSc)
-> Metodę BSPTS (Barcelońska Szkoła Terapii Skolioz)
-> Metodę FITS (Funkcjonalna Indywidualna Terapia Skolioz)
-> Proprioceptive Neuromuscular Facilitation (PNF)
-> PNF w terapii skolioz
-> Pinoterapię
-> Diagnostykę i terapię nerwowo-mięśniową wg Boba Hannesa (testy mięśniowe)
-> Manipulacje krótkodźwigniowe (HVLA)
-> Masaż leczniczy
-> Masaż limfatyczny
-> Masaż tkanek głębokich (MTG)
-> Terapię manualną wg Kaltenborna
-> Kinesiotaping
-> Fascial Distortion Model (FDM)
więcej O nas
Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adres

Gabinet Fizjobalans Siedlce
Tadeusza Zieleniewskiego 30/2, 08-103 Siedlce

Opinie o specjalistach (90)

90 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    J

    Współpraca z Kamilem jak zawsze jest wzorowa. To specjalista, który potrafi sobie poradzić nawet z przypadkami, które przerastają ortopedów - miałem przeciążony nadgarstek, który uniemożliwiał wykonanie zwykłej pompki bez bólu. Według lekarza kwalifikował się do zabiegu. Jednak wystarczyło kilka wizyt u Kamila, aby zniwelować ból niemal do zera. Serdecznie polecam!

     • mgr Kamil Struk Terapia manualna  • 

    E

    Pani Paulina zna się na rzeczy konkretna,pomocna

     • mgr Paulina Struk Fizjoterapia stawów skroniowo-żuchwowych  • 

    S

    Bardzo polecam Panią Paulinę. Pełen profesjonalizm.

     • mgr Paulina Struk Inny  • 

    E

    Do Pana Kamila chodze już kilka lat i jestem bardzo zadowolona

     • mgr Kamil Struk Rehabilitacja – terapia indywidualna  • 

    K

    Szczerze polecam wizytę u Pana Kamila, pomógł nie tylko mi, ale także moim bliskim, już kilka razy. Jest bardzo pomocny, chętnie dzieli się wiedzą ( a widać, że ma ją ogromną ) ,a także jest bardzo miły i kulturalny.

     • mgr Kamil Struk konsultacja fizjoterapeutyczna  • 

    mgr Kamil Struk

    Serdecznie dziękuję za opinię.


    W

    To nie moja pierwsza wizyta u Pani Pauliny i na pewno nie ostatnia. Po terapii skroniowo- żuchwowej od razu poczułam ulgę.

     • mgr Paulina Struk Fizjoterapia stawów skroniowo-żuchwowych  • 

    V

    Kompetencje oraz doświadczenia Pana Kamila pomogły zniwelować ból w szyi już po pierwszej wizycie. Dziękuję i polecam Gabinet Fizjobalans

     • mgr Kamil Struk konsultacja fizjoterapeutyczna  • 

    mgr Kamil Struk

    Cieszę się, że mogłem pomóc, pozdrawiam.


    B

    Bardzo miła osoba,rzeczowo wyjaśniła skąd się biorą dolegliwości dziecka. Pokazała ćwiczenia.wyjasnila córce jak ma ćwiczyć.

     • mgr Paulina Struk terapia skolioz dzieci  • 

    A

    Już po jednej wizycie ból ustąpił, a ruchomość się zwiększyła. Profesjonalne podejście i konkretna pomoc. Zdecydowanie polecam!

     • mgr Kamil Struk konsultacja fizjoterapeutyczna  • 

    mgr Kamil Struk

    Dziękuję za opinię.


    V

    Wszystko na wyższym poziomie. Polecam Pana Kamila. Przyszedłam z ostrym bólem. Pan wyjaśnił przyczynę i złagodził mój stan. Następnego dnia poczułam, że blokada zniknęła, a mój stan się poprawił. Bardzo dziękuję za pomoc.

     • mgr Kamil Struk Terapia manualna pacjentów w ostrym stanie dyskopatii lędźwiowej  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania